Polski > Akademia Lemologiczna

Akademia Lemologiczna [Organizacja]

<< < (131/141) > >>

olkapolka:
W zasadzie to miałam na myśli, że przyłączy się ktoś jeszcze i się powymieniamy sterami - trójka bez sternika;))
Najwyżej będzie awaria;)

maziek:
Chryste Panie, kiedy ja to czytałem...

Q:
@Cetarian

Zechciałbyś odtworzyć z pamięci (albo z pliku) swój zaginiony post? Bo mam wrażenie, że to nam trochę dyskusję wstrzymało (ja np. nic w wątku o "Summie..." nie zamieszczam czekając na Ciebie właśnie, i coś mi się widzi, że nie jestem tu jedyny), a tu już tylko dwa dni do planowanego terminu ruszenia z "Cywilizacjami..." (na których temat, jak pamiętam, chciałeś się wypowiadać).

Q:

--- Cytat: olkapolka w Sierpnia 22, 2018, 06:49:40 pm ---Może kolejny rozdział ze Summy ktoś ruszy?
--- Koniec cytatu ---

Mógłbym ruszyć, ale jaki sens, skoro metodą remuszkowo-cetarianową wybieracie sobie z kim gadacie (co wypada szczególnie zabawnie w wątkach, które tymy ręcamy zakładałem)?* ;) Tak "Akademii..." się nie zrobi, najwyżej rachityczną (nawet jeśli niosącą, nie przeczę, interesujące treści) dumkę na dwa/trzy serca ;).

* Subiektywnie uważam, że miałbym większe powody być obrażony, a jednak nie wypinam i nie nadymam się, jak ta laska z lewego przekładu 1 Listu do Koryntian na czeski ;).

ps. Prosiłbym o powstrzymanie się od ew. "organizacyjnych" polemik jakby co.

Q:
Sądzę, że - dziwnie to zabrzmi - wiesiol ma sporo racji co do offtopicznego charakteru toczącego się w wątku o "Summie..." dialogu. Przy czym jednak nie wiem, w którym momencie należałoby dokonać wydzielenia, bo jeszcze do strony jedenastej widać co najmniej próby zahaczenia debaty o wątki z wiadomego Lemowego Dzieła. Potem ta więź się znacząco rozluźnia, ale jednocześnie dyskusja prowadzona na dalszych stronach dość organicznie wyrasta z tej wcześniejszej.

Jeśli więc ciachnąc to może w tym miejscu:
http://forum.lem.pl/index.php?topic=1570.msg73884#msg73884
Ale głównie dlatego, że tu się da wyodrębnić pewien początek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej