Autor Wątek: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]  (Przeczytany 288200 razy)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 05, 2016, 07:56:48 pm »
A czy da się od ręki ustalić, kiedy do Forum przystali Kju, Maziek, Ol i inni starzy obecni (przepraszam, Ol)? W którym roku? Bo jak klikam w listę użytkowników, to mi się pokazuje albo 01.01.1970 (Ol wtedy na świecie nie było, Maziasty zaś chodził do przedszkola), albo srogie Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later. Ile razy można later?
R.
Złośliwy gad jest, że po angielsku gada.
Też nie lubię.  ;)
Nie wyświetla ci się coś takiego?
http://forum.lem.pl/index.php?action=profile;u=2608
Dla przypomnienia wasćina  :)  28-06-2009 godzina 00:11:23
http://forum.lem.pl/index.php?action=profile;u=2642
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 05, 2016, 09:28:46 pm »
Kju i Maziek się ukrywają, a my wszystkie pozostałe som z 2009: Ol z marca, Ty z kwietnia, a ja z czerwca. Dzięki :-)
R.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2016, 09:47:35 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13344
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 05, 2016, 09:50:41 pm »
W pewnym momencie forum zostało przeszczepione na nowe oprogramowanie i po tym nie wiadomo, kiedy ci starzy się zapisali, w postach sprzed tej daty występują jako "goście" o tych samych nickach. Ja się zapisałem w 2006-m.

http://forum.lem.pl/index.php?topic=823.msg63607#msg63607
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 05, 2016, 09:55:30 pm »
Złośliwa Kasia przed chwila przysłała mi taki dowcip na temat wątku "Sprawy Organizacyjne":

Pytanie: Ilu użytkowników listy dyskusyjnej potrzeba do zmiany żarówki?

Odpowiedź: 1.331:

1 zmieni żarówkę i wyśle wiadomość na listę dyskusyjną, że żarówka została zmieniona
14 podzieli się podobnymi doświadczeniami ze zmianą zarówek i jak w różny sposób można zmieniać żarówki 
7 wyśle ostrzeżenia na temat niebezpieczeństw związanych ze zmianą żarówki 
27 wskaże na błędy gramatyczne w postach na temat zmiany żarówki 
53 będzie obwiniać za to programy do sprawdzania pisowni 
156 napisze do administratora listy skarżąc się na dyskusję o zmianie żarówki i jej niestosowność na tej właśnie liście dyskusyjnej 
41 poprawi pisownię w sporach na temat literówek czy błędów gramatycznych 
109 wyśle informacje o tym, że ta lista nie jest o żarówkach i poprosi o przeniesienie dyskusji na alt.zarowka 
203 będzie się domagać zaprzestania wysyłania krospostingów do grup alt.gramatyka, alt.pisownia i alt.interpunkcja 
111 będzie bronić prawa wysyłania postinów w sprawie żarówek tłumacząc, że my wszyscy używamy żarówek i z tego powodu dyskusja o nich jest właściwa dla tej listy 
306 będzie dyskutować nad tym, która metoda zmiany żarówki jest najlepsza, gdzie kupić najlepsze żarówki, jaka marka żarówek jest najlepsza a jakie marki są kiepskie 
27 wyśle adresy url do miejsc, w których można zobaczyć przykłady różnych żarówek 
14 zauważy, że podane adresy są nieprawidłowe i wyśle poprawione adresy 
3 napisze o odnośnikach, które znaleźli odwiedzając podane adresy 
33 zbierze wszystkie dotychczasowe posty wraz z ich nagłówkami i podpisami pod nimi, po czym wyśle je z dopiskiem "popieram" 
12 oznajmi, że zaprzestają subskrypcji tej listy, ponieważ nie mogą znieśc dyskusji o zmianie żarówki 
19 odpowie na postingi "popieram" dopisując "podpieram" 
4 zasugeruje, że warto by stworzyć faq dyskusji na temat zmiany żarówek 
1 zaproponuje utworzenie nowej grupy alt.zarowka.zmiana 
47 stwierdzi, że nie ma takiej potrzeby, takie dyskusje doskonale leżą w tematyce alt.fizyka.zimna-fuzja 
143 zagłosuje za utworzeniem alt.zarowka.zmiana 

Czy można wierzyć Kasi? Może ktoś weźnie karkulator i podsumuje, czy zgadza się do 1331?

R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13344
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 05, 2016, 10:06:39 pm »
Piękne to były czasy (list dyskusyjnych). Dziś ludzie już nie tacy. Wyrwie się jeszcze czasem ktoś z żarówką - ale cisza... Nikt nie radzi. Nie crosspostuje.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 05, 2017, 01:01:18 am »
S.R.

Wyjaśnij mi może o co biega. Najpierw narobiłeś zamieszania w "Akademii..." (wątek o "Dziennikach..."). Potem (w pierwotnej wersji odpowiedzi na ten post) prawie mi nabluzgałeś (domniemywałem, że pół żartem), twierdząc, że masz mnie w tym samym miejscu co Pismo (bynajmniej nie od komornika) - czyli, pomijając wszystko inne, wyraziłeś się (co mnie akurat rybka, bo mam w tej sprawie podobne zdanie co liv) - nolens czy volens - na tematy religijne bez przesadnej minoderii (mówiąc najoględniej). Następnie skasowałeś na wyprzódki ówże wpis - domniemywam, że ze względu na część dotyczącą mnie, nie religii (acz wypytywałeś potem PMowo czy go zauważyłem, zamiast mieć nadzieję, że przeoczyłem, albo cieszyć się, że przemilczałem, i było dość niejasne czy jest to forma przeprosin, czy na odwrót zgoła - dodatkowego kłucia w oczy, choć niby przepraszałeś).
Napisałem Ci wówczas PMowo (cytuję fragment):
Twój styl rozpychania się na Forum (pisanie nie na temat, wyskakiwanie wszędy z polityką, nawet jak często z bliskich mi pozycji, ew. tamto ostatnio w "Akademii..." - dostałeś odpowiedź, a zamiast przeczytać ją tyle razy, aż zrozumiesz - domagałaś się obcesowo podania jej w bardziej łopatologicznej formie). Wierz mi, to bardziej mnie irytuje, niż to, że nawiązałeś do tradycji siania pogłosek o miejscu pobytu Najjaśniejszego Pana (szukaj w anegdotycznych dziejach Galicji).
I - chyba w odpowiedzi na to - złożyłeś wiadomy (dość komiczny, prawdę mówiąc) "ślub milczenia". Zakładałem, że po to, by rzecz przemyśleć, przyjrzeć się jeszcze raz stylowi Forum i zacząć wypowiadać/zachowywać się jak cywilizowany user. Ale nie... Parę dni minęło i bez cienia sensu napadłeś na maźka (i miazo przy okazji) - o tym piszę krótko, bo wszystko na Forum widać. Zrobiłeś też offtop tam, gdzie Luca prosił, by tego unikać (tu trochę się biję w piersi, bo możliwe, że dałem Ci zły przykład). A znów w tym wątku nagle się natrząsasz nad potencjalnie (!) urażonymi uczuciami religijnymi (czyimi tak właściwie?), z przesadzoną delikatnością, która Cię zgoła nie cechuje w innych wypowiedziach.
Rozumiesz sam siebie? Bo ja Ciebie jakoś niezbyt...
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 07:45:08 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 05, 2017, 04:15:39 am »
Q, świat realny nie kręci się wokół Ciebie. Nie jesteś także pępkiem świata forumowego. W sensie praw ideowo-moralnych, jesteś dokladnie takim samym uczestnikiem panaLemowego forum jak każdy inny uczestnik
S.R.
Wyjaśnij mi może o  co biega. Nie mogę wyjaśnić, bo nie wiem, o co pytasz/prosisz. O nic mi nie biega
Najpierw narobiłeś zamieszania w "Akademii..." (watek o "Dziennikach..."). Nie mam pojęcia, o co Ci biega, ale uważam, że nie narobiłem żadnego zamieszania.
Potem mi prawie nabluzgałeś (domniemywałem, że pół żartem), twierdząc, że masz mnie w tym samym miejscu co Pismo (bynajmniej nie od komornika) - czyli (co mnie akurat rybka, bo mam w tej sprawie podobne zdanie co liv) wyraziłeś się - nolens czy volens - na tematy religijne bez przesadnej minoderii (mówiąc najoględniej). Zasadniczo nie zgadzam się z Twą oceną. Robisz jakieś widły z igły. O tym bagatelnym ulotnym incydencie praktycznie nikt do tej pory nie wiedział. Dopiero Ty - tu i teraz - nadajesz tej dupereli rozgłos i wagę. Na moją pamięć, napisałem "Wiesz, gdzie mam Pismo i Ciebie?" (nieczytelne bez kontekstu). Następnie skasowałeś na wyprzódki ówże wpis (na moją pamięć, po dwudziestu minutach, pomyślawszy przez delikatność, że może jednak Ci sprawiać przykrość; to chyba dobrze, że tak zrobiłem?) - domniemywam, że ze względu na część dotyczącą mnie, nie religii (acz wypytywałeś potem PMowo czy go zauważyłem, zamiast mieć nadzieję, że przeoczyłem, albo cieszyć się, że przemilczałem, i było dość niejasne czy jest to forma przeprosin, czy na odwrót zgoła - dodatkowego kłucia w oczy, choć niby przepraszałeś). Nie mam sobie absolutnie nic do wyrzucenia. Nie pamiętam ani Twoich ani moich grzecznościowych pi-emów. Nie mam także nic do ukrycia, ale na Twoim miejscu kindersztubowo nie ujawniałbym PM-korespondencji bez upewnienia się, że inni tego chcą, a już na pewno nie pouczałbym publicznie na Forum, co Twój prywatny korespondent robić powinien, a czego nie powinien.
Napisałem Ci wówczas PMowo (cytuję fragment):Cytat: Q w 17 Styczeń 2017, 09:32:58
"Twój styl rozpychania się na Forum (pisanie nie na temat, wyskakiwanie wszędy z polityką, nawet jak często z bliskich mi pozycji, ew. tamto ostatnio w "Akademii..." - dostałeś odpowiedź, a zamiast przeczytać ją tyle razy, aż zrozumiesz - domagałaś się obcesowo podania jej w bardziej łopatologicznej formie). Wierz mi, to bardziej mnie irytuje, niż to, że nawiązałeś do tradycji siania pogłosek o miejscu pobytu Najjaśniejszego Pana (szukaj w anegdotycznych dziejach Galicji)". Powtarzam, że nie mam bladego, o czym mówisz, ale gruntownie nie zgadzam się zarówno z Twoim opisem mojego postępowania, jak i z Twoimi ocenami mojego postępowania. Każdy może sam sprawdzić i sam ocenić, ale wątpię, żeby kogoś to obchodziło. To są jakieś Twoje prywatne duchowe kłopoty i rozterki. Na Twoim miejscu nie dzieliłbym sie nimi z Publisią   
I - chyba w odpowiedzi na to Nie. - złożyłeś wiadomy "ślub milczenia". To są Twoje swobodne spekulacje, na dodatek kompletnie niezgodne z prawdą Zakładałem, że po to, by rzecz przemyśleć, przyjrzeć się jeszcze raz stylowi Forum i zacząć wypowiadać/zachowywać się jak cywilizowany user. To już jest wprost niegrzeczne. Ale nie... Parę dni minęło i bez cienia sensu napadłeś na maźka (i miazo przy okazji) - o tym piszę krótko, bo wszystko na Forum widać. Uważam, - wbrew Twoim zarzutom - że nie napadłem na Maźka ani na Miazo. Czy i kto na kogo napadł - Każdy może sam sprawdzić. Zrobiłeś też offtop tam, gdzie Luca prosił, by tego unikać (tu trochę się biję w piersi, bo możliwe, że dałem Ci zły przykład). W ogóle nie mam pojęcia, o czym mówisz A znów w tym wątku nagle się natrząsasz Wbrew Twym słowom, nie natrząsam się. nad potencjalnie (!) urażonymi uczuciami religijnymi (czyimi tak właściwie?), z przesadzoną delikatnością, która Cię zgoła nie cechuje w innych wypowiedziach. Wbrew Tobie uważam, że nie przesadzam z delikatnością. Wbrew Tobie uważam, że zawsze jestem delikatny.
Rozumiesz sam siebie? Tak. Bo ja Ciebie jakoś niezbyt... To Twój problem. Nie potrafię Ci pomóc
Jako doświadczony kilkuletni forumowicz uważam, że W NICZYM nie naruszyłem ani Regulaminu, ani Dobrego Obyczaju. Wobec tego, po co to wszystko napisałeś?
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 05, 2017, 04:43:25 am »
Q, świat realny nie kręci się wokół Ciebie.

Nigdy tego nie twierdziłem. Pytanie, jednak, czy TY aby nie sądzisz aby, że kręci się wokół Ciebie, bo - moim skromnym zdaniem - tylko to, że masz takie przekonanie może tłumaczyć 90% Twoich forumowych zachowań/wypowiedzi.

po co to wszystko napisałeś?

Odpowiedź jest prosta: ponieważ zasadniczo - tak zasadniczo, że czytając ją parsknąłem śmiechem - nie zgadzam się z tą Twoją samooceną:
uważam, że W NICZYM nie naruszyłem ani Regulaminu, ani Dobrego Obyczaju.

Mało tego - uważam zdecydowaną większość Twoich Forumowych wypowiedzi za nic-nie-wnoszący do merytoryki Forum bełkot/wygłup/sposób zabicia czasu, skoro jednak skrzat i maziek byli gotowi to tolerować uznałem, że i ja mogę (tym bardziej, że podejmowałeś dość cenne inicjatywy okołolemowskie, które poniekąd to równoważyły, a prywatnie byłeś sympatyczny). (Choć, nie zaprzeczę, gdyby zostawiono mi carte blanche większości swoich postów byś nie oglądał po raz drugi, albo - to wariant liberalny - zebrałbym je wszystkie w jeden wątek, by nie przeszkadzały w normalnej dyskusji w pozostałych.) Skoro jednak od pustosłowia przechodzisz do podszytego samozadowoleniem obrażania nas po kolei - cierpliwość mi się kończy.

ps. Co do tej - pobocznej - sprawy:
Nie mam także nic do ukrycia, ale na Twoim miejscu kindersztubowo nie ujawniałbym PM-korespondencji bez upewnienia się, że inni tego chcą, a już na pewno nie pouczałbym publicznie na Forum, co Twój prywatny korespondent robić powinien, a czego nie powinien.

Zwróć uwagę, że ujawniam fragment swojej, nie Twojej, wypowiedzi. (O Tobie rzekłem zasadniczo, że niby przepraszałeś, czyli, że umiesz to jednak robić, co - patrząc na Twoje Forumowe wyskoki - może wydawać się nieprawdopodobnym. Znaczy - wystawiłem Ci lepsze świadectwo, niż Ty sam sobie, wbrew pozorom.)

Jeśli zaś chodzi zawarte w tym fragmencie "pouczenie" to stanowczo nie wycofuję się z niego. Przeciwnie - proszę Cię po raz trzeci (a drugi publicznie) o to byś przestał traktować Forum Lemowskie (nie - Remuszkowe), jako swój prywatny folwark, na którym możesz śmiecić kędy chcesz i obrażać kogo masz ochotę.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 07:43:41 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 05, 2017, 04:58:15 am »
Szanowny Panie Q,
Z przyjemnością - pierwszy raz w blisko siedemdziesięcioletnim życiu - przejdę z kimś z powrotem na Pan.
Jako wolny człowiek w wolnym, kraju może Pan oczywiście pisać o mnie co Panu się żywnie podoba, ale mam prośbę prywatną: niech Pan do mnie prywatnie się nie odzywa, ani mejlowo, ani na Forum, z wyjątkiem obowiązków moderatora, ma się rozumieć :-)
Stanisław Remuszko
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 05, 2017, 10:51:00 am »
Uprzejmie postuluję, aby w to miejsce (do tego wątku) przenieść ostatni fragment "Religijnej rzeźby" zaczynający się od postu Q: https://forum.lem.pl/index.php?topic=537.msg67715#msg67715, a w każdym razie usunąć tamten fragment z wątku religijnego jako oczywiście oftopowy.
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 05, 2017, 11:04:18 am »
Przeniesione.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Luca

  • Juror
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 143
  • Odi profanum vulgus et arceo.
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 05, 2017, 11:58:26 am »
Q, skoro chwilowo powróciłem na forum, to pozwolę sobie wyrazić pełne wsparcie Twojej pozycji w sporze z SR. Od dawna zastanawia mnie dlaczego jesteście tak tolerancyjni wobec jego wybryków i oczywistego zaśmiecania forum. W jaki wątek by się nie weszło, to najdalej po kilku postach degraduje się on do bezsensownego ględzenia Remuszki. A odsiewanie wartościowych treści od jego uporczywych i irytujących wtrętów szybko nuży.

Jestem wręcz przekonany, że osobnik ten w znacznej mierze przyczynił się – bądź też wręcz spowodował – wyludnienie się tego miejsca. Wiem, że było tak w moim przypadku. Nie będę ukrywał, że osobiście preferowałbym całkowite wyeliminowanie go z forum, bo jego ponoć godne pochwały inicjatywy okołolemowskie nie rekompensują szkodniczej działalności nawet w ułamku procenta.

Swoją drogą, moja prośba o unikanie offtopików w wątku o reaktorach była wymierzona precyzyjnie w SR. Zastanawiałem się nawet, czy nie napisać tego otwartym tekstem, ale uznałem, że skoro starszyzna forum wytworzyła tutaj klimat hipertolerancji wobec ekscesów Remuszki, to ja nie będę się wyłamywał i wskazywał palcem.
Jak widać mój apel nie podziałał, a może i hipertolerancja dotarła wreszcie do swojej granicy (oby!).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 05, 2017, 02:31:03 pm »
Szanowny Panie Q,
Napisał Pan:

Cytuj
Zrobiłeś też offtop tam, gdzie Luca prosił, by tego unikać

a pan Luca też napisał:

Cytuj
Swoją drogą, moja prośba o unikanie offtopików w wątku o reaktorach była wymierzona precyzyjnie w SR. (...) Jak widać mój apel nie podziałał,

Przejrzałem starannie wątek o reaktorach i nie znalazłem w nim żadnej swojej wypowiedzi. W ogóle nie zabrałem głosu w tym wątku. Wobec tego uprzejmie proszę Pana o odpowiedź na pytanie: na czym polegał ten mój offtop?

Stanisław Remuszko
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13344
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 05, 2017, 02:46:01 pm »
Stanisław Remuszko zabrał głos w wątku o reaktorach - wpis został przeze mnie dziś usunięty jako niemerytoryczny oraz skierowany personalnie do mnie. Dotyczył stosowania przeze mnie wyrażenia "odnośnie do" oraz spójnika "zaś" - konkretnie dotyczył zdania z mojej wypowiedzi "Odnośnie zaś do wodoru...".
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: [SPRAWY ORGANIZACYJNE]
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 05, 2017, 04:07:19 pm »
Dzięki za przypomnienie. Faktycznie. Ten cały offtopowy wpis, którego od początku obawiał się pan Luca i który wzburzył pana Q, brzmiał tak (cytuję z pamięci):
Cytuj
Odnotowuję "odnośnie do" zamiast "odnośnie" oraz "zaś" na drugim miejscu

Ze skopiowania do Worda wynika, że merytoryczna dyskusja liczyła około pięćdziesięciu tysięcy znaków (ponad 27 stron znormalizowanego maszynopisu, i zabrało w niej swobodny głos po kolei dwunastu wpisodawców. Mój wytarty gumką wpis (powyższy) był trzynasty, liczył znaków siedemdziesiąt trzy i, jako ostatni w tym wątku, nijak nie mógł wcześniejszej dyskusji zakłócić.
Stanisław Remuszko
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )