Autor Wątek: Wojna  (Przeczytany 187396 razy)

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #180 dnia: Marca 12, 2016, 04:29:19 pm »
A walka z dyskryminacja kotow, sokowirowek i polosiek od Stara? jak ktos uwaza, ze jest poloska to ma byc traktowany jak poloska l

Q: poprawiłem "wlak" na "walka", żeby bardziej było wiadomo o co chodzi
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2016, 09:08:52 pm wysłana przez Q »

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #181 dnia: Marca 12, 2016, 04:41:03 pm »
Postulat do Globalnych: pouczyć i ostrzec autorów, a potem usuwać z Forum teksty spowalniające semantyczną pracę polskiego mózgu (skutki diakrytycznej ułomności typu sąd = sad, poloska = półośka) itp.
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #182 dnia: Marca 12, 2016, 05:09:31 pm »
@Rem.

Bym nie przesadzał (mimo wszystko). Pewnie S.E. pisał ze starego modelu telefonu i stąd brak polskich znaków. Parę lat temu i mnie zdarzyło się parę takich postów.

@S.E.

Cyborg-sokowirówka pewnie też kiedyś powstanie ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #183 dnia: Marca 12, 2016, 05:35:49 pm »
Ob. Remuszko, nie tragizujcie. Wszyscy dookoła mnie tragizują. Wszystko dookoła rozgrywa się na ostrzu brzytwy i nad przepaścią. Wszyscy uważają, że albo tak, jak myślą, albo koniec świata. A poza tym - to podobno dobrze robi na rozum.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #184 dnia: Marca 12, 2016, 05:42:12 pm »
No przecie wojna idzie, to co się tak kurdynalisz...
Za rok, za dzień, za chwilę
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2185
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #185 dnia: Marca 13, 2016, 12:01:18 am »
Tak właśnie. Pisałem z komórki w ciężkich warunkach atmosferycznych i w ogóle. Ale widzę, że się nie rozumiemy:

Jak ktoś się przerobi na półośkę od Stara to jest półośką i nie ma problemu. Gorzej, jak nie przerabia się tylko mówiąc krótko mu odwala i uważa się za tą półośkę.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #186 dnia: Marca 13, 2016, 12:12:56 am »
Półdobra wieść: PiS złożył do laski projekt, w myśl którego "Przy IPN zostanie stworzona Baza Materiału Genetycznego ofiar represji totalitarnych i czystek etnicznych. Będą tam przechowywane dane i informacje o krewnych ofiar oraz o zwłokach lub szczątkach osób, które straciły życie wskutek walki z narzuconym systemem totalitarnym lub wskutek represji totalitarnych, lub czystek etnicznych od 8 listopada 1917 do 31 lipca 1990"
Półdobra dlatego, że - moim zdaniem - powinno być "od 5 sierpnia 1772 do 29 lutego 2020".
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #187 dnia: Marca 13, 2016, 10:57:02 am »
Jak ktoś się przerobi na półośkę od Stara to jest półośką i nie ma problemu. Gorzej, jak nie przerabia się tylko mówiąc krótko mu odwala i uważa się za tą półośkę.

Czekaj... Czyli dobrze rozumiem, że nie masz nic przeciwko traktowaniu osób po SRS jako przedstawicieli płci przeciwnej do tej, z której (m.in.) wiadomymi narządami się urodzili? Czy też progiem będzie dla Ciebie dopiero przeróbka na poziomie chromosomalnym?
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #188 dnia: Marca 13, 2016, 11:16:37 am »
Jak na poziomie chromosomalnym przerobić dorosłego? Smoku - rozumiemy się, mówię po prostu, że póki co nieważne za kogo się ktoś uważa, ponieważ aktualnie obowiązujące przepisy nie przewidują wypisania się z bycia człowiekiem w sensie prawnym - więc nie widzę żadnego problemu od tej strony, przynajmniej w RP (a i na świecie chyba nie).
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #189 dnia: Marca 13, 2016, 12:22:22 pm »
Naprawdę Wam powiewa ten ósmy listopada tysiąc dziewięćset siedemnaście? Mogę odnaleźć i podać link do tej depeszy PAP...
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #190 dnia: Marca 13, 2016, 12:38:59 pm »
Czy Tobie podane przez Ciebie fakty nie zgadzają się z dotychczasową (przed ostatniowyborczą) wiedzą na temat teorii i praktyki? Jesteś zdziwiony?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #191 dnia: Marca 13, 2016, 12:46:17 pm »
Jak na poziomie chromosomalnym przerobić dorosłego?

Przyjmuję perspektywę "Summy..." i "Dialogów" - jakieś syntetyczne wirusy sprokurowane w tym celu przez geninżynierów, jakieś nanotechnologiczne przebudowy rodem z fantazji Drexlera, jakieś modyfikacje w trakcie kwantowej teleportacji... Cokolwiek, co da się usprawiedliwić Trzecim Prawem Clarke'a. Znaczy: usiłuję pogadać z S.E. jak Filonous z Hylasem ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #192 dnia: Marca 13, 2016, 12:58:24 pm »
Nie spodziewałem się tego po nikim, nawet po PiSie, żeby ścigać sto lat wstecz... Na mój rozum to jakieś samobójcze, bo takiej "polityki historycznej" długo nie wytrzyma nikt, nawet zwolennicy-wyborcy.
Choć, z drugiej strony, może się mylę z tym "swoim rozumem"? Może statystyczny Naród ma całkiem inny rozum? To byłoby najgorsze, bo na starość Narodu już se nie zmienię...
R.
pjes: jesteście pewni, że retrowirusy, chromosomy i nano(napro)technologia to ten wątek?
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #193 dnia: Marca 13, 2016, 01:02:01 pm »
jesteście pewni, że retrowirusy, chromosomy i nano(napro)technologia to ten wątek?

A co, sądzisz, że nie da się tym walczyć? ::)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #194 dnia: Marca 13, 2016, 01:04:07 pm »
Pewnie nie gorzej niż ośką (do walenia po głowach)
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )