Autor Wątek: Dzienniki gwiazdowe - ilustracje by Czechofski  (Przeczytany 18480 razy)

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Dzienniki gwiazdowe - ilustracje by Czechofski
« Odpowiedź #45 dnia: Października 07, 2018, 03:12:51 pm »
Wracając jeszcze raz do:
prace nad ilustracją numer 11 zostały dzisiaj rozpoczęte!

Są już jakieś efekty, że tak się spytam? ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Czechofski

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Dzienniki gwiazdowe - ilustracje by Czechofski
« Odpowiedź #46 dnia: Października 08, 2018, 10:36:07 am »
@Q
Cytuj
Są już jakieś efekty, że tak się spytam? ;)
- efekty oczywiście są 8) Z przyczyn oczywistych - udostępnię grafiki dopiero po ukończeniu prac. ;D Na razie będą to 2 ilustracje.

Chciałbym poświęcać temu dużo więcej czasu, niestety praca i obowiązki z nią związane bardzo mnie ograniczają (jeśli chodzi o prace nad Dziennikami of kors ;) ). Czasami zaginam czasoprzestrzeń mam wrażenie.

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Dzienniki gwiazdowe - ilustracje by Czechofski
« Odpowiedź #47 dnia: Października 16, 2018, 04:43:21 pm »
Chciałbym poświęcać temu dużo więcej czasu, niestety praca i obowiązki z nią związane bardzo mnie ograniczają (jeśli chodzi o prace nad Dziennikami of kors ;) ). Czasami zaginam czasoprzestrzeń mam wrażenie.

Wobec tego głupio tak pytać jak Ci idzie (żebyś nie uznał, że to jakieś ponaglanie-z-pogranicza-molestowania ;) ), ale w istocie ciekaw jestem jw. ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Czechofski

  • YaBB Newbies
  • **
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: Dzienniki gwiazdowe - ilustracje by Czechofski
« Odpowiedź #48 dnia: Października 20, 2018, 11:54:51 am »
Cytuj
Wobec tego głupio tak pytać jak Ci idzie (żebyś nie uznał, że to jakieś ponaglanie-z-pogranicza-molestowania ;) ), ale w istocie ciekaw jestem jw. ;)
- Zapewniam że wszystko idzie dobrze ;-) Aktualnie jestem na etapie nauki nowego oprogramowania. Pomoże mi ono podnieść poziom ilustracji na wyższy poziom zachowując przy tym zupełnie nowy charakter. Proszę też pamiętać, że ilustracje powstają w późnych godzinach po powrocie z pracy która wysysa ze mnie całe zasoby graficzne niestety.. Bardzo ciężko jest pogodzić to wszystko jak już wspomniałem wyżej  :-\

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Dzienniki gwiazdowe - ilustracje by Czechofski
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 09, 2018, 05:36:37 pm »
Biorę to wszystko pod uwagę, niemniej - pomęczę pytaniem o postępy po raz kolejny ;). (Ot, choćby po to, żebyś wokółforumowej orbity bardziej nie rozluźnił ;).)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki