Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Lenore

Strony: [1]
1
Prezentacje maturalne / Re: Zagrożenia dla współczesnego świata
« dnia: Styczeń 29, 2007, 10:39:23 pm »
Wielkie dzięki ANIEL-a !!! A myślicie, że  spadek znaczenia człowiek, postawy, że cudowne wynalazki jedynym gwarantem losów cywilizacji, zyskanie przez człowieka mocy o decydowaniu o życiu i śmierci oraz kolizje z zasadami etycznymi i religijnymi są warte podkreślenia??

2
Prezentacje maturalne / [M] Zagrożenia dla współczesnego świata
« dnia: Styczeń 29, 2007, 09:54:40 pm »
Mam taki temat na prezentacje "Zagrożenia dla współczesnego świata na podstawie twórczość S.Lema" i chciałam zacząć już pisać konspekt ale potrzebne są mi jeszcze małe konsultacje. :) Po pierwsze przeczytałam już Solaris, Fisko, Dzienniki Gwiazdowe, Opowiadania o pilocie Pirxie, Eden i Pokój na ziemi i czy polecilibyście mi coś jeszcze do przeczytania co wzbogaciłoby moją prace (przyznam, że zastanawiałam się nad Fantastyką i Futurologią oraz Summa technologiae). Doszłam do kilkunastu wniosków m.in o zbyt dużej zależności człowieka od technologi, zagrożenia kryzysem informacji oraz zagrożeniem sztuki i literatury przez technologie itp ale chetnie poznam wasze opinie i przemyślenia na ten temat. Będę bardzo wdzięczna za pomoc!!!!

Strony: [1]