Autor Wątek: Polityka smoleńska  (Przeczytany 276104 razy)

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2195
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #195 dnia: Maja 30, 2012, 12:28:00 pm »
Grozisz mi? Chcesz zobaczyć jak Twoje posty stają się wspomnieniami? wiesz co to jest 'kagan treatment'?
Groźba naukowego czasopisma. Potworne.

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #196 dnia: Maja 30, 2012, 01:08:13 pm »
To nie ma nic wspólnego z nauką, to groźba moderatora. Albo będziesz grzeczny, albo Cię nie będzie.

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2195
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #197 dnia: Maja 30, 2012, 01:15:46 pm »
Lepiej wyjaśnij, jaką ściemę beðziesz wciskał, jak już wyjdzie praca w stosownym czasopiśmie?  nie w Związku Radzieckim opublikowane? A ponieważ wiadomo, że wyjdzie więc idziesz w odroczenie.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16088
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #198 dnia: Maja 30, 2012, 01:20:33 pm »
Smoczku, widzieć we wszystkich, którzy nie podzielają teorii spiskowej, nie lemingi (czy inne gryzonie) już, a współsprawców spisku to niestety nie zacietrzewienie jest, ino zaczątki paranoi.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2195
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #199 dnia: Maja 30, 2012, 03:25:27 pm »
Smoczku, widzieć we wszystkich, którzy nie podzielają teorii spiskowej, nie lemingi (czy inne gryzonie) już, a współsprawców spisku to niestety nie zacietrzewienie jest, ino zaczątki paranoi.
Sam jesteś smoczek.
Po drugie to już jest Twoja projekcja. Po trzecie to gdzie ja widzę we wszystkich współspiskowców? Nigdzie.
Postulat publikacji w czasopiśmie jest samobójczy bo pozwala uzyskać chwilę oddechu za cenę konfuzji, jak już będzie ta publikacja. A że będzie to jest oczywiste. Gdzie tu spisek?

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13394
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #200 dnia: Maja 30, 2012, 10:40:24 pm »
Masz spaczoną optykę. Jak opublikuje, to będzie o czym rozmawiać. Ty ściemniasz, że Terminus ściemnia ale on napisał dokładnie to samo co ja: nie ma o czym gadać - póki Binienda czegokolwiek nie opublikuje. A jak opublikuje, to będzie o czym gadać - także przyznać mu rację, o ile ją ma. Nie ma w tym twierdzeniu niczego samobójczego - to jest podstawowe wymaganie. Tworzysz sztuczny problem, którego nie ma bo sama publikacja nie przesądza o niczym - poza tym, że będzie podstawą do weryfikacji. Natomiast jej brak przesądza, na tę chwilę, o tym, że nie ma o czym gadać. Nie wykręcaj kota ogonem, że jak Binienda coś opublikuje to będzie  objawienie i dowód ostateczny na prawdziwość jego tez. Publikacja artykułu jest warunkiem wstępnym a nie dowodem ostatecznym przez sam fakt zaistnienia.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16088
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #201 dnia: Maja 30, 2012, 11:14:10 pm »
maźku sie mnie zdaje, że to o czym mówicie tu z Terminusem wie każdy (lub prawie każdy) na Forum, poza Smokiem E.. Skoro zaś ów nie wie, to znaczy, że po wskazaniu, iż ma się metodologicznie podciągnąć, nie ma co z nim dalej gadać na ten temat.

A ew. "posty" dalsze z niezrozumienia (szczerego czy udawanego) płynące traktować wedle regulaminu:
Cytat: Terminus
Wszelkie posty, drastycznie zmieniające charakter danego wątku, w sposób utrudniający dyskusję osobom prawdziwie zainteresowanym tematem, mogą zostać usunięte bez ostrzeżenia, litości i z pewną przyjemnością.
(W ostateczności: Wy tnijcie, ja odczuję przyjemność ;).)


ps. i nie jestem nijaki smoczek, jestem pan Saturn ::)
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2012, 01:55:43 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #202 dnia: Maja 31, 2012, 12:15:36 am »
Jednak ja wyznaję wyższość ignorowania nad laserowaniem.
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwca 05, 2012, 10:51:36 am »
Mam coś specjalnie dla bardzo głęboko wierzących smoleników/smolesławian. Przysłał mi to dziś w nocy jeden z nich (mój bardzo dawny niebliski znajomy*), i wobec takiej głębi wiary Smok albo Wiesioł jawią się wątpiącymi lub wręcz apostatami:
----- Original Message -----
From:
To: Stanisław Remuszko
Sent: Tuesday, June 05, 2012 12:20 AM
Subject: przyszło z netu
Od dziś ta przepowiednia krąży po Necie
Może nie warto robić interesów?:-)
http://mocniejszy.wordpress.com/2012/03/10/zniknie-warszawa/   to ta piosenka
poczytaj Forum
http://www.monitor-polski.pl/bilderberg-zabic-rona-paula-jak-lecha-kaczynskiego/#more-1385
pozdrawiam
dr
--------------------------

*facet pod sześćdziesiątkę, lekarz, stroniący od alkoholu, bardzo pracowity i wzięty (dzięki czemu jest dziś multimilionerem)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2012, 11:07:08 am wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

poligon

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwca 06, 2012, 04:24:37 pm »
To jedne z moich najbardziej ulubionych stron. Pełne teorii spiskowych, paranoji. Polecam też  Nowy ekran i blogera Kefir2010, wtedy dowiesz się, że za katastrofą smoleńską stoi USA. TaK, TAK NIE INACZEJ! A samolot strącili przy użyciu HAARP. Inne ciekawe rzeczy jak NWO czy chemtrails i spisek iluminatów pominę.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2012, 02:48:19 pm wysłana przez poligon »

poligon

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwca 06, 2012, 06:13:04 pm »
Na Euro 2012 rosyjscy kibice bedą paradować z sierpami i młotami na koszulkach. Wyobrażacie sobie sytuacja jakby niemieccy kibice paradowali ze sfastykami. Skąd bierze się taka pobłażliwość dla komunistycznych symboli? Przecierz mają tyle samo krwi na rękach. Podobnie jest z wizerunkiem "Che". To osoba, która mordowała niewinnych ludzi, a jest prawie wynoszona na ołtarze pop kultury, tej kultury, którą "Che" gardził i uważał za dekadencką.  Czy mamy jakąś niespełnioną tesknąte za hasłami leżącymi u podstaw zbrodniczych komunistycznych systemow, czyli równść wszystkich ludzi i patrzymy na to przez palce? Zapraszam do dyskusji.

miazo

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 436
  • Ken sent me.
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwca 06, 2012, 08:07:28 pm »
Niech zgadnę - na maturze z języka polskiego rozwiązywałeś test?

poligon

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwca 06, 2012, 08:51:06 pm »
Niech zgadnę - na maturze z języka polskiego rozwiązywałeś test?

Dokładnie! Miałem odpowiedzi A)tak. B)nie. C)spytam mamy. D) uderz młotkiem jak nie wiesz.
To ostatnie działało zawsze i tak robię do tej pory. Czasem siekierka jak szwagier zaostrzy. 
rurznie bywa. To ostatnie dla ciebie, tak by się dowartościować.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13394
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwca 06, 2012, 08:53:24 pm »
Może zamiast się napinać popraw orta bo wyje.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

poligon

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwca 06, 2012, 09:07:09 pm »
Nie ma problemu  :D. Prosiłbym jednak mimo ortów by pisać na temat bo niczemu dobremu to nie służy. Pamiętajmy wszakże, że wypominanie ortów w dyskusji jest łamaniem netykiety. Pozdrawiam.