Polski > Hyde Park

Życzonka

(1/64) > >>

liv:
Z okazji Świąt, życzę Wam i Waszym bliskim (ale nie w rozumieniu Sekuły ;)) dużo radości wytrwałości i nadziei na lepsze.
     Przy okazji dziękuję za ciepłe przyjęcie na forum, oraz wszelkie inspiracje oraz działania, które wykonałem dzięki Wam, a nawet przez Was. Sprawiły mi dużo przyjemności.
I nieważne, czy czas ten nazywacie Bożym Narodzeniem, świętem Sol Invictus, Jowisza, Mitry, Szczodrymi Godami Swaroga, czy Przesileniem Zimowym.
Tak naprawdę, są to życzenia noworoczne (1 stycznia ma kiepskie tradycje).

Q:
Też życzę Wam wszystkim (bez wyjątków) jak najlepiej, choć wiem, że życzenia to tylko miły rytuał.

(A dzień Słońca Niezwyciężonego uczczę czytając "Prawdę", oczywiście ::).)

maziek:

--- Cytat: Q w Grudnia 22, 2009, 10:35:26 pm ---choć wiem, że życzenia to tylko miły rytuał.

--- Koniec cytatu ---
Wieczna agitka ;) . Q, jakby Cię zalać żywicą to gałkami ocznymi byś ruszał w poprzek :) .

Ja życzę wszystkim, żeby zrobili coś, czego jeszcze nie robili. Mi się w tym roku udało i to wspaniałe uczucie :) . I zdrowia. No dobra, kasy też. O miłość i te sprawy to już sami się możecie postarać ;) .

trx:
No cóż, Wesołych Świąt tym, którzy świętują - niech czynią to świadomie. Im oraz całej reszcie Szczęśliwego Nowego Roku - to się zawsze przydaje, chociaż tak od marca poczynając zapominamy o tym wszystkim. Postanowienia noworoczne?  ;D

Evangelos:
A ja dziekuje wszystkim za mila atmosfere i swietne dyskusje na forum. Ciesze sie, ze jestescie; z bycia tutaj mam duzo radosci i ucze sie jeszcze wiecej.
Zycze Wam wszystkim Swiat spedzonych w spokojnej, cieplej i dobrej atmosferze. Jesli ktos woli inaczej, to tez nie ma problemu :)
Poza tym nieznosnej lekkosci bytu (moze nie takiej jak u Kundery, ale jesli ktos lubi, to jak wyzej :) ) na cala reszte roku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej