Polski > Hyde Park
Gra ORPG - Lem Onlnie
maziek:
Tichy jakiś nie taki. Wygląda na tatusia Muminka.
arekrem:
Zobacz sobie opis obok screena :) Tichy będzie inny, to tak narazie :)
maziek:
A to Bogu dzieki!
arekrem:
Zapraszam na forum gry: www.lemonline.yoyo.pl
maziek:
--- Cytuj ---online RPG?
--- Koniec cytatu ---
Ale to jest coś takiego, że dowolna ilość ludziów się tam może znaleźć i każdy będzie miał swoje życie i swoją postać w jednym wspólnym swiecie, czy każdy kto tam wejdzie będzie grał w swoją gierkę zupełnie niezależną i nie widoczną dla innych?
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej