Polski > Lemosfera

Przywitaj się

<< < (35/41) > >>

GesiuCypherpunk:
świetna koszulka, gdzie można taką nabyć?


--- Cytat: skrzat w Października 24, 2017, 01:16:43 pm ---Nowi użytkownicy, którzy nie mają śmiałości, aby od razu udzielać się w innych wątkach, mogą potrenować tutaj  8)

Kim jesteś? Dlaczego Lem? Or just say "Hello"!

Aby dodatkowo zachęcić Was do wyjścia z cienia, wśród nowych osób, które opublikują post w niniejszym wątku, będziemy regularnie rozlosowywać superanckie koszulki i książki Stanisława Lema! Nagradzać planujemy również najciekawsze i najbardziej oryginalne posty.

Będzie nam miło Was poznać i porozmawiać z Wami. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej!



--- Koniec cytatu ---

GesiuCypherpunk:
Cześć na imię mam Grzesiek,
Pierwszą książkę Lema "Bajki robotów" przeczytałem jak miałem 10 lat.
Po latach bodajże 36 powróciłem do Lema :-) przypomniał mi o tym Rok Lema 2021, a wcześniej polecał Lema człowiek który wygrał konkurs na nazwę gwiazdy i planety Solaris i Pirx
Póki co przeczytałem nie wiele cały czas że tak powiem "siedzę" w latach 40, ale wkrótce zacznę Astronautów, nie chcę czytać książek Lema losowo, próbuje je czytać chronologicznie, w tej chwili kończę książkę "Czas nieutracony", bardzo fajne i ciekawe dzieło, szczególnie, że czasy wojny powróciły, sam Lem chyba by dzisiaj w to nie uwierzył jakby żył, wojna jest tak blisko nas :-(

Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów i do następnego kontaktu  :) :) :)

Q:
Witamy, witamy. Postaramy się nie gryźć ;).

olkapolka:

--- Cytat: GesiuCypherpunk w Marca 17, 2022, 04:59:12 pm ---Cześć na imię mam Grzesiek,
Pierwszą książkę Lema "Bajki robotów" przeczytałem jak miałem 10 lat.
Po latach bodajże 36 powróciłem do Lema :-) przypomniał mi o tym Rok Lema 2021, a wcześniej polecał Lema człowiek który wygrał konkurs na nazwę gwiazdy i planety Solaris i Pirx
Póki co przeczytałem nie wiele cały czas że tak powiem "siedzę" w latach 40, ale wkrótce zacznę Astronautów, nie chcę czytać książek Lema losowo, próbuje je czytać chronologicznie, w tej chwili kończę książkę "Czas nieutracony", bardzo fajne i ciekawe dzieło, szczególnie, że czasy wojny powróciły, sam Lem chyba by dzisiaj w to nie uwierzył jakby żył, wojna jest tak blisko nas :-(

Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów i do następnego kontaktu  :) :) :)

--- Koniec cytatu ---
Cześć,
muszę powiedzieć, że kiedy przeczytałam pierwszy komunikat o alarmie bombowym we Lwowie - pierwszym od II w.ś. - czas mi się na chwilę zatrzymał.
Zżyłam się z opowieściami o tym mieście po lekturze i omawianiu właśnie "Czasu nieutraconego" - że tak od środka zacznę:
https://forum.lem.pl/index.php?topic=2138.0
Może masz jakieś refleksje w tym temacie - dziel się:)

A:
Dzień dobry,

od kilku lat czytam to forum, a dziś postanowiłem się zarejestrować.

Pozdrawiam
A

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej