Autor Wątek: Życzonka  (Przeczytany 174646 razy)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Życzonka
« dnia: Grudnia 22, 2009, 10:23:36 pm »
Z okazji Świąt, życzę Wam i Waszym bliskim (ale nie w rozumieniu Sekuły ;)) dużo radości wytrwałości i nadziei na lepsze.
     Przy okazji dziękuję za ciepłe przyjęcie na forum, oraz wszelkie inspiracje oraz działania, które wykonałem dzięki Wam, a nawet przez Was. Sprawiły mi dużo przyjemności.
I nieważne, czy czas ten nazywacie Bożym Narodzeniem, świętem Sol Invictus, Jowisza, Mitry, Szczodrymi Godami Swaroga, czy Przesileniem Zimowym.
Tak naprawdę, są to życzenia noworoczne (1 stycznia ma kiepskie tradycje).
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 22, 2009, 10:35:26 pm »
Też życzę Wam wszystkim (bez wyjątków) jak najlepiej, choć wiem, że życzenia to tylko miły rytuał.

(A dzień Słońca Niezwyciężonego uczczę czytając "Prawdę", oczywiście ::).)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13344
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 22, 2009, 10:54:50 pm »
choć wiem, że życzenia to tylko miły rytuał.
Wieczna agitka ;) . Q, jakby Cię zalać żywicą to gałkami ocznymi byś ruszał w poprzek :) .

Ja życzę wszystkim, żeby zrobili coś, czego jeszcze nie robili. Mi się w tym roku udało i to wspaniałe uczucie :) . I zdrowia. No dobra, kasy też. O miłość i te sprawy to już sami się możecie postarać ;) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

trx

  • Juror
  • Full Member
  • *****
  • Wiadomości: 246
  • wytwór ponowoczesny
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 23, 2009, 02:42:57 am »
No cóż, Wesołych Świąt tym, którzy świętują - niech czynią to świadomie. Im oraz całej reszcie Szczęśliwego Nowego Roku - to się zawsze przydaje, chociaż tak od marca poczynając zapominamy o tym wszystkim. Postanowienia noworoczne?  ;D

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 23, 2009, 11:25:47 am »
A ja dziekuje wszystkim za mila atmosfere i swietne dyskusje na forum. Ciesze sie, ze jestescie; z bycia tutaj mam duzo radosci i ucze sie jeszcze wiecej.
Zycze Wam wszystkim Swiat spedzonych w spokojnej, cieplej i dobrej atmosferze. Jesli ktos woli inaczej, to tez nie ma problemu :)
Poza tym nieznosnej lekkosci bytu (moze nie takiej jak u Kundery, ale jesli ktos lubi, to jak wyzej :) ) na cala reszte roku.

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6888
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 23, 2009, 01:14:40 pm »
Hm...podobnie jak liv dziekuje za mile przyjecie na forum (tym bardziej ze jest to moj pierwszy forumowy raz;)) i za doping do czytania roznych roznosci:)
Poniewaz nielatwo znalezc wlasna sciezke w Filozoficznym Raju wiec zycze Wam zeby przyszly rok przyniosl Wam chociaz czesciowe odpowiedzi na nurtujace Was pytania oraz zeby minusy nie przeslonily Wam plusow czyli slusznej dawki optymizmu;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Terminus

  • Gość
Re: Życzonka
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 23, 2009, 10:57:00 pm »
Zawsze zastanawiało mnie, czemu w Australii nie obchodzi się świąt od-przesileniowych 21 czerwca:)
Najlepsze życzenia wszystkim.

tzok

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 409
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 23, 2009, 11:04:41 pm »
Dołączam się do grona dziękujących za dobroci tego forum. Jedyne takie miejsce w sieci, jest tu zupełnie inaczej niż na innych forach. Z wielką przyjemnością zawsze tu zaglądam, najczęściej tylko czytam i obserwuję, ale tak wiele można się dowiedzieć, tak wiele można poznać i wszystko w niesamowitej atmosferze :)

I życzę Wam wszystkim dobrego wypoczynku, czasu tylko dla siebie, ciszy i spokoju :)

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 24, 2009, 11:55:55 pm »
Zawsze zastanawiało mnie, czemu w Australii nie obchodzi się świąt od-przesileniowych 21 czerwca:)
Najlepsze życzenia wszystkim.
By potwierdzić że święta wynikają z religii a nie z przyrody? ;) (nie, nie podważam tej tezy, taki geograficzny żart tylko)

Wam też wszystkiego najlepszego, spokojnych, rodzinnych, zdrowych i radosnych świąt :)

This user possesses the following skills:

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2949
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 25, 2009, 09:28:09 am »
Święta święta... a widzieliście, czym przy świętach zajmują się matematycy?  ::)

http://www.mimuw.edu.pl/wydzial/zdjecia_wydzialu/choinki_matematyczne/

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16003
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 24, 2012, 07:24:25 pm »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13344
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 25, 2012, 10:18:31 am »
Kopacz to Twoja rodzina ;) ?
Wszystkim wszystkiego, czego nie wiedzą, że im trzeba.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 25, 2012, 05:07:48 pm »
Z wiekiem, kiedy ma się coraz więcej do powiedzenia, coraz mniej chce się mówić.
U młodych - odwrotnie, chyba.
 Wszystkiego dobrego :)

Cytuj
Kopacz to Twoja rodzina ;) ?
Dobre nazwisko dla grabarza.
 Albo archeologa. ;)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 25, 2012, 05:53:01 pm »
... albo pilkarza  ;)
Wesolych i wszystkiego dobrego!

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Życzonka
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 25, 2012, 08:28:12 pm »
Cytuj
... albo pilkarza  ;)
...albo angielskiego purytańskiego lewaka. :)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana