Polski > Hyde Park

Gra ORPG - Lem Onlnie

<< < (2/10) > >>

maziek:
Tichy jakiś nie taki. Wygląda na tatusia Muminka.

arekrem:
Zobacz sobie opis obok screena :) Tichy będzie inny, to tak narazie :)

maziek:
A to Bogu dzieki!

arekrem:
Zapraszam na forum gry: www.lemonline.yoyo.pl

maziek:

--- Cytuj ---online RPG?
--- Koniec cytatu ---
Ale to jest coś takiego, że dowolna ilość ludziów się tam może znaleźć i każdy będzie miał swoje życie i swoją postać w jednym wspólnym swiecie, czy każdy kto tam wejdzie będzie grał w swoją gierkę zupełnie niezależną i nie widoczną dla innych?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej