Autor Wątek: Polityka smoleńska  (Przeczytany 275914 razy)

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 22, 2012, 11:29:51 pm »
Widzę żeś "lewicowiec pełna gębą"znaczy żeś młody.A jak na młodego zanadto rozsądny, przynajmniej dla mnie.Ja jestem z tych starych głupców,co to wolą umrzeć godnie, bez fajerwerków, przeto napewno nie dogadamy się, co nie znaczy,że poglądy wymieniać nie należy.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2012, 06:19:55 pm wysłana przez wiesiol »
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16084
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 23, 2012, 08:46:42 pm »
Ja jestem z tych starych głupców,co to wolą umrzeć godnie, bez fajerwerków

Czy dobrze rozumiem?
http://www.youtube.com/watch?v=CuS1NQ8CGjk&feature=player_detailpage#t=87s
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 23, 2012, 10:27:43 pm »
Co tak płytko Q !To jest dopiero zagłĄbienie się w temat Bu - Bądź mi Muzą (Zezowate szczeście)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2012, 10:35:51 pm wysłana przez wiesiol »
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2195
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 24, 2012, 01:09:45 am »
Wiadomo natomiast już nielicznym, że w tak barbarzyńskich krajach jak Wielka Brytania i USA nie ma habilitacji, ba nie ma nawet mianowania profesorskiego. Łoziński, nawiązując tutaj do tfórczości innego Łozińskiego znanego z beznadziejnych tłumoczeń m. i. "Władcy Pierścieni" płodzi nową zasadę ogólną:
W USA nie ma w ogóle doktorów habilitowanych bo nie ma habilitacji. Nie ma też profesorów belwederskich bo nie ma Belwederu. Profesor to stanowisko, wyższe niż wykładowca. Jest tzw tensura. Po szczegóły odsyłam do Łozińskiego pewnie się zna, skoro taki mądry. Chcąc prymitywnie dokopać Biniendzie niechcący pozbawił wszystkich profesorów amerykańskich, angielskich, w zasadzie światowych prawa do tego tytułu naukowego. No chyba że napiszą habilitację i Komorowski im nominację wręczy. Niech drżą przed potęgą naszej nauki nędzne doktorki niehabilitowane jak Hawking, Dawkins, etc.
http://smocze.opary.salon24.pl/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2012, 02:43:11 am wysłana przez Smok Eustachy »

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13390
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 24, 2012, 01:22:57 pm »
Nie ma co kopać leżącego (Łozińskiego), zachowaj siły polemiczne na publikację Biniendy o ile kiedykolwiek do niej dojdzie.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2195
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 24, 2012, 04:34:15 pm »
Łoziński przetoczył się przez portale i tefałeny. Czy oni wstydu nie mają? Nie o tym chciałem pisać. Coś było w Pasadenie i nikt nie kwiknął.

Absurdalna sytuacja? Oto z jednej strony mamy jasno sformułowane hipotezy, gdzie autor przedstawia się z imienia i nazwiska oraz stopnia naukowego, a także dorobku naukowego lub profesjonalnego do wglądu a z drugiej publicystów dyskredytujących te hipotezy za pomocą szydery i powołania się na badania mitycznych 'polskich naukowców' ale bez konkretnych nazwisk oraz wskazania co konkretnie owi 'mityczni naukowcy' stwierdzili?
Paradne, z jednej strony naukowiec przedstawiający hipotezę a z drugiej anonimowa szydera głoszona przez laików!
Nie bylo zadnych 'polskich naukowców', byl filmik rysunkowy makowej panienki i Klicha oraz przyjęli to jako prawde objawiona - to tak przez lata nauczyli sie przyjmowac teksty ze Wschodu. Po prostu - nie maja nikogo, kto by w ogole byl godny zawiazania butow Biniendzie. Sa tez w gorszej sytuacji - Binienda bada fakty i moze przedstawiac wszystkie wnioski, jakie z nich wynikaja, laskom zas mus dokladnie wyjsc film rysunkowy makowej panienki, winc w szczegolnosci musza miec samolot wznoszacy sie na wznak.
   
Ponoć był jakiś zespół 32 naukowców i poznaliśmy jedynie nazwisko jego przewodniczącego (prof Żylicz) oraz wiemy czego nie wykazali (np. nie wykazali obecności gen Błasika w kokpicie i komisja musiała to zrobić sama).
No i mamy Flanelkę z jego 'ustaleniami', szkoda że nie sprawdził nawet momentów aby wykazać że powstała siła mogła spowodować wymaganą prędkość kątową.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13390
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 24, 2012, 07:23:59 pm »
Zawsze jak słyszę o wiązaniu komuś butów, względnie ich pastowaniu czy lizaniu to mam nieodparte wrażenie, że ktoś ma podwórkowy kompleks niższości, który maskuje pogardą. Drugie to jest skojarzenie z dziećmi, które stroją do siebie groźne miny i jak kogoś przestrasza, to myślą, że mają rację. Mniejsza o to - i o to gdzie się przetoczył Łoziński. Pisze z wdziękiem (czym mnie, przyznaję, uwiódł) ale to jak się mylił (czy manipulował) nie zmienia jednej podstawowej rzeczy - Binienda niczego nie opublikował (w sprawie). Przedstawił swą hipotezę jak na razie werbalnie, to jest o niej opowiedział słowno-muzycznie. Na razie to jest dokładnie tyle - DOKŁADNIE - co "filmik rysunkowy makowej panienki i Klicha". Binienda nie przedstawił dotąd w sformalizowanej postaci żadnych wniosków (a robi to Artymowicz) - nie można więc w żaden sposób się do czegokolwiek odnieść (ani w Warszawie, ani w Pasadenie), poza wykazaniem oczywistych niefizyczności, rzucających się w oczy na pierwszy rzut oka.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2195
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 24, 2012, 08:46:55 pm »

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13390
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #143 dnia: Kwietnia 24, 2012, 09:02:31 pm »
Ale to jest wałkowanie po raz dwudziesty tego, że ktoś nie rozumie dwóch rzeczy, w jakim reżimie są zapisywane punkty TAWS i drugiej, dlaczego samolot zmienia kurs i jak... To już tyle razy było tłuczone na poziomie kursu szkoły średniej, że palce bolą pisać...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2195
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #144 dnia: Kwietnia 24, 2012, 09:04:12 pm »
Ale to jest wałkowanie po raz dwudziesty tego, że ktoś nie rozumie dwóch rzeczy, w jakim reżimie są zapisywane punkty TAWS i drugiej, dlaczego samolot zmienia kurs i jak... To już tyle razy było tłuczone na poziomie kursu szkoły średniej, że palce bolą pisać...
Skoro było to gdzie?

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13390
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #145 dnia: Kwietnia 24, 2012, 09:32:02 pm »
Oczywiście w salonie24 (na przykład) -20 lutego...
http://jerzyk07.salon24.pl/392126,smolensk-fms-gps-uzupelnienie

P.S. A o zmianie, kierunku gdzie indziej, ale przecież jesteś w stanie sobie wyguglać...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2195
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #146 dnia: Kwietnia 24, 2012, 10:16:19 pm »
Oczywiście w salonie24 (na przykład) -20 lutego...
http://jerzyk07.salon24.pl/392126,smolensk-fms-gps-uzupelnienie

P.S. A o zmianie, kierunku gdzie indziej, ale przecież jesteś w stanie sobie wyguglać...
Treść ukryta. Możesz zmienić zakres widocznej treści. W tym celu zaloguj się, przejdź do: zarządzaj kontem/ustawienia i zmień zakres.
Musiał zdrowo podpaść.
E no gógłowanie.

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #147 dnia: Kwietnia 24, 2012, 10:24:29 pm »
Czarny humor i tylko 2 część,bo jest dużo o Smoleńsku: Tydzień w godzinę - 24 kwietnia cz2/2 .
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13390
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #148 dnia: Kwietnia 25, 2012, 09:58:56 am »
Treść ukryta. Możesz zmienić zakres widocznej treści...
Musiał zdrowo podpaść.
Może miał dość "wyrazów wdzięczności" a przynajmniej chciał wiedzieć, kto je wysyła. Ty akurat chyba jesteś zalogowany na s24, więc możesz to przeczytać, chyba że to nie Ty tylko inny Smok E.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2195
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #149 dnia: Kwietnia 25, 2012, 01:25:47 pm »
E to jego banują. Odblokowałem sobie jasne. Biniendy ciąg dalszy:
W Pasadenie 18 kwietnia zakończyła się czterodniowa międzynarodowa konferencja "Earth and Space" (Ziemia i Kosmos) organizowana przez Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierii Lądowej ASCE. Tematem odbywającego się co dwa lata najważniejszego na świecie spotkania naukowców zajmujących się technologią lotniczą i kosmiczną była "inżynieria środowiska ekstremalnego". Jedną z czołowych postaci podczas obrad był amerykański uczony polskiego pochodzenia prof. Wiesław Binienda.
Wybitnego inżyniera uhonorowano też prestiżową nagrodą ASCE za 2011 rok w kategorii "za wybitny wkład techniczny".