Autor Wątek: impreza 14 maja  (Przeczytany 53564 razy)

Rachel

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 09, 2005, 06:21:02 pm »
Do mnie jeszcze nie dotarło,a z niecierpliwością sprawdzam codziennie skrzynkę ::)

Ale na pewno się doczekam :)

Nie mam jakiegoś szczególnego pomysłu na to jakbyśmy mogli wyróżnić się z tłumu, dostosuję się do reszty

Ale mówię, żeby potem nie było problemów, że ja prawej ręki sobie nie dam obciąć, bo jestem do niej bardzo przywiązana a i numerka na czole też sobie nie dam wypalić, ze względów czysto estetycznych 8)

A wszelkie inne pomysły akceptuję, agrafkę mogę sobie przypiąć gdzieś tam.....do bluzki.

Sokratoides

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 09, 2005, 07:57:48 pm »
I've got it !

To chyba fajnie, ale podobnie jak u dzi zastanawiam się na co te zaproszenia faktycznie są. Czy spełniają one funkcję biletów wstępu na udział w programowo przewidzianych atrakcjach, czy też może chodzi jeszcze o coś innego... ?

Sokratoides

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 09, 2005, 08:11:24 pm »
A może wymyślimy w tempie ekspresowym szyfr, którego znaczenie znać będą tylko forumowicze?

Albo też każdy niech wymyśli swój własny szyfr. Dzięki temu każdego forumowicza rozpoznać będzie można po jego niezdolności do dogadania się z innymi uczestnikami "zlotu" oraz po wyrazie twarzy uczestnika spowodowanym wysokim stopniem niekompatybilności werbalnej  substytuowanej przez jego ekspresję mimiczną ( :o).  ;)

I have no idea !!
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2005, 09:05:18 pm wysłana przez Sokratoides »

Terminus

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 10, 2005, 01:02:38 am »
Może miałoby sens gdyby zorientować się pobieżnie ile z Nas (tj. tzw. forumowiczów) zamierza w ogóle przyjechać, pewnie grupa nie jest taka znowu ogromna, i możnaby się umówić w jakimś konkretnym miejscu. Albo inaczej: jeśli grupa jest b. liczna (czyli więcej niż 5 osób, co by mnie zdziwiło ::)    ) to może przynajmniej część by na takowe spotkanie przystała.  

O ile zrozumiałem, to tym, co dla nas najważniejsze* w planie owej imprezy ma być spotkanie pod hasłem ,,Lem i my'' organizowane w siedzibie WL na ulicy Długiej 1 o godzinie 17:00.

Niestety topografia Krakowa jest mi znana tylko o tyle, że jako maniak Tatr jeżdzę przez Kraków w owe Tatry, więc wiem gdzie dworzec, jak z dworca na Rynek, etc.

Ale z tego co widać tu:



to ulica Długa znajduje się stosunkowo niedaleko rynku (górna część mapy). Może w takim razie możnaby jakoś spotkać się na rynku, na przykład pod pomnikiem znanego Adasia M.  (aby nie wyróżniać się od przeciętnych wielbicieli tego pomnika, dobrze byłoby mieć jakieś niedrogie wino w ręce) albo może tuż pod siedzibą na Długiej? Można także na dworcu PKP.  

Myślę, że grupa będzie na tyle nieliczna, że nie powinno być najmniejszego problemu. Od kogoś jednak trzeba będzie i tak zacząć rozpoznawanie się, więc coś jeszcze dogadamy. Możnaby jakąś wstążkę przytwierdzić na przykład, nie wiem, do klapy, czy jakoś.

No, co wy na to wszystko?

Pozdrawiam

---------------------
* Na zaproszeniu jest szczegółowy program imprezy, taki jak na stronie głównej www.lem.pl. Można sprawdzić szczegóły.
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2005, 01:04:03 am wysłana przez Terminus »

Sokratoides

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 10, 2005, 01:06:39 am »
Do Krakowa wybierasz się już w piątek Terminusie, czy dopiero w sobotę ?

Terminus

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 10, 2005, 01:08:04 am »
W sobotę rano.

Sokratoides

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 10, 2005, 01:11:46 am »
No, to gra. Jakoś się w takim razie odnajdziemy. Daleko jest z dworca do rynku ?

Terminus

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 10, 2005, 01:12:33 am »
Siedem i pół minuty chodu prostego  ;) (Dworzec jest tuż za prawą krawędzią tej mapki, którą (nielegalnie) zamieściłem).
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2005, 01:13:20 am wysłana przez Terminus »

Sokratoides

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 10, 2005, 01:20:08 am »
W moim przypadku to będzie chód względnie prosty, bo biorąc pod uwagę godzinę wyjazdu (1.45) i warunki w polskich pociągach, podejrzewam, że moja kondycja będzie lekko wczorajsza. Na miejscu będę koło 8.00, a ty o której przewidujesz przybycie ?

Terminus

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 10, 2005, 01:25:43 am »
Z tego co rozumiem to około 11:30.

NEXUS6

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 10, 2005, 01:50:10 am »
Niech każdy opisze, jak z grubsza będzie wyglądał, ew. poda jakąś charakterystyczną część garderoby, w którą się zaopatrzy i umówcie się np. koło wejścia, albo gdzieś indziej. Będzie Was nie więcej niż 5, więc nie powinno być problemu. A ja sobie na Was popatrzę na tych zdjęciach, co to je Mr Terminus natrzaska :D

dzi

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 10, 2005, 09:15:49 am »
mnie nie bedzie...

Sokratoides

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 10, 2005, 10:31:03 am »
O dzizz !  :(

Deckert

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 10, 2005, 11:30:45 am »
Ja będę. Przyjadę w sobotę rano. Spotkajmy się w takim razie pod pomnikiem Miśko Adamkiewicza. Proponuję przypiąć do kurtki, bluzy czy czegokolwiek, wspomnianą agrafkę, a do agrafki dopiąć wstążkę (coś białego), lub kartkę z napisem, np: FORUM.

Do dogrania jest jeszcze godzina spotkania.

Co wy na to?

Deckert

  • Gość
Re: impreza 14 maja
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 10, 2005, 11:31:50 am »
Czyli wiemy już na pewno, że będą conajmniej cztery osoby:

Terminus,
Sokratoides,
Rachel,
Deckard

Kto jeszcze?