Autor Wątek: [m] R.Mason  (Przeczytany 13675 razy)

nemeskin

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
[m] R.Mason
« dnia: Maja 11, 2013, 09:29:10 pm »
Witam wszystkich
No to tak jestem tegorocznym maturzystą jak pewnie idzie zauważyć po przedrostku tematu i mam następujący problem.Może postaram się go szczegółowo przybliżyć .W tym tygodniu (poniedziałek) mam maturkę ustną na temat Człowiek a cyberprzestrzeń . Do pomocy wybrałem następujące książki :
"Miasto Permutacji " Grega Egana
"Neuromancer Gibsona
"Solaris" St.Lema
"Solo Wojownik"
Solaris i Neuromancera mam już przeczytane i opisane w mojej pracy , Miasto Permutacji właśnie czytam jestem jakoś w połowie no może trochę bliżej myślę że jutro skończę i opiszę w pracy . I tu zaczyna się mój problem w mojej małej mieścinie nie mogłem znalezc Solo Wojownika a raczej wypadało by znać chociażby żeby dokończyć pracę zamawianie nie wchodzi w rolę z oczywistego powodu do poniedziałku nie dojdzie .Więc skromnie proszę o małe streszczenie naprawdę bardzo skromnie proszę .Może i robię to na ostatnią chwilę ale nie spodziewałem się takiego problemu z prezentacją nie mam problemów , lubię gatunek s-f i pisanie pracy na ten temat nie sprawia mi trudności Jak już byłby ktoś tak miły i zechciał by mi pomóc to najważniejsze jest dla mnie zakończenie i przełomowe momenty dla solo które na niego  wpływają . (z tego co przeczytałem w recenzji jest robotem który nie chce zabijać , wiadomo nic się nie dzieję bez przyczyny więc raczej coś na niego wpłynęło) . Tak wiem jestem śmierdzącym maturzystą , leniem i Bóg wie czym jeszcze ale ten jeden raz proszę was o pomoc .Myślę że wystarczająco przedstawiłem problem.

Dziękuje bardzo

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: [m] R.Mason
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 11, 2013, 10:18:43 pm »
Hm, nie moge wyjsc z podziwu, bo po pierwsze,  Solaris ma tyle wspolnego z cyberprzestrzenia co Lem z Masonem, a po drugie, "Solo Wojownik" ma tyle wspolnego z Lemem co Mason. W zasadzie, jest jeszcze trzeci powod: wystarczy wpisac "Solo wojownik" sam-wiesz-gdzie, i dostajesz np.

http://zielonaczcionka.blox.pl/2010/12/Robert-Mason-Solo-Wojownik.html

Sam wpisalem, bo pojecia nie mialem, o czym ty tu do nas. Powodzenia.

nemeskin

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Re: [m] R.Mason
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 12, 2013, 09:45:23 am »
To jest recenzja a w recenzji nie ma ważniejszych rzeczy

Terminus

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 770
  • AST-Pm-105/044 Uniwersalny Naprawczy
    • Zobacz profil
Re: [m] R.Mason
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 15, 2013, 06:32:56 pm »
To moze wytlumacz, jak sie Solaris odnosi do cyberprzestrzeni, bo bardzo mnie to interesuje (zwazywszy, ze juz po maturze, pewno duzo bardziej mnie niz Ciebie)?