Autor Wątek: Euro '2012  (Przeczytany 30176 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 18, 2012, 08:26:31 pm »
Co do mej sąsiadki, to staw się Pan na Dunikowskiego 8; już ja (ją) Panu pokażę...
Co do Pańskich typowań, to, zdaje się, są za darmo, więc od@#$% się Pan od mojej własnej stówy. Będę chciał, to przepiję!
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 18, 2012, 09:45:09 pm »
Gwoli informacji my już se wyjaśnili na priv, nawet po łacinie, co kto czego chce!
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 21, 2012, 09:41:47 pm »
Do tej szansy:
http://forum.lem.pl/index.php?topic=983.msg45153#msg45153
dodaję jeszcze jedną extra: przyjmuję darmowe zakłady dodatkowo do chwili rozpoczęcia drugich połów dzisiejszych meczów.
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 23, 2012, 02:50:51 am »
1. W sprawie meczu Polska:Grecja melduję P.T. Forumowiczom, że samotna Zwyciężczyni, pani Teresa Żelazny z warszawskiego Ursynowa, otrzymała wygraną, czyli kilogram Wedlowskiej, a teraz uprzejmie dopraszam się życzliwej pamięci Pana Terminusa i Pana Wiesioła, bo tylko od nich jeszcze nie dostałem obiecanych 377 groszy.
2. W sprawie Juro '2012: od tej chwili przez 27 godzin przyjmuję typy na finałowa parę. Funduję nagrodę 100 zł dla trafnego typera (nie mylić z trefnym tryprem). Każdy wcześniej zarejestrowany Forumowicz ma prawo do dwóch typowań, każda zaś Forumowiczka - do trzech
VOSM 

Obawiam się że w moim banku we Francji robienie przelewów zagranicznych jest na tyle utrudnione (wygląda na to, że celowo), że przelewanie Panu 3.77pln obciążono by odsetkami o wysokości 5pln. Może postaram się przelać będąc najbliższym razem w Polsce, choć nie mam pojęcia kiedy zacz.

PS. Nie miałem pojęcia, że zakład coś kosztuje:) Chyba powinienem dokładniej czytać Pańskie hazardy:)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 23, 2012, 04:53:50 am »
Cytuj
Nie miałem pojęcia, że zakład coś kosztuje:) Chyba powinienem dokładniej czytać Pańskie hazardy:)
Tak to się będziesz Pan tłumaczył na NKWD. Ale przez grzeczność - nie zaprzeczę...
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 24, 2012, 11:40:57 pm »
Ludzie!
Kto to jest Hublot, co to go wciąż sędziowie wywołują na świetlnej tablicy???!!!
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 25, 2012, 05:32:45 pm »
@ Cetarian
Z Hublotem to był mój żart.
VOSM
pjes:
Zanim rozlegnie się ostatni gwizdek, pragnę:
1. Publicznie wyrazić swą patriotyczną radość, że Euro '2012 nam się pięknie udało - krajowo, sąsiedzko, europejsko, a nawet światowo, czego dowodzi życzliwa wzmianka (...ja na kolana padłem...) w samym "New York Times"!
2. Zaapelować do polityków, aby ustanowili prawo umożliwiające zwykłym obywatelom odpłatne oglądanie telewizyjnych transmisji z wydarzeń sportowych BEZ udziału komentatora (leci tylko tzw. głos stadionu). Postulat ten zgłaszam od kilku lat w różnych miejscach papierowych, portalowych i poselskich (by pozostać przy literze "p"), lecz jakoś bez rezultatu. Pana redaktora Dariusza Szpakowskiego* przed rozpoczęciem mistrzostw szczerze chwaliłem, lecz po fazie grupowej zmieniłem zdanie z jednego jedynego powodu: on zawsze WIE LEPIEJ, co powinien zrobić trener, gdzie pobiec piłkarz, jak ustawić się bramkarz oraz kiedy gwizdnąć sędzia, i dałbym lekką ręką np. 10 zł od meczu, żeby jednym kliknięciem pilota móc pana Szpakowskiego z transmisji wyłączyć (zresztą większość pozostałych komentatorów też - z ulgą, przyjemnością i pożytkiem dla sycenia się widowiskiem). Mam nadzieję, że w nadchodzącej interaktywnej telewizji cyfrowej będzie to technicznie nad wyraz proste.
3. Zacytować, jako fizyk, arcytrafny pogląd Zbigniewa Bońka: W żadnym sporcie poza piłką nożną nie ma tak dużego prawdopodobieństwa, że słabszy wygra z lepszym (...), piłka jest grą przypadku (...) strasznie dużo zależy od szczęścia. Każdy znajdzie własne przykłady tej świętej prawdy, a ja wymienię wyeliminowanie z rozgrywek Rosji (i Polski) przez Grecję i Czechy...
4. Ogłosić mój prywatny konkurs-zabawę na wytypowanie składu finałowego meczu Euro '2012 i jego końcowego rezultatu bramkowego (ewentualne karne się nie liczą). Oto przykładowe typowanie: Niemcy-Portugalia, 2:1. Dla zwycięzcy funduję (przyrzeczenie publiczne w rozumieniu kodeksu cywilnego) nagrodę stu złotych. Jeśli celnych typerów będzie więcej, stówa zostanie wśród nich rozlosowana. Typowania można przysyłać do chwili rozpoczęcia pierwszego meczu półfinałowego pod adresem: remuszko @ gmail. com Przed finałem listę typowań ogłoszę na blogu.
Sam obstawiam: Włochy-Portugalia jeden jeden : -)
VOSM
----------------------
* Przypomnę jego sympatyczną freudowską wpadkę: ...ze stadionu wita państwa Dariusz Ciszewski...
http://www.remuszko.pl/blog.php/?p=1594
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2012, 12:22:45 am wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 26, 2012, 08:42:59 am »
Za Dodę to może i Ci odpuszczą, ale za hazard w sieci będziesz siedział ;) ...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 26, 2012, 09:53:53 am »
Panie Globalny, ujmę Panu karmy za czytanie BEZ zrozumienia.
Jaki może być hazardprawny przy darmowych typowaniach?
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 26, 2012, 11:32:55 am »
Czy Ty uważasz, że któryś śledczy będzie aż tak głupi, żeby uwierzyć, że obywatel Remuszko tak zwyczajnie wyjmie stówę z kieszeni? Sam się przyznasz i to już na drugim przesłuchaniu ;) ...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 26, 2012, 11:50:07 am »
Masz rację, nie pomyślałem o tym... A ile, w takim razie, wynosi stawka proporcjonalna do wygranej?
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 26, 2012, 01:09:59 pm »
Proporcjonalnie to do 3 lat, albo do 14 mln, albo jedno i drugie łącznie - art. 107 KKS.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 26, 2012, 02:18:26 pm »
Panie! Nie udawaj Greka, bo odpadniesz tak jak on i jego koledzy-bankruci.
To jest stawka, być może, proporcjonalna do przegranej. Ja natomiast pytałem, do wyłudzania stawek w jakiej wysokości powinienem się przyznać na drugim przesłuchaniu oraz ile tysięcy wynosi, według tajnego hazardowego przelicznika, wartość złotówki z puli rzekomych 100 zł nagrody.
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Euro '2012
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 26, 2012, 02:44:55 pm »
Ty się zastanów. Sam fakt, że pytasz o takie rzeczy świadczy o tym, że nie odczuwasz skruchy i mataczysz w sprawie. Opamiętaj się! Twoje przywłóczyny kondensatorowe zostaną zapewne i tak stopione, ale masz wciąż szansę uniknąć rozbuzdyganienia!
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).