Autor Wątek: Potrzebna pomoc: Ewa Balcerzak - "Stanisław Lem"  (Przeczytany 11933 razy)

WhizzKid

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Potrzebna pomoc: Ewa Balcerzak - "Stanisław Lem"
« dnia: Września 07, 2009, 01:39:57 pm »
Witam!

Ostatnio udało mi się zdobyć książkę Ewy Balcerzak o naszym ulubionym pisarzu. Problem polega na tym, że książka, która do mnie przyszła, ma jedną urwaną w połowie stronę :-(

Stąd moja prośba do kogoś, kto tę książkę ma. Zależy mi na zeskanowaniu/zrobieniu zdjęcia/przepisaniu ostatniego akapitu ze strony 17. i ostatniego akapitu ze strony 18. w celu uzupełnienia dzieła. Niby mała rzecz, a denerwuje :\

Z góry dziękuję wszystkim zainteresowanym. Poniżej skany pokazujące, czego brakuje:

http://yfrog.com/b7lem1nj
http://yfrog.com/03lem2j

Pozdrawiam,
WhizzKid
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2009, 02:18:50 pm wysłana przez WhizzKid »
Juhu! Ostatni brakujący element - "Jacht Paradise" - zdobyty! :D

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Potrzebna pomoc: Ewa Balcerzak - "Stanisław Lem"
« Odpowiedź #1 dnia: Września 07, 2009, 11:39:52 pm »
Przykro mi że nie pomogę, ale nie posiadam.
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Re: Potrzebna pomoc: Ewa Balcerzak - "Stanisław Lem"
« Odpowiedź #2 dnia: Września 08, 2009, 03:00:13 pm »
Ja jestem Ci dluzny mnostwo ksiazkowych przyslug, ale tego egzemplarza takoz nie posiadam. Sprobuj moze w bibliotece?

WhizzKid

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Re: Potrzebna pomoc: Ewa Balcerzak - "Stanisław Lem"
« Odpowiedź #3 dnia: Września 08, 2009, 03:10:26 pm »
Ja jestem Ci dluzny mnostwo ksiazkowych przyslug, ale tego egzemplarza takoz nie posiadam. Sprobuj moze w bibliotece?

Właśnie cosik trudno, w mojej się pozbywali ostatnio takich rzeczy. Tropię właścicieli tej książki na allegro, ktoś nawet odpisał, że przyśle mi skany tych stron, ale jak dotąd nie dostałem. Prędzej czy później dopadnę, tylko sądziłem, że tutaj szybciej znajdę zapaleńców posiadających książki "okołolemowe". No cóż, będe szukał dalej.

A do do "długu" to nie ma sprawy, to nie było interesowne :-)
Juhu! Ostatni brakujący element - "Jacht Paradise" - zdobyty! :D

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13394
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Potrzebna pomoc: Ewa Balcerzak - "Stanisław Lem"
« Odpowiedź #4 dnia: Września 08, 2009, 05:08:22 pm »
Ja np. lubię czytać Lema a nie o Lemie. Za wyjątkiem forum, ale to inna sprawa. Ale współczuję, że Ci się taki "brak" trafił.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6897
    • Zobacz profil
Re: Potrzebna pomoc: Ewa Balcerzak - "Stanisław Lem"
« Odpowiedź #5 dnia: Września 08, 2009, 07:58:39 pm »
http://www.allegro.pl/search.php?string=ewa+balcerzak+stanislaw+lem&sourceid=Mozilla-search

Ta ksiazka jest dostepna na allegro...moze oni pomoga?
Tez nie przepadam za czytaniem o autorach...nieznacznie sie to zmienilo przy okazji Kolekcji Gazety W...z rozpedu czytalam poslowia Pana Jarzebskiego i musze powiedziec ze polubilam jego "co autor mial na mysli":)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

WhizzKid

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Re: Potrzebna pomoc: Ewa Balcerzak - "Stanisław Lem"
« Odpowiedź #6 dnia: Września 08, 2009, 08:06:00 pm »
http://www.allegro.pl/search.php?string=ewa+balcerzak+stanislaw+lem&sourceid=Mozilla-search

Ta ksiazka jest dostepna na allegro...moze oni pomoga?
Tez nie przepadam za czytaniem o autorach...nieznacznie sie to zmienilo przy okazji Kolekcji Gazety W...z rozpedu czytalam poslowia Pana Jarzebskiego i musze powiedziec ze polubilam jego "co autor mial na mysli":)

Jeden koleś mi odpisał, że prześle mi te zdjęcia do wieczora... było to wczoraj :P A użytkownika z 12 000 komentarzy trudno o to pytać, bo pewnie towar mierzy z w metrach sześciennych :P A drugi raz tę samą książkę kupować to ostateczność... chcę ew. kupującego poprosić o tę swoistą erratę (już raz się udało), ale miałem nadzieję, że tutaj osiągnę to samo o wiele szybciej ;-) Książka miała w końcu 10 000 nakładu. W każdym razie, wszystkie te wydania mam w obserwowanych i czekam :-)
Juhu! Ostatni brakujący element - "Jacht Paradise" - zdobyty! :D

WhizzKid

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Re: Potrzebna pomoc: Ewa Balcerzak - "Stanisław Lem"
« Odpowiedź #7 dnia: Września 08, 2009, 10:25:01 pm »
Och, już nieaktualne - jeden z allegrowiczów okazał się wystarczająco uprzejmy :-)
Juhu! Ostatni brakujący element - "Jacht Paradise" - zdobyty! :D