Autor Wątek: Nowy na liscie  (Przeczytany 10118 razy)

Darth_Skunk

  • Gość
Nowy na liscie
« dnia: Kwietnia 07, 2004, 11:04:24 pm »
Hej,
witam wszystkich dyskutantow. Jestem tu nowy i jak do tej pory mialem okazje przeczytac tylko kilka Waszych postow. Mam nadzieje, ze nie bede sie powtarzal, wystukujac cos na forum.
Nie bede sie tu rozplywal w zachwytach nad tworczascia Autora, nie jestem krytykiem literackim, nie jestem tez czytelnikiem beletrystyki. Znam praktycznie tylko troche literatury SF. Lem jest jednak pisarzem dla mnie zupelnie wyjatkowym. Nigdzie nie widzialem niczego podobnego, chociaz z moim doswiadczeniem czytelniczym lepiej takich rzeczy nie mowic... W kazdym razie, wydaje mi sie ze nikt nie pisal ani nie pisze bardziej przemyslanych i spojnych kawalkow SF. Ksiazki i opowiadania pana Lema daly mi wiecej do myslenia niz wszystko, co do tej pory czytalem.
Co do FAQ na stronie - dziwi mnie opinia pana Lema na temat AI. Rozmowa z maszyna ( to jest Test Turinga chyba ? ) - nie sadzilem, ze pan Lem moglby przyjac mozliwosc zastosowania takiego kryterium - szczegolnie po tym co mozna przczytac w GolemXIV. Wydaje mi sie ze jesli kiedykolwiek pojawi sie Duch w Maszynie  :D to porozmawiamy z nim tak, jak mozna bylo podyskutowac z Honest Annie :D Co grupowicze o tym sadza?
pozdrawiam,
D_S
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2005, 02:01:44 am wysłana przez Terminus »

Terminus

  • Gość
Re: nowy na liscie
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 01, 2005, 05:12:59 am »
Hmm... witaj  ;D Lepiej późno...