Autor Wątek: Sygnalizacja dla kobiet  (Przeczytany 12475 razy)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Sygnalizacja dla kobiet
« dnia: Marca 12, 2007, 06:42:26 pm »
http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,3977063.html
Strasznie wymyślne wytłumaczenie z tym równouprawnieniem, ale moim zdaniem chodzi tu o to, że niektóre kobiety widząc na przejściu czerwone światło z sylwetką mężczyzny sądziły, że dotyczy ono tylko mężczyzn...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

pirxowa

  • Gość
Re: Sygnalizacja dla kobiet
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 12, 2007, 10:51:52 pm »
To lekka bzdura, bo w dzisiejszych czasach akurat większość kobiet nosi spodnie...

TYTAN

  • Gość
Re: Sygnalizacja dla kobiet
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 13, 2007, 10:45:50 am »
Ale głupie ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D. Aż nie wierzę że to może być prawda. A te feministki jeszcze głupsze, bo jak można się dopatrywać symbolu męskiej dominacji, kobiecej dyskryminacji, w diodach sygnalizacyjnych ruchu drogowego  Być może tamtejsze panie nie mogły przejść przez jezdnię, od czasu postawienia sygnalizacji, gdyż były tak zdyskriminowane, że uważały że to męskie zajęcie, tak przechodzić przez jezdnię samemu, tym bardziej że, jak byk, sygnalizacja przedstawia pana. W sumie aż miło popatrzeć jak nam naprawiają świat, bez tego rychło jakiś armagedon by nastąpił.
 Hm,  mam  lepszy pomysł, znaki ostrzegawcze w formie trójkąta, że kojarzą się z trójkątami z szalet dla panów, powinny mieć obok swój odpowiednik okrągły.

Falcor

  • Gość
Re: Sygnalizacja dla kobiet
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 13, 2007, 01:31:15 pm »
Yap, wydziałem to w teleekspresie. Straszny kretynizm i spore kompleksy.

Cytuj
w dzisiejszych czasach akurat większość kobiet nosi spodnie...
No niestety :(


Dopiero co usłyszałem w telewizji, że w Wielkiej Brytanii pracodawcy przychylniejszym okiem spojrzeli na żądania z zakresu równouprawnienia płacowego i postanowili... obniżyć płacę facetom ;D[/color]

draco_volantus

  • Gość
Re: Sygnalizacja dla kobiet
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 13, 2007, 07:49:47 pm »
Cytuj
To lekka bzdura, bo w dzisiejszych czasach akurat większość kobiet nosi spodnie...
e tam, są jeszcze takie hipisowskie dziewczyny co tańczą nawet nie w spódniczkach, ale spódnicach czy sukienkach nie wiem jak to się nazywa, takie po kolana, ale nie na imprezach techno...

NEXUS6

  • Gość
Re: Sygnalizacja dla kobiet
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 15, 2007, 01:47:56 pm »
Poziom absurdu aplikowanego w skali makro przez oszolomow ze srodowisk feministycznych i homoseksualnych nabiera tempa! Ja juz sie boje  :-?

draco_volantus

  • Gość
Re: Sygnalizacja dla kobiet
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 15, 2007, 03:47:58 pm »
znaczy się po kostki chciałem napisać  8-)

Q

  • Gość
Re: Sygnalizacja dla kobiet
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 31, 2007, 08:59:31 pm »
A moim zdaniem, typowa sylwetka w sygnalizatorach ulicznych to dowód nietolerancji wobec zarówno kobiet jak i mężczyzn... To chyba Getheńczyk (z "Lewej ręki ciemności"), albo robot Asimo, w końcu nie ma ani biustu, ani męskiego atrybutu ;D