Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Nikto

Strony: 1 2 [3] 4
31
Hyde Park / Odp: Przyczyny katastrofy
« dnia: Październik 08, 2020, 02:08:02 pm »
I cóż tu odpowiedzieć na to, co Pan napisał? Golono strzyżono. Pozwolę sobie tylko słówko na temat: innego zdania dot. analizy materiału dowodowego. Z racji dobrego wychowania, zwykłej porządności i w ogóle z logiki należy szanować i brac pod uwagę inne zdanie rozmówcy, to oczywiste jest. Jednak sa wyjątki.  Jeśli ktoś ma inne zdanie na temat wyniku działania 2+2, to tego zdanie, uprzejmie i bez inwektyw, ale jednak trudno  pod uwagę wziąć.
Jeśli Pan stwierdzi, że miał dostęp do wszystkich materiałów, analiz, dokumentów, w tym materiałów wywiadów, wojskowych również i kontrywiadów, a także potwierdzi Pan swoje doświadczenie i wykształcenie z zakresu inżynierii lotnictwa oraz doświadczenie ( tu musiałobyć wieloletnie na najwyższym poziomie) i umiejętności analizy informacji zebranych wokół tak wyjątkowo rozległego informacyjnie zdarzenia, to natychmiast odwołuję powyższe 2+2 i z uwagą sie pochylę.

32
Organizacja forum / Odp: [Sprawy dotyczące funkcjonowania forum]
« dnia: Październik 08, 2020, 01:09:26 pm »
Przepraszam, czy tu sie można wypowiedziec na temat ankiety dot. nazwy forum tzn Hydeparku?
Ja nieśmiało zaproponowałbym poLEMiki. Wiem, że tego nie ma w ankiecie. I nie chce mieszać. Po prostu mi sie podoba, że tak stwierdzę egocentrycznie.

DyLEMaty

33
Lemosfera / Odp: Przywitaj się
« dnia: Październik 08, 2020, 06:30:01 am »
No bydzie. Rycka kalś łostała. Jo musioł, fater we hucie, w niedziele tyż we hucie , wtoś musioł bez huta łazić no i jo taki sie wykludził.
No i cza z gorolami godać, choby z ludźmi.
Kaj Ty sie dziołcha wkludziłą?

34
Lemosfera / Odp: Przywitaj się
« dnia: Październik 07, 2020, 09:52:24 pm »
Jo żech jest ślunzok. Trocha przysmolony, bo mieszkom tera kaj indziej. I trocha tu fulom z witoniem, bo żech skroboł tukej pora razy.
We w 1979 roku zapisołżech się do Śląskiego Klubu Fantastyki, nr legitki dwucyfrowy. Legitka kajś straciła się, może w klamotach kajś z Fantastykami, co żech je kupowoł w Ruchu i misiolech pszaić  tej co tam przedawała, bo ino jedna przychodziła.
Pon Lem miszcz to społ kole mnie na ryczce łot 5 klasy .I durch tu jest, ino ryczka wtoś porwoł.
Pozdrowiom tym, co pszajo miszczowi

35
Hyde Park / Odp: Przyczyny katastrofy
« dnia: Październik 07, 2020, 06:13:03 pm »
Nie czytałem raportu Millera w całości. Nie czytałem Anatomii katastrofy. I nie zamierzam. Nie jestem pilotem. Moja wiedza o lotnictwie sprowadza się do wyboru lotów z posiłkami.  Analiza takiego materiału dowodowego tak poważnego zdarzenia to zadanie na lata, tylko dla profesjonalistów i tylko tych mających do tego materiału dostęp.
Od lat budzi we mnie przerażenie wybuch fachowców znających się na wszystkim i badających zjawiska wszelakie znad klawiatury.
Myślałem, że ten wątek służy do podzielenia się opiniami i wątpliościami również. Ale normalnie, w sensie: tak myślisz? Ok. Ja myśle trochę inaczej. Czy dziś już tego nikt nie potrafi?
Zostałem wywołany do tablicy, więc napisałem co myślę o przyczynach. Z pominięciem analizy technicznej i proceduralnej, bo takiej nie można opierać na artykułach i komentarzach. Tło katastrofy było dla mnie do ogarnięcia i moje zdanie na ten temat jest autorskim moim zdaniem.
Idąc rozumowaniem powyższych komentarzy, mógłbym się zapytać, jakie są dowody braku nacisków, tautologicznie kontynuując.
Nie widze potrzeby roztrząsania tematu z szablą w dłoni i pianą na ustach oraz na pysku końskim.
 

36
Hyde Park / Odp: Przyczyny katastrofy
« dnia: Październik 07, 2020, 05:50:16 pm »
Dzień dobry i dziękuję

37
Wyszalnia / Odp: Śmieceniu mówimy nie ;)
« dnia: Październik 07, 2020, 05:48:42 pm »
Dziękuję za ukierunkowanie. Tak naprawdę to niewiele się przejmuję brakiem absorpcji faktów przez osoby. To jest ich brak, nie mój.

38
Hyde Park / Odp: Przyczyny katastrofy
« dnia: Październik 07, 2020, 12:48:01 pm »
O co Panom chodzi z sądem? Polska prokuratura sporządziła postanowienia o przedstawieniu zarzutów kontrolerom. Panowie się spodziewają, że Rosjanie zrobią to samo? Naprawdę?

Kontrolerzy nie żyją? Bo przecież o nich była mowa w aspekcie sądu.

39
Hyde Park / Odp: Przyczyny katastrofy
« dnia: Październik 07, 2020, 12:20:40 am »
Nic o Prezydencie RP nie pisałem. Telefon wykonany przez JK? Proces kryminalny w sprawie kontrolerów w Rosji? Hm...
Cóż, rozumiem to inaczej.
Ale to jest moje zdanie. Nie zamerzam nikogo przekonywać, ani też bronić go z rozwianą grzywą.

40
Hyde Park / Odp: Głupota
« dnia: Październik 07, 2020, 12:06:34 am »
Przepraszam Q, to Q na końcu wynikiem jest grubych paluchów i miało go nie być.

41
Hyde Park / Odp: Głupota
« dnia: Październik 06, 2020, 05:18:40 pm »
Proszę sprawdzić badania Bratsberga i Rogeberga 
Q

42
Hyde Park / Odp: Przyczyny katastrofy
« dnia: Październik 06, 2020, 05:02:47 pm »
A wcześniej Pan nie wiedział? Nic nie dodałem.

Ponadto proszę podać mi metodę na zweryfikowanie możliwych do przewidzenia konsekwencji.

scaliłem Ci - Q

43
Hyde Park / Odp: Przyczyny katastrofy
« dnia: Październik 06, 2020, 03:55:32 pm »
Panie Stanisławie, z całym szacunkiem, ja w te maliny wprowadzic sie nie dam, bo ścieżka do nich widoczna jest jak wjazd na A4. Jeśli Pan uważa, że polityka zagraniczna nie była arogancka, krótkowzroczna i po prostu błędna, to jest to Pana intuicja, przeczucie i wiara.

44
Hyde Park / Odp: Przyczyny katastrofy
« dnia: Październik 06, 2020, 12:21:38 pm »
"Tematem niniejszego wątku są przyczyny katastrofy. Pan zdaje się sugerować, że przynajmniej część tych przyczyn to sprawka JK. Czy mógłby Pan życzliwie objaśnić bliżej, o które/jakie kaczorowe przyczyny chodzi? "
Włąściwie trzebaby opisać całe tło, ale tu nie miejsce na politykę i sobie podaruję. J. Kaczyński  prowadząc arogancką, ze źle zrozumianą lub w ogóle bez racji stanu, bez zrozumienia historii politykę zagraniczną, ze szczególnym uwzględnieniem kierunku rosyjskiego, doprowadził  poczucia nacisku, że samolot musi wylądować.  Nacisk czuli piloci, ich przełożeni, cywilni decydenci, a przede wszystkim kontrolerzy, których przez ten nacisk ubezwłasnowolnili przełożeni. Wszyscy tam zdawali sobie sprawę, że jeśli nie dopuszczą do lądowania, J.K. rozpęta miedzynarodową awanturę, jak to niedobrzy Ruscy zabronili przedstawicielom narodu polskiego uczestnictwa w martyrologicznej uroczystości. I to była pośrednia przyczyna. Takie jest moje zdanie, z którym osobiście sie zgadzam.

45
Hyde Park / Odp: Przyczyny katastrofy
« dnia: Październik 04, 2020, 02:17:05 pm »

Niech Pan(i), na litość boską, nie pracuje po ciemku!

Zapewniam Pana, że choć mieszkam na głębokiej prowincji, to doprowadzono nam tu sieć elektryczną i posiadam oświetlenie elektryczne w domu. Dodm również dla ułatwienia, że jestem rodzaju męskiego.

Strony: 1 2 [3] 4