Polski > Hyde Park

Życzonka

<< < (51/64) > >>

liv:

--- Cytat: olkapolka w Marca 09, 2021, 04:31:32 pm ---Ale myślisz, że ta furiatka za brak życzeń...go ...tak..?;))

--- Koniec cytatu ---
...jak symboliczny koń w galopie   :-X  Nie sądzę, myślę, że życzenia raczej  złożył - ale... nie takie. :)
 Coś w stylu...Cooo!? Goździki?! - Przecież ja nienawidzę goździków A, masz! - nic o mnie nie wiesz, Łup! - wcale się mną nie interesujesz, Buch! - Goździki mi dał amant zakichany ..phi; żeby mi to ostatni...

--- Cytat: olkapolka w Marca 10, 2021, 05:26:15 pm ---Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny, Dzień Dziadka, Dzień Ojca, Teścia Wujka, Księdza...jesssuuu - właśnie się dowiedziałam:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/dzien-mezczyzny-2021-kiedy/p3begbp,79cfc278
Taże - żebyniebyło - wszystkim zaglądającym tutaj Panom: serdeczności i kupcie sobie po parze skarpetek;)

--- Koniec cytatu ---
Hmm... dzięki i jeszcze kalesony bym dorzucił. Choć po prawdzie wolałbym życzenia w  "dzień chłopaka", ale może rzeczywiście czas się pogodzić... z czasem?
Poza tym, lifka jestem...no, bywam  8)

Q:

--- Cytat: olkapolka w Marca 09, 2021, 04:31:32 pm ---Taa...poczułam się zjednoczona, w kolektywie...zgroza ;D
--- Koniec cytatu ---

Prawda, prawda:

 ;)


--- Cytat: olkapolka w Marca 10, 2021, 05:26:15 pm ---Taże - żebyniebyło - wszystkim zaglądającym tutaj Panom: serdeczności i kupcie sobie po parze skarpetek;)
--- Koniec cytatu ---

Dzię-ku-je-my! ;)

Lieber Augustin:

--- Cytat: olkapolka w Marca 10, 2021, 05:26:15 pm ---Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny, Dzień Dziadka, Dzień Ojca, Teścia Wujka, Księdza...jesssuuu - właśnie się dowiedziałam:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/dzien-mezczyzny-2021-kiedy/p3begbp,79cfc278

Taże - żebyniebyło - wszystkim zaglądającym tutaj Panom: serdeczności i kupcie sobie po parze skarpetek;)

--- Koniec cytatu ---
Dzięki :)

--- Cytuj ---Jako dobry upominek sprawdzi się też portfel, okulary, książka albo kubek.
--- Koniec cytatu ---
Przypomina mi się stary kawał.
Otóż dziewczyna zastanawia się, co podarować chłopakowi...powiedzmy na Dzień Mężczyzny.
"Portfel? Ale on już ma portfel.
Może kubek? Ale on już ma kubek.
Hm... no to może książkę? Ale on już ma książkę..."

olkapolka:

--- Cytat: Lieber Augustin w Marca 10, 2021, 08:40:32 pm ---
--- Cytuj ---Jako dobry upominek sprawdzi się też portfel, okulary, książka albo kubek.
--- Koniec cytatu ---
Przypomina mi się stary kawał.
Otóż dziewczyna zastanawia się, co podarować chłopakowi...powiedzmy na Dzień Mężczyzny.
"Portfel? Ale on już ma portfel.
Może kubek? Ale on już ma kubek.
Hm... no to może książkę? Ale on już ma książkę..."

--- Koniec cytatu ---
Cóż...nie pomyślała o skarpetkach;)

Q:
Kochani, dziś dzień zbierania owoców z drzew spaghetti. Czyńcie to z lekkością, jaką dać może tylko jowiszowo-plutonowy efekt grawitacyjny. Ale uważajcie na nisko latające pingwiny ;).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej