Autor Wątek: nowe eco-political-fiction z wątkami Lemowskimi  (Przeczytany 5045 razy)

Mateusz Moczulski

  • Gość
nowe eco-political-fiction z wątkami Lemowskimi
« dnia: Października 30, 2005, 05:15:15 pm »
Proszę wybaczyć ale jestem (bardzo) niskonakładowy..
Napisałem książkę pt. "Przeholowana wyspa", wyszła w maju w wyd. Lampa.
To rodzaj political-fiction, dzieje się w końcu tzw. lat zerowych, opowiada o wirusie niszczącym urządzenia elektroniczne a umieszczonym dla bezpieczeństwa na płycie winylowej. Akcja toczy się w basenie Morza Śróziemnego oraz w zapomnianej londyńskiej dzielnicy L4.
Występują m.in: pisarz ekstremalny który pisze tylko w ekstremalnych sytuacjach oraz znikający dyskdżokej. A także mauretański assasyn, który nie chce już być assasynem. Oraz Dżordżio Bakkado czarny PR-owiec, który potrafi manipulować czasem. Jest dużo przygód ale takich powiedzmy bardziej dla trzydziestolatków.
Chciałem jeszcze powiedzieć że spośród wielu książek Pana Lema jedną z bardziej inspirujących jest dla mnie "Kongres futurologiczny".

bartek hlebowicz

  • Gość
Mateusz Moczulski poszukiwany
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 31, 2006, 11:45:01 am »
Ha!
jak sie masz, Mateusz? sorry, ze wpisuje sie na tym forum, ale tylko tutaj Cie znalazlem. Jestes w krakowie? Przylatuje do Krakowa 13 lutego, moze sie spotkamy? po wielu latach.  B.


nty_qrld

  • Gość
Re: nowe eco-political-fiction z wątkami Lemowskim
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 02, 2006, 02:39:11 pm »
Gdzieś było chyba na temat tej książki... w Wyborczej?
Tak czy siak nie kwalifikuję się jako jej wirtualny odbiorca. :)
pzdr

Q

  • Gość
Re: nowe eco-political-fiction z wątkami Lemowskim
« Odpowiedź #3 dnia: Września 04, 2007, 03:11:28 pm »
Ciekawe... Czytuję SF (i nie tylko SF) dużo i namietnie, a o tej ksiażce nic nie słyszałem... ::)
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2007, 03:12:49 pm wysłana przez Q »