Ankieta

Co myślicie o oddzielnym folderze dla dyskusji o filmach?

Jestem za.
7 (46.7%)
Jestem Przeciw.
6 (40%)
Nie mam zdania.
2 (13.3%)

Głosów w sumie: 14

Autor Wątek: Dyskusje o filmach.  (Przeczytany 28125 razy)

Deckard

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1505
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #15 dnia: Października 05, 2006, 11:14:48 am »
No proszę... co za konserwatyzm się tu ujawnił. :-?

heheh

CU
Deck

siddhartha

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 33
  • thou art the man
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #16 dnia: Października 05, 2006, 11:51:41 am »
i do tego konformistyczny... ;)

siddhartha

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 33
  • thou art the man
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #17 dnia: Października 05, 2006, 11:55:14 am »
kon - formistyczny...

kon - for - mistyczny...

 :-/

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #18 dnia: Października 05, 2006, 12:41:22 pm »
Cytuj
Hmm myślę że przy tak istotnym poparciu dla tego pomysłu możnaby się jednak nad nim zasatnowić... no co zrobić.
A ja bym wolal by ktokolwiek odniosl sie do Twojego argumentu ze i tak bedzie balagan i nic to nie da ;)

Rachel: To od ludzi zalezy czy "podrozuja" po sieci czy nie. Ja np jestem stalym bywalcem tu, na sfd, na dwoch forach muzycznych i jeszcze paru tematycznych. Na kazdym z nich rozmawiam o danym temacie i roznoszenie tematu po innych moim zdaniem nie ma sensu.

This user possesses the following skills:

Bladyrunner

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 507
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #19 dnia: Października 05, 2006, 01:30:18 pm »
Cytuj
A ja bym wolal by ktokolwiek odniosl sie do Twojego argumentu ze i tak bedzie balagan i nic to nie da ;)

Mówisz i masz ;)

Jeśli o danych filmach będziemy zakładali wątki, to bałaganu nie będzie. Jak ktośbędzie chciał podyskutowaćogólniej, czyli np. "AI w filmie Sf", to założy taki watek i problemu nie będzie.
Wiem, wiem, wszystkie tematy prędzej czy później robią się off-topic, ale zamieszanie wywołane przez to będzie wielopkrotnie mniejsze niż jest teraz i ponadto bez przezkód będzie można powracać do głównego tematu, jeśli ktoś będzie miał coś nowego na ten temat do powiedzenia, jak zresztęnie raz w różnich wątkach bywało (bierzący wątek filmowy jest na to zbyt ogólny i zbyt rozdęty).

A jeśli ktoś naprawdę jest temu przeciwny i nie będzie chciał uczestniczyć w toczonych tam dyskusjach to przeciaż nie musi, wydaje sięto sensowniejszym rozwiązaniem, niż takie kiedy ci co chcąnie mogą, bo inni choćsami nie zamieżają, blokują im taką możliwość.
Rozumiem trochę niechęć niekturych do zmian w dobrej formule jakąma to forum, ale trzeba pamiętać, że zmiany to rozwój, a ten jest podstawą egzystencji. Bez zmian będzie jak z Koranem, ongiś otwarty i czerpiący garściami z innych kultur, a od XII w. po tzw. skodyfikowaniu, całkowicie zamknięty na wszystko i zmieniający prężną onegdaj cywilizację w wegetującą jej namiastkę.

Rozwój jest w naszej naturze i pozostaje mi jedynie w apelu do was posłużyć się cytatem z polskiego (może niezbyt ambitnego) filmu SF "Nie gwałćcie prawa natury!"  ;)
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2006, 02:49:18 pm wysłana przez Bladyrunner »

Falcor

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • ...where no one has gone before.
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #20 dnia: Października 05, 2006, 03:28:26 pm »
Nie macie większych problemów, co? ;D

Taki zwykły dzień, biało-czarny dzień...

ANIEL-a

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 701
  • a może tak pomóc dzieciakom? kliknij ikonkę IE ;)
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #21 dnia: Października 05, 2006, 03:59:24 pm »
Ja myślę, że trzeba się zastanowić, czy nie warto założyć osobnego katalogu dla tematów będących dyskusjami o zakładaniu katalogów do poszczególnych tematów.  ;D

Ps
Nie odzywałam się, bo nie biorę udziału w dyskusjach filmowych. Ale tak sobie myślę: skoro to jest forum lemowe, to najlepiej by było nie zakładać katalogu o filmach, tylko w ogóle przenieść te filmoznawcze dyskusje do hyde-parku. [smiley=vrolijk_26.gif]

siddhartha

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 33
  • thou art the man
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #22 dnia: Października 05, 2006, 04:16:46 pm »
a może dyskutować o filmach w odniesieniu do Lema...

Bladyrunner

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 507
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #23 dnia: Października 05, 2006, 04:33:03 pm »
Cytuj
a może dyskutować o filmach w odniesieniu do Lema...

 ;D dobre, przypominająsięstare czasy kiedy zaczynając wypowiedź należało siępierw odwołać, do lenina, marksa lub engelsa ;D

Czy zatem Dick miał rację i właściwie rozszyfrował skrót?

Lenin
Engels
Marks

 ;D


Ps Nie wiem dlaczego jak piszę nazwisko autora ubiku wyskakuje w tym miejscu napis "thingy", czyżby rzeczywiście spisek jakiś?  :o
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2006, 04:41:40 pm wysłana przez Bladyrunner »

Terminus

  • Gość
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #24 dnia: Października 06, 2006, 12:07:42 am »
E tam, niby czemu to ja mam podejmować decyzję...

Napisałem, że przy poparciu trza sięzastanowić, ale to wcale nie znaczy, że zdanie zmieniłem. Po prostu jak dużo ludzi tego chce, to spoko, mogę w ich imieniu poprosić admina, nawet mimo że to nie jest moja własna prośba. Bo nie jest.

Konserwatystą nie jestem.

Jednak jak narazie opcja 'przeciw' wygrywa. Więc nie ma o czym mówić. Bawta się w Hydeparku ::)  
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2006, 12:09:29 am wysłana przez Terminus »

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #25 dnia: Października 06, 2006, 10:13:24 pm »
Cytuj
upożądkowany

 :o


yyy

A nie da się zrobić osobnego podkatalogu filmy jakhyde park i wypisywać osobne filmy jako osobne tytuły, znaczy kolejne wątki, byłoby sprytne.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2006, 10:21:27 pm wysłana przez draco_volantus »
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #26 dnia: Października 06, 2006, 10:15:53 pm »
Philip K. Dick
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #27 dnia: Października 06, 2006, 10:17:54 pm »
łok***a, lol musialem sprawdzić. Nie da się nic z tym zrobić?
Wszędzie gdzie pisałem jego nazwisko będzie thingy?  :o
A tak w ogóle to przodkowie Dicka musieli być półgłówkami, chłopami z Anglii, przy rozdawaniu nazwisk nie wiedzielio co chodzi i dali sobie urzędasom wlepić Dicka...



Przykrość.
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Bladyrunner

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 507
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #28 dnia: Października 06, 2006, 11:51:19 pm »
Cytuj
Wszędzie gdzie pisałem jego nazwisko będzie thingy?  :o
A tak w ogóle to przodkowie Dicka musieli być półgłówkami, chłopami z Anglii, przy rozdawaniu nazwisk nie wiedzielio co chodzi i dali sobie urzędasom wlepić Dicka...
.

No fakt, nie skojażyłem dwuznaczności  :).

Czyli jednak jest cenzura na forum  ;D

sil

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 19
  • ucho przeszło bez echa
    • Zobacz profil
Re: Dyskusje o filmach.
« Odpowiedź #29 dnia: Października 10, 2006, 06:04:44 pm »
nie wiem czy ten link pojawil sie już wczesniej na forum, jeśli nie, to polecam ekspertom filmowym zajrzec tam ;)

(uwaga! długo się ładuje)

http://us.mms.com/us/dark/index.jsp
wiek nauki... wiek w którym większość ludzi nie wie nic, a nie ma człowieka, który wiedziałby wszystko.