Polski > Akademia Lemologiczna

Akademia Lemologiczna [Organizacja]

<< < (134/141) > >>

olkapolka:
Tych nie omówionych jest znacznie więcej - chętnie w coś wskoczę - tylko w co?
Z rozpoczętych może warto by wrócić do "Dialogów", "Pokoju na Ziemi", "Doskonałej próżni"?
Z tych nie wymienionych z tytułu  - sporo - te co xetras i:
-  Człowiek z Marsa
- Eden
- Głos Pana
-  Katar
- Kongres futurologiczny
- Niezwyciężony
- Biblioteka XXI wieku
- Powrót z gwiazd
- Przekładaniec
- Zagadka

Chyba tyle? Bo pozostałe to zbiory felietonów.

akond:

--- Cytat: olkapolka w Stycznia 07, 2023, 07:16:42 pm ---Tych nie omówionych jest znacznie więcej - chętnie w coś wskoczę - tylko w co?
(...)
- Eden
- Głos Pana
- Niezwyciężony
- Powrót z gwiazd

--- Koniec cytatu ---

Powyższe mają swoje wątki w Akademii (nie mieszczą się na pierwszej stronie :-)).

Ja bym chętnie dołączył do Powrotu z gwiazd, szczególnie, że dotychczasowy przebieg był zdominowany przez dygresje. Tylko nie wiem, kiedy znajdę czas.

olkapolka:

--- Cytat: akond w Stycznia 07, 2023, 09:31:35 pm ---
--- Cytat: olkapolka w Stycznia 07, 2023, 07:16:42 pm ---Tych nie omówionych jest znacznie więcej - chętnie w coś wskoczę - tylko w co?
(...)
- Eden
- Głos Pana
- Niezwyciężony
- Powrót z gwiazd

--- Koniec cytatu ---

Powyższe mają swoje wątki w Akademii (nie mieszczą się na pierwszej stronie :-)).



--- Koniec cytatu ---

O! Coś mi nie pasowało ;D
Zwłaszcza z "Niezwyciężonym".
W sumie do wszystkich tych pozycji można by wrócić.

Czyli...wracamy do czegoś czy zaczynamy nowy wątek? :-\

akond:
Ja swój głos oddałem w poprzednim poście - przy czym rozumiem, że skoro wątek o Powrocie z gwiazd już istnieje, to jeżeli się zbiorę i dorzucę doń swoje trzy grosze zdania, to tak czy inaczej reaktywacja nastąpi?

Oczywiście przy założeniu, że to, co napiszę, kogokolwiek ewentualnie zainteresuje...

liv:
Mnie tam wsio rawno, może by powrót. Byle od lutego  :D
Przyjrzałem wątek. Akond ma rację - po solidnym wstępie założycielki, jest chaos. Kilka sporych przerw czasowych po których zmiana tematu. Bo komuś np. Remuszcze coś zaświtało. Liczne dygresje o szczegółach, wycięte posty Cetariana, co czyni maźkowe odpowiedzi średnio jasnymi. Etc.
Jeśli ruszać to sugerowałbym jednakod nowa i w miarę systematycznie - rozdziałami.
Jeszcze gdzieś było o figurach kobiecych (znaczy nie mam na myśli talii, a szerzej  :D ) z tej książki, jako wyjątkowo pełnokrwistych opisach Lema, albo coś mi się skleja/odkleja.  ::)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej