Autor Wątek: "Niezwyciężony" - ilustracje  (Przeczytany 14076 razy)

lemolog

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 444
  • I love YaBB 1G - SP1!
    • Zobacz profil

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: "Niezwyciężony" - ilustracje
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 13, 2009, 12:19:15 am »
Piękne po prostu. (Lekko kiczowate po prawdzie, ale lubię taki "space kicz" ;).) Ależ mi apetytu na (obowiązkowo utrzymaną w tej samej estetyce) ekranizację narobiły.

Dzięki :).
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2009, 01:35:57 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Macrofungel

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 512
    • Zobacz profil
Re: "Niezwyciężony" - ilustracje
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 13, 2009, 01:40:30 am »
To dożyjemy w końcu tej ekranizacji? Bo ktoś ją miał robić, ale nie wiem, czy się nie rozmyslił.
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2009, 01:47:55 am wysłana przez Macrofungel »

Terminus

  • Gość
Re: "Niezwyciężony" - ilustracje
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 13, 2009, 02:26:41 pm »
Świetna robota.

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: "Niezwyciężony" - ilustracje
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 13, 2009, 07:43:20 pm »
Mając apetyt na więcej tak sobie przeglądałem prace pana Andriejewa na stronie Hermetic Art i widzę, że kolejna świetna robota się szykuje. Oto powstają kolejne ilustracje. Tym razem do "Edenu".

Wystarczy zaglądać co jakiś czas pod ten link, by zobaczyć jak ich przybywa:
http://alexandreev.livejournal.com/tag/%D0%AD%D0%B4%D0%B5%D0%BC
(Póki co jest widok planety z niejakiego oddalenia i concept arty Dubeltów.)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16036
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: "Niezwyciężony" - ilustracje
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 19, 2019, 01:14:29 am »
Skoro temat Andriejewa powrócił, a raczej sam go wywołałem... ;) Cykl edeński jego prac wydaje się już zakończony i okazał się - niestety - znacznie krótszy od cyklu niezwyciężonego ;). Przy czym i on został systematycznie uporządkowany i podpisany stosownymi cytatami z powieści:
http://alternathistory.com/illyustratsii-alekseya-andreeva-k-romanu-stanislava-lema-edem/

(Przyznam, że podoba mi się nieco mniej, nawet nie dlatego, że niezbyt obszerny, a ze względu na ludzi. Znacznie bardziej popkulturowo wyszli - tacy twardziele z giwerami. Choć do ew. gry w sam raz.)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki