Polski > Lemosfera

PL +50

<< < (2/2)

Julia:
A ja muszę iść poczytać sobie "Życie Owadów" W. Pielewina. Czytałam na razie tylko jeden rozdział i fragmenty w oryginale (za wiele nie zrozumiałam :)).

Książka zapowiada się cudownie!

/Wiem, że to offtopic, ale tyczy się Empiku/

Terminus:
No to porozmawiajmy o Empiku. Ja kiedyś przeczytałem jeden zeszyt Thorgala :) (sentyment z lat młodszych, uhm...). No cóż, nie chciałem mieć go w domu by delektować się obrazkami, tylko szybko poznać treść, więc uznałem że mogę przeczytać.

Niemniej nie rozumiem towarzyszy, którzy przesiadują tam całymi godzinami i czytają grube tomiska. Wiem coprawda, że dyrekcja Empiku przystaje na to, licząc że zwiększy to obroty (pewnie tak i jest), no ale troszkę nie mogę się do tego widoku przyzwyczaić.

No... ale książki są raczej drogie,więc...

,,Życia owadów'' nie czytałem:). Ostatnio z nie-komiksów miałem w Empiku przyjemność z ,,Między duchem a materią pośredniczy matematyka" H. Steinhausa.

Julia:

--- Cytuj ---No to porozmawiajmy o Empiku. Ja kiedyś przeczytałem jeden zeszyt Thorgala :)

--- Koniec cytatu ---


O taaak!! Ja chodziłam co trzeci dzień oglądać "Czarną Galerę" aż w końcu zakupiłam sobie na giełdzie większa kupkę tych Thorgali i powód dla wycieczek do Empiku na trochę gdzieś się rozmył.

Ogólnie lepiej przegląda się pozycje bardziej obrazkowe niż tekstowe. Trudno się skupić, gorąco i nie wiadmo gdzie się zaszyć żeby nie tkwić komuś pod nogami.

Terminus:

--- Cytuj --- Trudno się skupić, gorąco i nie wiadmo gdzie się zaszyć żeby nie tkwić komuś pod nogami.
--- Koniec cytatu ---


Nie wiem w jakich miastach odwiedzasz; w Katowicach mamy do czynienia z dwoma obszernymi kanapami-siedziskami postawionymi specjalnie dla czytaczy!
Pamiętem że zadziwiło mnie to niepomiernie gdy zobaczyłem to po raz pierwszy. Niemniej taka ponoć polityka sklepu.

Julia:
W Krakowie są niby jakieś miejsca do siedzenia, ale w okolicach encyklopedii itp. i ewentualny amator fanatstyki ( o komiksach już nie mówiąc) ma marne szanse do dostania się tam przed czytelnikami słowników.

Ale jest parę kątów gdzie można się zgrabnie wpasować.
Byle bez plecaka  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej