Autor Wątek: Tabula Rasa  (Przeczytany 245723 razy)

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #15 dnia: Października 30, 2006, 02:58:40 pm »
so funking good prices

This user possesses the following skills:

Hokopoko

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #16 dnia: Października 30, 2006, 05:46:56 pm »
Ale jaja! Tu jest automatyczna cenzura!
Chciałem napisać że mnie wyszło so fuc*ing god prince (tyle że wiadomy wyraz napisałem normalnie)
a w podglądzie wyskakuje coś takiego:
so crappity smacking god prince

hi hi, czy to jakiś eufemizm, bo słabo znam angielski...





maziek

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #17 dnia: Października 30, 2006, 08:56:00 pm »
Widzę, że sie koledzy męczą, a przecież można po polsku:

soł fakin gód prajsys - z akcentem, gdzie pogrubione
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2006, 08:56:24 pm wysłana przez maziek »

dzi

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #18 dnia: Października 30, 2006, 11:08:08 pm »
Hoko, strasznie pozno zauwazyles. Najwiekszy problem stanowia dyskusje o Ubiku. Zgaduj dlaczego. (Ale nie w temacie bo jest fajny a go wlasnie psujemy ;) ).

Hokopoko

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #19 dnia: Października 31, 2006, 02:18:42 pm »
Cytuj
Hoko, strasznie pozno zauwazyles.
Znaczy, że bardzo rzadko używam tego typu określeń...
Cytuj
Najwiekszy problem stanowia dyskusje o Ubiku. Zgaduj dlaczego. (Ale nie w temacie bo jest fajny a go wlasnie psujemy ;) ).
Dla mnie dyskusje o Ubiku nie stanowią żadnego problemu. Ale fakt, coś mi świta, lecz cytałem to tak dawno i pobieżnie, że  nie zgadnę...

draco_volantus

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #20 dnia: Października 31, 2006, 03:06:33 pm »
Wróćmy do main topic'a

"Fucking dick fucked up the fucking fucker, so they fucked up him so good that now he licks pussies."

Philip K. Dick "Fucking up"
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2006, 03:11:16 pm wysłana przez draco_volantus »

draco_volantus

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #21 dnia: Października 31, 2006, 03:06:58 pm »
 ;D najbardziej rozwaliło mnie pussy  :D
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2006, 03:08:20 pm wysłana przez draco_volantus »

Falcor

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 01, 2006, 10:30:34 pm »
Hasło na dziś :)

[ch8222]Może z czasem zobaczymy rzeczy, których jak dotąd, nie możemy sobie wyobrazić.[ch8221]
Galileusz

I dorzucę jeszcze coś ekstra:

[ch8222]Miłość fałszuje obraz świata. Ukazuje go dobrym mimo wszystko.[ch8221]
Maria Dąbrowska

NEXUS6

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 02, 2006, 02:09:58 am »
Znacie powiedzenie: "Zlapac Boga za nogi", prawda? Ostatnio moj kuzyn sie przejezyczyl i powiedzial: "Zlapalem Boga za ROGI" :D Dla mnie bomba, bo takie heretycko dwuznaczne!

Falcor

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 04, 2006, 10:47:00 pm »
To dzisiaj pozwolę sobie dodać kolejne dwa cytaty. Pochodzą one z książki "Cień wiatru" Carlosa Ruiza Zafona, z którą właśnie się zaznajamiam.

"Są głupi, a nie źli (ludzie - przyp. mój). Głupi. To nie to samo. Zło zakłada jakąś moralną determinację, jakiś zamiar i pewną myśl. A głupiec nie pomyśli ani się nie zastanowi. Działa instynktownie, jak zwierzę, przekonany, że zawsze ma rację; dumny, że przypierdala, za przeproszeniem, każdemu, kto widzi mu się inny od siebie samego, i wszystko jedno, czy dlatego, że innego koloru, wyznania, języka, narodowości, czy też, jak w przypadku don Federica, dlatego, że lubi inaczej spędzać wolny czas. Źli ludzie mają swoje miejsce na świecie, zbyteczni są skończeni głupcy."

I drugi, może nie tak fajny, ale dość na czasie:

"Darwin był idealistą i marzycielem, zapewniam pana. Jaka tam ewolucja. Zanim trafię na jednego myślącego, muszę stoczyć bitwę z dziewięcioma orangutanami."

maziek

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 05, 2006, 11:09:47 am »
Ooo, Falcor ma nowy garnitur! Bardzo dobrze leży ;D.

A tu cytat z materiałów wborczych moje bliskiego sąsiada: POLAK, KATOLIK, CHEŁMIANIN (znaczy, że z Chełma, takie miasto na wschodzie, w którym mieszkam). Lista LPR.

dzi

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 05, 2006, 11:43:22 am »
Jeszcze wyjasnij co jest w cytacie nie tak. ;)

maziek

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 05, 2006, 12:23:08 pm »
Wszystko jest "TAK". Dla wszyskich, którzy chcą, aby rozwiązywaniem ich życiowych, lokalnych problemów zajmował się POLAK, KATOLIK i CHEŁMIANIN - a nie prawnik, dobry organizator albo pedagog itp. ;D . Osobiście dziwi mnie tylko, że POLAK jest przed KATOLIKIEM.

draco_volantus

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 05, 2006, 02:19:41 pm »
trochę bardzo wtórne te cytaty ale niech Ci świeci
Strength and Honor!
(Czyli po Polsku: Bóg, Honor, Ojczyzna!)
 ;)

maziek

  • Gość
Re: Tabula Rasa
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 05, 2006, 02:26:40 pm »
Bóg, Honor i Ojczyzna to piękne zawołanie i nie ma się czego czepiać: Bóg, czyli wyższy porządek, który mamy nadzieję, że jest, honor, a wiec żeby samemu być w porządku i ojczyzna, czyli troska o sprawy doczesne, o byt.

Na tym tle POLAK - to skręt w stronę narodowców, KATOLIK - jest jeden Bóg i tyko my mamy rację jaki on jest, a CHEŁMIANIN to już nie wiem co - że tu chyba psy d.pą szczekają i jesteśmy z tego dumni, sam nie wiem ;D