Autor Wątek: Życzonka  (Przeczytany 174648 razy)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #240 dnia: Grudnia 26, 2020, 01:28:16 pm »
czyli 102 lata dla Q;)

Dziękuję, wyrażając cichą nadzieję, że to nie było w układzie trójkowym ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2177
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #241 dnia: Grudnia 26, 2020, 04:17:56 pm »

Lieber Augustin

  • God Member
  • ******
  • Wiadomości: 2408
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #242 dnia: Grudnia 27, 2020, 09:24:39 am »
czyli 102 lata dla Q;)

Dziękuję, wyrażając cichą nadzieję, że to nie było w układzie trójkowym ;).
Nie było, i tego chyba można dowieść drogą contradictio in contrarium  :P :)
A mianowicie, gdyby olka rzeczywiście miała na myśli układ trójkowy, wówczas poprawna pisownia byłaby "102 lat". Przecież to 11 w układzie dziesiętnym :D

Lieber Augustin

  • God Member
  • ******
  • Wiadomości: 2408
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #243 dnia: Marca 08, 2021, 08:50:16 am »
Najlepsze życzenia dla naszych Pań z okazji Święta Wiosny:)


Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #244 dnia: Marca 08, 2021, 11:06:33 am »
Co prawda na Forum widać głównie jedną, ale - słusznie - i o dawnych Forumowiczkach nie zapominajmy. A nuż na dniach do nas zajrzą (lub już zaglądają, po cichu). Zatem kwiaty dla wszystkich naszych Pań. A że 10 lat temu (czyli przed chwilą w skali geologiczno-astronomicznej) 8 marca wypadał w tłusty wtorek, niech będą to kwiaty nietypowe, lecz niewątpliwie słodkie.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #245 dnia: Marca 08, 2021, 03:07:59 pm »
Najlepsze życzenia dla naszych Pań z okazji Święta Wiosny:)


Na takie dictum - Ну, погоди́! - spieszę podziękować w imieniu wszystkich pań do 7 pokolenia włącznie;))

Dziękujemy;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13344
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #246 dnia: Marca 08, 2021, 10:01:03 pm »
Hm, właśnie się zorientowałem, że jest Dzień Kobiet. Jestem więc trochę przegrany, ale tak że ten, na Twoje ręce, jako chyba jedynej tu przytomnej przedstawicielki, wsiewo charoszewo z mieżdunarodnym dniem żeńszczyn ;) . Towarzyszko kobieto, powodzenia na odcinku osobistym oraz satysfakcji z pracy dla ojczyzny :) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #247 dnia: Marca 09, 2021, 12:08:59 am »
Cytuj
Jestem więc trochę przegrany, ale tak że ten,
Ty? -  jesteś trochę przegrany?  :)
Tak że tamten... ma coś w sobie

I może  ee...w temacie życzeń i pożyczeń...oddam głos fachowcowi 8)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #248 dnia: Marca 09, 2021, 04:31:32 pm »
Taa...poczułam się zjednoczona, w kolektywie...zgroza ;D

Ale myślisz, że ta furiatka za brak życzeń...go ...tak..?;))

Więc jeszcze raz dziękuję wszystkim Panom i życzę Wam viceversowo-jednakowo i odcinkowo;)


Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #249 dnia: Marca 10, 2021, 05:26:15 pm »
Żesz...co to za nowa świecka? :o
Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny, Dzień Dziadka, Dzień Ojca, Teścia Wujka, Księdza...jesssuuu - właśnie się dowiedziałam:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/dzien-mezczyzny-2021-kiedy/p3begbp,79cfc278

Taże - żebyniebyło - wszystkim zaglądającym tutaj Panom: serdeczności i kupcie sobie po parze skarpetek;)


Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #250 dnia: Marca 10, 2021, 06:55:37 pm »
Ale myślisz, że ta furiatka za brak życzeń...go ...tak..?;))
...jak symboliczny koń w galopie   :-X  Nie sądzę, myślę, że życzenia raczej  złożył - ale... nie takie. :)
 Coś w stylu...Cooo!? Goździki?! - Przecież ja nienawidzę goździków A, masz! - nic o mnie nie wiesz, Łup! - wcale się mną nie interesujesz, Buch! - Goździki mi dał amant zakichany ..phi; żeby mi to ostatni...
Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny, Dzień Dziadka, Dzień Ojca, Teścia Wujka, Księdza...jesssuuu - właśnie się dowiedziałam:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/dzien-mezczyzny-2021-kiedy/p3begbp,79cfc278
Taże - żebyniebyło - wszystkim zaglądającym tutaj Panom: serdeczności i kupcie sobie po parze skarpetek;)
Hmm... dzięki i jeszcze kalesony bym dorzucił. Choć po prawdzie wolałbym życzenia w  "dzień chłopaka", ale może rzeczywiście czas się pogodzić... z czasem?
Poza tym, lifka jestem...no, bywam  8)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #251 dnia: Marca 10, 2021, 07:17:05 pm »
Taa...poczułam się zjednoczona, w kolektywie...zgroza ;D

Prawda, prawda:

 ;)

Taże - żebyniebyło - wszystkim zaglądającym tutaj Panom: serdeczności i kupcie sobie po parze skarpetek;)

Dzię-ku-je-my! ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Lieber Augustin

  • God Member
  • ******
  • Wiadomości: 2408
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #252 dnia: Marca 10, 2021, 08:40:32 pm »
Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny, Dzień Dziadka, Dzień Ojca, Teścia Wujka, Księdza...jesssuuu - właśnie się dowiedziałam:
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/dzien-mezczyzny-2021-kiedy/p3begbp,79cfc278

Taże - żebyniebyło - wszystkim zaglądającym tutaj Panom: serdeczności i kupcie sobie po parze skarpetek;)
Dzięki :)
Cytuj
Jako dobry upominek sprawdzi się też portfel, okulary, książka albo kubek.
Przypomina mi się stary kawał.
Otóż dziewczyna zastanawia się, co podarować chłopakowi...powiedzmy na Dzień Mężczyzny.
"Portfel? Ale on już ma portfel.
Może kubek? Ale on już ma kubek.
Hm... no to może książkę? Ale on już ma książkę..."

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #253 dnia: Marca 11, 2021, 10:10:31 pm »
Cytuj
Jako dobry upominek sprawdzi się też portfel, okulary, książka albo kubek.
Przypomina mi się stary kawał.
Otóż dziewczyna zastanawia się, co podarować chłopakowi...powiedzmy na Dzień Mężczyzny.
"Portfel? Ale on już ma portfel.
Może kubek? Ale on już ma kubek.
Hm... no to może książkę? Ale on już ma książkę..."
Cóż...nie pomyślała o skarpetkach;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Życzonka
« Odpowiedź #254 dnia: Kwietnia 01, 2021, 02:03:36 am »
Kochani, dziś dzień zbierania owoców z drzew spaghetti. Czyńcie to z lekkością, jaką dać może tylko jowiszowo-plutonowy efekt grawitacyjny. Ale uważajcie na nisko latające pingwiny ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki