Polski > Akademia Lemologiczna

Akademia Lemologiczna [Organizacja]

<< < (137/141) > >>

olkapolka:
Hęhę..."Pokój..." chyba zamknięty...może kiedyś, komuś jeszcze coś się uroi, ale tymczasem wygląda na oddany pod klucz.

Macie ochotę na kolejny tytuł?

Ostatnio wyszło nam, że można przerobić gruntowniej już ruszone pozycje i - prócz "Pokoju..." to te: "Eden", "Powrót z gwiazd", "Dialogi", "Doskonała próżnia".

Hm?

Z tego ja obstawiam "Eden", ale...:)

Q:

--- Cytat: olkapolka w Kwietnia 06, 2023, 04:15:07 pm ---Z tego ja obstawiam "Eden",
--- Koniec cytatu ---

Ja - "Dialogi". Fajnie się tam nam z L.A. gadało ;).

xetras:
Kto dokończy -Bajki robotów -chociaż w ogóle nie były zaczęte?
Kto dokończy -Summa T.?

Nie deklaruję nic, [łupie mnie wszystko (przy takiej pogodzie)]. Od wiosny itd. jestem uzależniony i wtedy może przestanie łupać.

W zasadzie to retoryczne, bo już 2 razy zgłaszałem się z tym.

xetras:

--- Cytat: olkapolka w Kwietnia 06, 2023, 04:15:07 pm ---Hęhę..."Pokój..." chyba zamknięty...może kiedyś, komuś jeszcze coś się uroi, ale tymczasem wygląda na oddany pod klucz.

--- Koniec cytatu ---
...Niezwykle zbudowany byłem wnikliwością i ujednoznacznianiem podtekstów, aż dokupiłem sobie tom z BN i dołączyłem do ekipy...(ale...{mhm?} ...przy "Pamiętniku...").
Oj, meteoropatia to przykra cecha charakteru ("są rzeczy o których fizjologom się nie śniło") i pomyliłem pokój z pamiętnikiem - za późno kropki sobie połączyłem.

Ad: "Pokój na Ziemi" - wrócę i podejrzę, czy sam ją podsumowałem. Trochę mało pewności mam, czy już to zrobiłem. (Raczej więcej wątpliwości niż pewność - wrócę do treści dyskusji).

Jeżeli mam wspierać czyjąkolwiek propozycję to zdecydowanie: Eden a nie Dialogi
1. Czytałem ją chyba pod koniec lat '70. podczas jakiejś grypy czy anginy i wcale mi nie pasowała ale po ponad 40 latach może i bym wrócił.
2 O ile od początku to i i tych cybernetykach może dam radę ogarnąć, co i jak i wtrącę swoje błyskotliwe   przytyki naukowego dyletanta :)

Pliz, fabuły poproszę...

Lieber Augustin:

--- Cytat: Q w Kwietnia 06, 2023, 04:47:30 pm ---Ja - "Dialogi". Fajnie się tam nam z L.A. gadało ;).

--- Koniec cytatu ---
Ja - też :)
Pod warunkiem, że kolejna runda nie zamieni się w teatr dwóch aktorów, jak poprzednia ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej