Autor Wątek: Właśnie stworzyłem...  (Przeczytany 200391 razy)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #405 dnia: Stycznia 03, 2020, 08:30:36 pm »
Byś ten swój sequel "Fiaska" na słuchowisko przerobił  ::).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2949
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #406 dnia: Stycznia 04, 2020, 10:51:34 am »
Ta... trzeba by to najpierw od nowa napisać. No i chyba nie wyobrażasz sobie tamtejszego narratora z takim głosem  ;D ;D

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #407 dnia: Stycznia 04, 2020, 04:39:05 pm »
No i chyba nie wyobrażasz sobie tamtejszego narratora z takim głosem  ;D ;D

A wiesz, zważywszy na to, że we "Fiasku" wychodziło z ludzi co mniej chwalebne, nawet by pasował  ;D.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #408 dnia: Stycznia 04, 2020, 08:50:36 pm »
Jak "W Jezioranach"  :D
Q dobrze podpowiada. Zrób te swoje Fiasko. Albo jeszcze lepiej - rozdaj nam role, to każdy/a przeczyta swoją kwestię, odeślemy Ci, zmontujesz tylko i będzie "pomniczek" na okoliczność rocznicy  8)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #409 dnia: Stycznia 04, 2020, 09:04:32 pm »
Zrób te swoje Fiasko. Albo jeszcze lepiej - rozdaj nam role, to każdy/a przeczyta swoją kwestię, odeślemy Ci, zmontujesz tylko i będzie "pomniczek" na okoliczność rocznicy  8)
No...tak...świetnie...to ja przeczytam kwestię Isaury ::)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #410 dnia: Stycznia 04, 2020, 09:09:07 pm »
Zrób te swoje Fiasko. Albo jeszcze lepiej - rozdaj nam role, to każdy/a przeczyta swoją kwestię, odeślemy Ci, zmontujesz tylko i będzie "pomniczek" na okoliczność rocznicy  8)
No...tak...świetnie...to ja przeczytam kwestię Isaury ::)

No co  :D To nowa wersja...adaptacja. Już tam hoko by coś kobiecego wymyślił; głos z offu, wszechwiedzący narrator, jakiś zaplątany kociak zaprany na gapę, trzask pękającego ludu,  albo..o! - Kwintankę !!
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #411 dnia: Stycznia 08, 2020, 10:33:25 am »
W zasadzie to GOD może nawijać głosem olki ;). W "Obcym" i "Star Treku" komputerami były kobiety ::).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2949
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #412 dnia: Stycznia 09, 2020, 02:30:02 pm »
Ale Kwintanki (ewentualne) i tak przecie gadać po ludzku nie będą, więc tak czy owak zejdzie na syntezator :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2020, 02:31:46 pm wysłana przez Hoko »

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #413 dnia: Stycznia 10, 2020, 02:27:05 pm »
Ale Kwintanka będzie złamaniem konstytuującej "Fiasko", i Twojego sikłela, Zasady Niekontaktowości, GODdess - nie.
(Skądinąd: gadający za Kwintankę syntezator mógłby również być kwintański.)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #414 dnia: Stycznia 10, 2020, 02:31:39 pm »
Taaa..uhm...kombinujcie rolę dla mnie...ostatecznie mogę tłuc garami. W tle ::)
Tylko nie mówcie, że garów też nie ma...
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #415 dnia: Stycznia 10, 2020, 03:14:22 pm »
Zawsze zamiast garów może być patelnia (bo niby na czym jajecznicę smażył?), pożyczona od Tichego 8).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #416 dnia: Stycznia 10, 2020, 07:05:30 pm »
Ale Kwintanki (ewentualne) i tak przecie gadać po ludzku nie będą, więc tak czy owak zejdzie na syntezator :)
Hoko, ty nie kombinuj tylko pisz, czasu nie jest aż tak dużo a ja już kupiłem mikrofon i zainstalowałem program do rejestracji głosu.  :)
Poza tym... a może Olka ślicznie kwińczy? Kto wie?!
Np. z domieszko gwary ślonskiej?.. a jako że i tak nic nie zrozumiemy zasada  „niekontaktowości" zostanie zachowana. Zresztą to znów nie takie dziwo, na forum też, mam wrażenie, bywały sytuacje "nonzrozum"że tylko bombę puścić...
Poza tym, można wyjść poza oryginał, co nie? – Lem nie przewidział rozwoju genderowości – o, niechby ojciec Arago – a musi być ojciec?
Matka Olka... przez te lata Kościół na pewno zmieni się na tyle, że...  Olka "O`Jezu!" -itka obleci. Dalej, Parvis mógłby być Paraviską (albo jeszcze bardziej  8) ) i wtedy zrezurekturowany Tempy Marek nie będzie miał jasno określonej tożsamości płciowej...albo określoną, ale na zmianę, w poniedziałki i środy po Pirxie facet...nie, środy nie – w  czwartki...środy koniecznie po Parvisce...konbieta. Ostatecznie kobietron.
Zawsze zamiast garów może być patelnia (bo niby na czym jajecznicę smażył?), pożyczona od Tichego 8).
Moim nieustająco suwerennym zdaniem, garnki a zwłaszcza patelnia to ostateczność. W dodatku uwłaczająca.
A czemuż to GOD nie?
 W filmie Ona była Ona.
Z drugiej strony... DOG?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2020, 07:08:18 pm wysłana przez liv »
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #417 dnia: Stycznia 10, 2020, 08:55:43 pm »
Ale Kwintanki (ewentualne) i tak przecie gadać po ludzku nie będą, więc tak czy owak zejdzie na syntezator :)
Hoko, ty nie kombinuj tylko pisz, czasu nie jest aż tak dużo a ja już kupiłem mikrofon i zainstalowałem program do rejestracji głosu.  :)
Taa...? To dawaj próbnika, bo może się okazać, że też nie pasujesz do wersji reżyserskiej 8)

Garnki...patelnie...Godness or Lochness...ja chcę być zwykłą Onomatopeją...nie ma takiej roli? ???
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #418 dnia: Stycznia 10, 2020, 10:43:21 pm »
Cytuj
Taa...? To dawaj próbnika, bo może się okazać, że też nie pasujesz do wersji reżyserskiej
Mowy nie ma.  ;D
Przed terminem? Musi być element niespodzianki.  ::)
Cytuj
Garnki...patelnie...Godness or Lochness...ja chcę być zwykłą Onomatopeją...nie ma takiej roli?
No przecież proponowałem tydzień temu;
Cytuj
...głos z offu, wszechwiedzący narrator, jakiś zaplątany kociak zaprany na gapę, trzask pękającego lodu,  albo..o! - Kwintankę !!
Ok, Kwintolka też byłoby niezłe.
Jednak złamałbym męsko-szowinistyczny wydźwięk całości.  :)
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Właśnie stworzyłem...
« Odpowiedź #419 dnia: Stycznia 11, 2020, 01:08:40 am »
A czemuż to GOD nie?
/.../
Z drugiej strony... DOG?

Drobny offtop: czytałeś może "Ptaka śmierci" tego Ellisona, którego Hoko kiedyś rozjechał ;)? (Pytam, bo tam identyczna literoodwracanka była.)

Kwintolka też byłoby niezłe.
Jednak złamałbym męsko-szowinistyczny wydźwięk całości.  :)

Zara tam przypisywać Obcym ziemskie płcie... Choć manifestować się żeńskim awatarem mogą (i nawet jest - poniekąd - lemowski precedens - Harey)...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2020, 01:27:23 am wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki