Polski > Akademia Lemologiczna

Akademia Lemologiczna [Cyberiada]

<< < (2/120) > >>

TYTAN:
Ściśle rzecz biorąc Cyberiada to jedno a Bajki robotów to drugie. Ale jak dla mnie może być razem z Bajkami. :)

Macrofungel:
Jedno wiem- że moja [ch8222]Cybariada[ch8221] nie zawiera [ch8222]Bajek[ch8230][ch8221], a jeśli moja [ch8222]Cyberiada[ch8221] nie zawiera [ch8222]Bajek[ch8230][ch8221], to chyba po prostu dlatego, że tak MA  BYĆ >:( Ale pomysł połączenia jednego z drugim jest oczywiście niegłupi,  tylko że ja na przyłączenie się jeszcze poczekam z powodu wyżej podanego

maziek:


A to jest moja, patrzcie jaka szczytana... . Tu ze spisu treści wynika że Cyberiada składa się tylko z: "Jak ocalał świat", "Maszyna Trurla" i "Wielkie lanie".

Falcor:
Ehh, niech będzie, że razem z "Bajkami robotów". Na szczęście akurat były w bibliotece. No dobrze, że można wypożyczać 5 książek na raz :)

ANIEL-a:
I było tak: niechybniem zapóźniona, myślę, i chyłkiem-milczkiem-ciszkiem na forum owo bladawcowe wchodzę... Aliści, lepniakowie tylko istoty rozumne udawają, a nieudanie, nieudanie... czytanie im niesporo idzie i jeno wciąż się przekomarzają, a dywagują, czy czytać i co czytać... I tak niepośpiesznie sobie rozhowory wiodą, a entropia wszechświatowa rośnie i grozić poczyna, aż rycerza jakowego poszukać trzebe będzie, co by się sercem śmiałym pieczętował, a pięścią żelazną potwora-entropa zdusił.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej