Autor Wątek: LIST półotwarty do Maźka  (Przeczytany 96124 razy)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: LIST półotwarty do Maźka
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 27, 2019, 10:14:35 am »
Cytuj
Wierzę!
;D
Uzdrawiam.  :)
Cytuj
Wiem. Martwi mnie po prostu, że owo konkretne decorum pojawia się tu w ilościach przekraczających granice. Jakieś tam, granice. Raczej nie ozdabia niczego ;)
Jasność, sądzę że się rozumiemy.
W sumie to jest wątek na takie politgramoty - rzeźnia czy p-smoleńska. Jak kto lubi niech tam skrobie - może i kto odpowie?
Mijając inności; ale nade wszystko nie lubię awantur - zwłaszcza wrednie-złośliwych i w tym tylko  celu mieszających nać pietruszki z grzybem bomby atomowej.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2019, 10:39:54 am wysłana przez liv »
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: LIST półotwarty do Maźka
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 27, 2019, 10:58:09 am »
ale nade wszystko nie lubię awantur - zwłaszcza wrednie-złośliwych i w tym tylko  celu mieszających nać pietruszki z grzybem bomby atomowej.

Chwalebne, ale dlaczego wobec tego jesteś ostatnio najbrutalniejszym dyskutantem (IMHO oczywiście? ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

miazo

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 433
  • Ken sent me.
    • Zobacz profil
Odp: LIST półotwarty do Maźka
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 27, 2019, 01:20:10 pm »
Cytuj
O! To nowość - miazo ja wygoniłam z forum? Potyczka, starcie? Co za słownictwo. Myslałąm, ze normalnie gadaliśmy. Ciekawe...masz takie info od jego adwokata?

Bardzo dobrze myślałaś, a co do wątku - głosuję za zamknięciem.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: LIST półotwarty do Maźka
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 27, 2019, 02:47:32 pm »
Dzięki, miazo, wyprowadzenie z błędu jest zawsze cenne.

W nawiązaniu: olka, tak wobec tego przestaję - jak to ujęłaś (choć oczywiście z tym ujęciem sprawy się nie zgadzam) - jątrzyć. Nec Hercules...

Do zobaczenia za jakiś czas.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2019, 02:50:31 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki