Autor Wątek: Forumowe spotkanie  (Przeczytany 42474 razy)

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Forumowe spotkanie
« dnia: Listopada 02, 2008, 10:24:06 pm »
Zakladam ten watek, poniewaz chcialbym zaproponowac spotkanie sie nas wszystkich forumowiczow. Z niektorymi osobami jestem w przemilym kontakcie prywatnym i mysle, ze swietnie byloby spotkac sie cala grupa.
W mojej ocenie dobrym terminem bylby 12 wrzesnia, jako data urodzin Lema, ale poniewaz to prawie za rok ;), to moze 27 marca bylby dla Was akceptowalny (o ile uwazacie sam pomysl za trafiony)?
Na miejsce spotkanie wymyslilem sobie Lodz, jako miasto w centrum i w polowie drogi miedzy Chelmem i Stargardem Szczecinskim :) Ale oczywiscie Krakow jest tu jak najbardziej uprzywilejowany. Mysle, ze moglibysmy, z okazji rocznicy, wspolnie peregrynowac na grob Mistrza.
Pytam o Wasze zdanie juz teraz, bo dla mnie to logistycznie skomplikowane przedsiewziecie i musze organizowac sobie podroz troche wczesniej.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 03, 2008, 12:33:27 am »
Co do mnie, byłbym za. O ile mnie za forumową nadproduktywność na tym zjeździe nie zlinczujecie ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

ANIEL-a

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 701
  • a może tak pomóc dzieciakom? kliknij ikonkę IE ;)
    • Zobacz profil
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 03, 2008, 08:51:26 am »
Super pomysł :-)) Jak na razie dla mnie Łódź jest idealna, ponieważ mam tam gdzie przekimać ;-) Ale wolałabym sobotę - 28... Ale jeżeli padnie na inne miasto, albo jednak na ten piątek, to nie będę się bardzo wykłócać.

Terminus

  • Gość
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 03, 2008, 11:28:37 am »
Co do mnie, byłbym za. O ile mnie za forumową nadproduktywność na tym zjeździe nie zlinczujecie ;).
Yeah, how about that...

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 03, 2008, 12:19:21 pm »
Zaryzykuję ;). Tymczasem mamy poważniejszy problem: znaleźć w Łodzi jakieś miejsce kojarzące się z osobą i/lub twórczością Patrona niniejszego Forum.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 08, 2008, 09:42:06 pm »
Lincz sie odbyl, Inzynier Mamon zostal wykluczony, spokoj znow zapanowal na forum, wiec pozwalam sobie odnowic pytanie - czy 27 Marca odpowiadalby zainteresowanym? Albo jakakolwiek inna data?
Jesli ktos nie ma ochoty sie zjawic, z jakiegokolwiek powodu, niech tym razem powstrzyma sie od glosu, prosze.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 08, 2008, 11:52:21 pm »
Centralnie był pisarzem. Był też lekarzem (no, prawie). Był dla nas jak Matka. Był Polakiem. Więc może Centrum Zdrowia Matki Polki?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 09, 2008, 12:06:54 am »
Haahahahahahahahahahahahaha, bomba!
Siostra mojej mamy jest polozna, sprobuje zalatwic nam jakas sale na porodowce :)

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 09, 2008, 03:57:17 am »
to już chyba będzie nasty zlot z kolei ;]

ja chciałem gdzieś, kiedyś napisać, że jak ktoś będzie w krakowie, to chętnie przeszedłbym się na grób Lema, ale jak do tej pory nie było okazji więc piszę tutaj, a prywatnie wolałbym, żeby spotkanie zaczęło się nad grobem Mistrza, niewiemwsumieczemu, oprócz tego, że z tego Salwatorskiego cmentarza całkiem ładny widok jest =)
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Terminus

  • Gość
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 10, 2008, 01:02:49 pm »
27.III ja raczej nie będe mogł, będe za granicą.

Nie mówię, że data zła, no ale wspominam tylko o tym. Bo udział myślę że bym chciał wziąć.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2008, 01:05:14 pm wysłana przez Terminus »

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 10, 2008, 07:15:21 pm »
Draco, odkad sie udzielam na forum, to podobnej inicjatywy jeszcze nie widzialem, albo taka ze mnie pala, ze przeoczylem. Co do Lodzi, to sie nie upieram oczywiscie i na poczatku napisalem, ze z oczywistych wzgledow uwazam Krakow za uprzywilejowany, ale dla niektorych podroz do Lodzi to wyprawa przez pol kraju i zawsze blizej, niz przez 3/4, tak jakos centralnie pomyslalem.
Date tez uwazam za ruchoma. Chcialbym by jak najwiecej osob dotarlo i w dobrych humorach. Skoro to technicznie trudne do wykonania, pamiec o 27 marca mozna przeciez okazac zupelnie inaczej i zupelnie prywatnie, wiec nie widze problemu. Mysle, ze Lem by twierdzil podobnie.

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 10, 2008, 08:38:54 pm »
Skoro to technicznie trudne do wykonania,

nawet bardziej niż Ci się wydaje, bo żaden ze zlotów nie doszedł do skutku :(
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Terminus

  • Gość
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 10, 2008, 10:00:45 pm »
Hm, ja byłem na dwóch, nie wiem jak ty...

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 13, 2008, 02:14:16 am »
w krakowie?? ja dużo piję, ale nie wiedziałem, że były jakieś zloty za mojego pobytu tu.
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Forumowe spotkanie
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 18, 2009, 03:15:22 pm »
Bardzo sie ciesze, ze nie ma juz na forum klotni i grzecznie powiadamiam, ze bede na Lemowym cmentarzu 27marca, jesli ktos chcialby sie przylaczyc, to bardzo prosze o emil. W ogole okolo tej daty jestem w Polsce, wiec jesli komus by temin spotkania 27 marca nie odpowiadal (na przyklad Teminusowi), to moge kiedy indziej tez.