Autor Wątek: Wojna  (Przeczytany 187409 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #150 dnia: Marca 05, 2016, 09:55:06 pm »
Zaczynają się wojenne konkrety. Niestety.
Drugi zamach na prezydenta RP.
Ewidentny sabotaż Putina :-(
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #151 dnia: Marca 06, 2016, 11:14:00 am »
Co Ty pleciesz, nie pisz takich głupot, chcesz się dokładać do tego kociołka, utrzymajmy proszę jakiś poziom nawet w głupich żartach - nawet dziecko wie, że to sprawka Niemiaszków, kto dał oponę?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #152 dnia: Marca 06, 2016, 11:40:37 am »
Ano faktycznie, nie skojarzyłem, że BMW to Bayern Motor Werken (czy jakoś tak), a Bawaria (ta od herbaty-bawarki) na pewno leży w Niemczech.
Ty, a czy jest możliwe, żeby BMW jechało na oponach nieBMW?
Po wtóre, z jaką prędkością poruszał się samochód w momencie wybuchu?
Po trzecie, PPRP mówił do kamery, że słychać było wybuchy! Nie jeden, tylko trzy kolejne!!! To jednak wskazywałoby na współdziałanie BND z FSB...
Po czwarte, czy PPRP miał zapięte pasy, bo jakoś o tym grobowa cisza...
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #153 dnia: Marca 06, 2016, 12:23:41 pm »
Dostałem właśnie telefon zza oceanu (nie bój się, szyfrowany), który sugeruje jednak pewien udział CIA. Według moich ustaleń, opony były z Firestone, a wiesz chyba, gdzie jest główna fabryka tej firmy? W Akron (OH). Otóż nie tylko główna siedziba CIA (Langley) nie mieści sie w Akron, lecz w Akron nie ma nawet filii CIA!!! Mam nadzieję, że ta znamienna nieobecność coś Ci mówi...
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #154 dnia: Marca 06, 2016, 12:26:55 pm »
C. G. Trotyl będzie wiedział co do wybuchów. Nawet jak opona była z Akron, to felga niemiecka. A nawet jak i felgę dla zmyłki wymienili, to i tak wszystko opiera się na piaście. A pamiętaj, że nie wiadomo skąd ten Piast się wziął tak naprawdę.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #155 dnia: Marca 06, 2016, 12:43:23 pm »
Za Twoją sugestią zadzwoniłem do Czarka, i on twierdzi zaskakująco, że wybuchy były tylko dwa, a może nawet jeden i pół...
Natomiast co do Piasta, to Encyklopedia Brittanica (czy jak to się pisze) podaje, że pierwszą żoną Piasta była niewolnica-wyzwolica przywieziona przez kupców szlakiem bursztynowym z Bliskiego Wschodu... Rany Boskie, szałom czy akbar???
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2949
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #156 dnia: Marca 06, 2016, 01:03:41 pm »
Opony były podobno kompozytowe. Ciekawe tylko, czy z kompozytu letniego, czy zimowego.

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #157 dnia: Marca 06, 2016, 01:33:15 pm »
" Nasyceni przez propagandę PO i salonów nienawiścią fanatycy nie wstydzą się już niczego, przeciwnie, są z siebie dumni i licytują się w agresji i chamstwie, przechwalają, kto boleśniej, bardziej wulgarnie ukąsi i poniży „kurdupla” i jego „marionetkę” – w ten sam sposób, w jaki licytują się w tej nienawiści goście Paradowskiej i Żakowskiego w TOK FM czy autorytety udzielające wywiadów „Wyborczej” i „Polityce”, choć o poziom głębiej w rynsztoku jeśli chodzi o słownictwo o i tzw. aparat pojęciowy." http://ziemkiewicz.dorzeczy.pl/id,8223/Najgorszy-sort-dawniej-resort.html
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #159 dnia: Marca 06, 2016, 06:36:41 pm »
Jak to nieraz przypadek decyduje, że człowiek nie zostaje prorokiem, w pierwszych słowach napisałem, ze to wina Tuska, ale skasowałem i zamieniłem na BMW, bo obecnie Tusk przyblakł a Niemcy to Niemcy, zawsze nośni. I wot poseł Sasin mówi wyraźnie - ta opona, to wina PO. Co prawda rodzą się pytania - kancelarię po Komoruskim (ale to nie my rzucamy g...!) przeczesano tak dokładnie, że wykryto brak jednego obrazka, który zarąbał sługa jaśnie pana oraz żyrandoli, jak się okazało ofiarowanych (nieszczerze i przebiegle!) do kościoła. A przestępczych opon nie wymieniono? Stawiam proste pytanie na miarę racji stanu - a czy ktoś wymienił olej!? Przydałoby się.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #160 dnia: Marca 06, 2016, 07:56:23 pm »
Masz na myśli głowy ministrów?
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #161 dnia: Marca 06, 2016, 08:00:14 pm »
Nie chcę siedzieć razem z Tobą. W silniku. Sil-ni-ku - czy mnie dobrze słychać?! Może powtórzę?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #162 dnia: Marca 07, 2016, 11:57:21 am »
Co prawda rodzą się pytania - kancelarię po Komoruskim (ale to nie my rzucamy g...!) przeczesano tak dokładnie, że wykryto brak jednego obrazka, który zarąbał sługa jaśnie pana oraz żyrandoli, jak się okazało ofiarowanych (nieszczerze i przebiegle!) do kościoła. A przestępczych opon nie wymieniono?

A propos porządków w BORze, gdy o auta idzie:
http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/pijani-bor-owcy-rozbili-samochod-kolo-posiadlosci-komorowskiego
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/mswia-wyjasnic-wypadek-pijanego-bor-owca,30698.html
I jeśli chodzi o logistykę:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/bor-zalatwia-granaty-za-wodke,42637.html
(Jak widać: wódka może zaszkodzić, ale i pomóc może.)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #163 dnia: Marca 08, 2016, 12:13:05 am »
Mamy oficjalną jasność: opony Michelin, 245710R490AC.
Zwolniłem tych informatorów od Firestone.
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Wojna
« Odpowiedź #164 dnia: Marca 08, 2016, 10:35:36 am »
Jedna b. wiarygodna redakcja ustaliła, że na Prezesa też był zamach  8):
http://www.fakt.pl/politycy/w-aucie-prezesa-jaroslawa-kaczynskiego-tez-wybuchla-opona-,artykuly,616384.html
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki