Autor Wątek: "Tylko Głupiec I Kanalia Lekceważy Genitalia"  (Przeczytany 90975 razy)

Prog

  • Gość
Re: Tylko głupiec i kanalia lekceważy genitalia
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 10, 2005, 09:28:57 pm »
Cytuj
"- Ja się tu chyba powieszę - pomyślał. Nie wpadło mu do głowy, że wobec braku ciążenia nawet takie wyjście nie jest możliwe."


"Opowieści o pilocie Pirxie"

« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2005, 09:29:18 pm wysłana przez Prog »

Mieslaw

  • Gość
Re: Tylko głupiec i kanalia lekceważy genitalia
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 26, 2005, 06:51:10 pm »
"Można było samemu zmienić płeć zdalnika na zasadzie: tu wlata, tam wylata aqua destilata"

"Pokój na Ziemi"

Terminus

  • Gość
Re: Tylko głupiec i kanalia lekceważy genitalia
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 27, 2005, 02:29:20 am »
Hehe, maksymalne  ;D

miazo

  • Gość
Re: Tylko głupiec i kanalia lekceważy genitalia
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 28, 2005, 11:05:38 pm »
Szczególnie cenię sobie poniższy krótki, wyrwany być może z oryginalnego kontekstu, fragment - a to za sprawą tego, że raz po raz mi się ta (frustrująca wielce ;) ) obserwacja potwierdza:

"[...] doświadczenie osobiste życia jest zasadniczo niewymienne, i to aż do nieprzekazywalności [...]"

Stanisław Lem, "Głos Pana"
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2005, 11:52:51 pm wysłana przez miazo »

pit221

  • Gość
Re: Tylko głupiec i kanalia lekceważy genitalia
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 01, 2006, 05:46:57 pm »
Koetchiurr Yoełchiurr      Ziemiańska Ambasada
Koerdellenpadrang      Nadmocnosilnego Państwochodu
     Khurdlandyi

BARGMARGSOUAROSH!

P. Ijon Tichy      115 Llimner, Kwiacień
w Ziemi.

Wasze Błogie Narodzenie!
My: Ministr Zupełnomocny i Wielemożliwy, akreditowany Ziemska, Nadmocnosilnego Państwochodu Kurdlandzkiego przewracamy się do Pana jako z poniżajszym.
Wiedzymości naszej doszedł spisany Panem Utworek, onże w Imieninach DZIENNIKI GWIAZDOWE, z osobliwym koncentratem na Podróż Czternasta, kędy Wasze Błogie Narodzenie opowiadujesz o peregrynaciju na Naski Glob.
Wasze Błogie Narodzenie podtyka Pospólstwu Ziemiańskiemu wiedzymości o Naszym Państwochodzie, tęgo od prawdy odpoddaszone.
Syngluray II Prymo: W B Narodzenie lewisz w wymieńczym pismaczeniu o KURDEL naprzeciwko Faktyczności, czym że przewracasz nasz Państwochód w wydrwinny Zaśmiech i Sfałsz, z poszkodzeńsfwem Obojga Niebiańskich Stron.
Gwisduqlasf II Sekondo: WB Narodzenie zapotrudziło się w wymienionej Księżnie załżyć POLOWANIE NA KURDEŁ i tamto Fenomen jest w Waszobłogim Edyciju wyciorne Paszkwilenie a też ohydyczne Wyszydziny naszego Państwochodu w generalicji, zaś J.O. Potężność Przewodniczący w detaliach;
Kroessimay II Tercjo: WB Narodzenie w swym Obleśnictwie nie sprzywilegiowało ni Dychu z ustnika nie wyduknąć o zaistym Ohydu, Plagu Państewnym, LUZANII, która jest knujno-podkopicielskim Sprzeciwnikiem Naszej Państwochodowości. Naparskudzilo też WB Narodzenie naprzeciw faktyczności zbrzoziberezinocnicko o SEPULKACH.
W twarzy onego My, Ministr Zupełnie Mocny i Wielemożliwy, akreditowany Ziemsko, zakładujemy dyfamulacjonną Suprotestację a występowujemy naprzekurw Wasześcinnemu Błogiemu Paszkwileniu na Byt, Czar, Duch, Pieśń i Moc takowegoż. A jako Reprezentacinny i Ekscellentny załzaleźnik domagiwamy się z miłościwskim zatwardzeniem, iżby WB Narodzenie przewróciło się ku prawdołóstwu i odwymiętosiło skurdelny Fałsz. Jako że My Pokoju Kochance i Polubownicy wywracamy się z przedpozycją życzliwiecką, wywilegiaturyzować Błogie Narodzenie Ijon Tichy na półkoszt Ambassady (BAM), na koszt Ziemiaństwa (BOM), na koszt własny (BIM), indeterminatum (MUZG) ku Płanetu i tamój odnownie zbrzyć faktolyptyczność.
Do 117 Llimner (Kwiacień i Majski styk) czatujemy na Wasze Błogie Narodzeniowe jawicielstwo, a gdyby zławolnie odniechciałeś, to się zguzdrawęzi Konphlyktum Międzypłanefarskie.
W ekspresnym oczekiwanistym warłogu
QRDL, Ministr Zupełnie Mocny NPK


za takie rzeczy powinno sie Mu bic poklony. co niezwlocznie uczynie ;D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2006, 01:19:35 am wysłana przez pit221 »

nty_qrld

  • Gość
Re: "Tylko Głupiec I Kanalia Lekceważy Genita
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 02, 2006, 12:46:18 am »
Odnośnie ostatniej linijki cytatu:
Nie ORLD tylko QRLD  ;D

pzdr

pit221

  • Gość
Re: "Tylko Głupiec I Kanalia Lekceważy Genita
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 02, 2006, 01:19:12 am »
 :-[ a tak tak; juz naprawiam  ;D

Terminus

  • Gość
Re: "Tylko Głupiec I Kanalia Lekceważy Genita
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 02, 2006, 02:23:46 am »
Hmm n_ty, zaczyna mi błyskać conieco z tym twoim pseudonimem ::) (lepiej późno niż wcale... wiem że taka była jego geneza, ale dopiero jak zobaczyłem owo qrld pod cytatem to zrozumiałem pełniej.)

Mieslaw

  • Gość
Re: "Tylko Głupiec I Kanalia Lekceważy Genita
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 12, 2006, 05:50:49 pm »
"Obłok Magellana"

Pewien naukowiec napsiał książkę o istotach które prawdopodobnie żyły na jakiejś odległej planecie (wyłącznie hipotezy; możliwe do potwierdzenia dopiero za kilkaset lat).
Prof. Goobar, matematyk (obaj naukowcy, nie przepadali za sobą) powiedział:

"Fu Ping uczył Pu Czena sztuki zabijania smoków. Po 6 latach mozolnej nauki Pu Czen opanował ją do perfekcji, ale nie było już żadnych smoków aby mógł wykorzystać ją w praktyce"

Może być niedokładnie, bo cytowałem z pamięci.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2006, 06:34:00 pm wysłana przez Mieslaw »

Trurl

  • Gość
Re: "Tylko Głupiec I Kanalia Lekceważy Genita
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 02, 2006, 10:14:43 pm »
Melduję się na tym forum po raz pierwszy, w tym wątku bo wydaje mi się do tego odpowiedni - skromny, co umożliwia przełamanie nieśmiałości, a jednocześnie daje okazję pokazania, że się jest w lemologii co nieco oblatanym. Tak więc mój cytat niech bedzie taki -

"maździory witosieją w terpentynie"

Kto rozpozna ten moze potwierdzić, że za tym kryje się nie byle co, bo sama prawda objawiona.

to z "Summy...

dzi

  • Gość
Re: "Tylko Głupiec I Kanalia Lekceważy Genita
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 03, 2006, 12:11:46 am »
haha pierwszse slysze!

w ktorym to miejscu?

Terminus

  • Gość
Re: "Tylko Głupiec I Kanalia Lekceważy Genita
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 03, 2006, 03:20:12 am »
Witamy szanownego konstruktora. Cytat ten był kiedyś 'pod-awatarowym' u jednego z użytkowników forum, dzi, ty taki summolog jesteś dziwne że wtedy się tak nie zdziwiłeś ::)

dzi

  • Gość
Re: "Tylko Głupiec I Kanalia Lekceważy Genita
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 03, 2006, 10:02:37 am »
Bo nie poznalem ze to z Summy ;)

Rachel

  • Gość
Re: "Tylko Głupiec I Kanalia Lekceważy Genita
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 03, 2006, 11:46:32 am »
Cytuj
Bo nie poznalem ze to z Summy Wink


Niemożliwe ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

dzi

  • Gość
Re: "Tylko Głupiec I Kanalia Lekceważy Genita
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 03, 2006, 11:55:49 am »
Oj no niech ktos powie z ktorego to miejsca. Przeczytam za to cos ze starej beletrystyki ;)