Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - nemeskin

Strony: [1]
1
Prezentacje maturalne / Re: [m] R.Mason
« dnia: Maja 12, 2013, 09:45:23 am »
To jest recenzja a w recenzji nie ma ważniejszych rzeczy

2
Prezentacje maturalne / [m] R.Mason
« dnia: Maja 11, 2013, 09:29:10 pm »
Witam wszystkich
No to tak jestem tegorocznym maturzystą jak pewnie idzie zauważyć po przedrostku tematu i mam następujący problem.Może postaram się go szczegółowo przybliżyć .W tym tygodniu (poniedziałek) mam maturkę ustną na temat Człowiek a cyberprzestrzeń . Do pomocy wybrałem następujące książki :
"Miasto Permutacji " Grega Egana
"Neuromancer Gibsona
"Solaris" St.Lema
"Solo Wojownik"
Solaris i Neuromancera mam już przeczytane i opisane w mojej pracy , Miasto Permutacji właśnie czytam jestem jakoś w połowie no może trochę bliżej myślę że jutro skończę i opiszę w pracy . I tu zaczyna się mój problem w mojej małej mieścinie nie mogłem znalezc Solo Wojownika a raczej wypadało by znać chociażby żeby dokończyć pracę zamawianie nie wchodzi w rolę z oczywistego powodu do poniedziałku nie dojdzie .Więc skromnie proszę o małe streszczenie naprawdę bardzo skromnie proszę .Może i robię to na ostatnią chwilę ale nie spodziewałem się takiego problemu z prezentacją nie mam problemów , lubię gatunek s-f i pisanie pracy na ten temat nie sprawia mi trudności Jak już byłby ktoś tak miły i zechciał by mi pomóc to najważniejsze jest dla mnie zakończenie i przełomowe momenty dla solo które na niego  wpływają . (z tego co przeczytałem w recenzji jest robotem który nie chce zabijać , wiadomo nic się nie dzieję bez przyczyny więc raczej coś na niego wpłynęło) . Tak wiem jestem śmierdzącym maturzystą , leniem i Bóg wie czym jeszcze ale ten jeden raz proszę was o pomoc .Myślę że wystarczająco przedstawiłem problem.

Dziękuje bardzo

Strony: [1]