Polski > Hyde Park

Z bieżącej chwili...

(1/55) > >>

maziek:
Załozyłem nowy wątek w Hyde, bo może nie wszystkich interesuja sprawy zupełnie z Lemem nie związane - poza pewnym tchnieniem surrealizmu... Rzadko dziś czyta się wypowiedzi tak lojalne i oględne, ale ileż tam posępnej prawdy o prezydencie...
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75480,4013607.html?as=1&ias=7&startsz=x

Hoko:
Historia jak z Becketa. Albo z Kafki...  ;D

draco_volantus:
z Kafki!!!

właśnie ostatnio czytałem jego 4 opowiadania, które wydał oficjalnie i ze zgodą za życia (nie jak zamek czy proces które kazał swojemu najlepszemu przyjacielowi spalić).

Q:
Rzecz wygladająca nieco surrealistyczne ;) , lecz związana z Lemem jak najbardziej - "Ananke" w przekładzie na rosyjski, ale w transkrypcji na polską czcionkę(!):
http://lib.ttknet.ru/lat/LEM/26-22.txt

Miesław:

--- Cytuj ---Załozyłem nowy wątek w Hyde, bo może nie wszystkich interesuja sprawy zupełnie z Lemem nie związane - poza pewnym tchnieniem surrealizmu... Rzadko dziś czyta się wypowiedzi tak lojalne i oględne, ale ileż tam posępnej prawdy o prezydencie...
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75480,4013607.html?as=1&ias=7&startsz=x
--- Koniec cytatu ---
Maziek, dlaczego kiedy chcę kliknąć prawym przyciskiem myszy na odnośnik w Twoim poście (żeby go otworzyć w nowej karcie) on odskakuje w dół?! Na dodatek nie zdarzyło mi się to po raz pierwszy. Jakaś cenzura czy co?! Próba zatajenia?!!
Na szczęście ja, prawdziwy szpuncel, kliknąłem lewym obok, a potem prawym na linku i zwyciężyłem  :D.


--- Cytuj ---Rzecz wygladająca nieco surrealistyczne Wink , lecz związana z Lemem jak najbardziej - "Ananke" w przekładzie na rosyjski, ale w transkrypcji na polską czcionkę(!):
http://lib.ttknet.ru/lat/LEM/26-22.txt
--- Koniec cytatu ---
Też ciekawe... pamiętam jak w Tibii (taki MMORPG, gdyby ktoś nie wiedział) gadałem przez moment z pewnym Rosjaninem w taki sposób, korzystając ze swojej bardzo podstawowej znajomości języka...  :D.
5

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej