Polski > Prezentacje maturalne

[M] Rozwój SF

(1/5) > >>

Marek:
Czy znacie jakies linki do artykółów dot. rozwoju SF???

Macrofungel:
Jeśli coś znajdę dam znać.

mgol:
Na pewno nie macie jakichś książek traktujących o sf ogólnie? Bo w googlu znajduję tylko książki poszczególnych autorów.

Do prezentacji wystarczy 4-5 książek. Muszę wziąć 1 Lema, 1 Verne'a i 2-3 pośrednie. Od niedawna zacząłem w ogóle czytać sf (w gimnazjum nikt mnie nie raczył uświadomić), szczególnie Lema sobie cenię, ale byłbym wdzięczny, gdyby ktoś pokazał mi, co jeszcze najlepiej pokazać, aby był najlepszy przekrój sytuacyjny (ew. Lema mogę wziąć 2 książki - chyba omówię "Pamiętnik...", bo to moja ulubiona książka Lema).

Z góry dzięki za pomoc.

P.S. Wysłałem ten tekst również w wątku ewolucja sf.

dzi:
Dobra, przesadzacie.
Thread ponizej jest IDENTYCZNY. Co wiecej, ostatni post w obu threadach jest rowniez IDENTYCZNY.
Poprostu nie wypada zakladac tematu nawet nie zerkajac na liste istniejacych. Marek, gdy zakladales temat zatytulowany "Rozwój SF" na pierwszym miejscu na liscie byl temat "Ewolucja SF", dlaczego nawet nie zajrzales do srodka?
Rada jeszcze jesli mozna. Tu na forum nikomu sie pewnie tluc nie bedzie chcialo, ale w "reszcie internetu" za takie akcje dostaje sie bana, trzeba albo sie przyzwyczajac albo zaczac sie przestawiac na biblioteke.
No i powodzenia na tej maturze :)

Terminus:
A może skrzat by ,,tłuknął bana'' ?

Niecieprliwi ci maturzyścy these days, po prostu.
Gdzie im się tak śpieszy... na studia? Oby :)

Jeśli chodzi o ewolucję SF to jakoś nie kojarzę żadnych synkretycznych opracowań. O ile wiem Fantastyka i Futurologia Lema ma taki charakter, ale nie czytałem jeszcze tej książki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej