Autor Wątek: Eminem spokrewniony  z Lemem  (Przeczytany 17212 razy)

Smiglo

  • Gość
Eminem spokrewniony  z Lemem
« dnia: Maja 05, 2004, 02:01:22 pm »
To nie jest potwierdzone,ale prawdopodobne.Siostra cioteczna lema ma kuzyna w Ameryce,którego wójek ze strony mamy jest Amerykaninem i prawdobodobnie KUZYNEM EMINEMA!
Podobne informacje można znależć na stronach amerykańskich dotyczących eminema.

Socrates

  • Gość
Re: Eminem spokrewniony  z Lemem
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 05, 2004, 07:55:38 pm »
Wszyscy jestesmy rodzenstwem na tej jednej naszej ziemi...Ale na serio, informacja jest ciekawa.  Co bedzie dalej - Lem spokrewniony z Bushem?  
Socrates

Terminus

  • Gość
Re: Eminem spokrewniony  z Lemem
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 06, 2004, 02:01:42 am »
Cytuj
To nie jest potwierdzone,ale prawdopodobne.Siostra cioteczna lema ma kuzyna w Ameryce,którego wójek ze strony mamy jest Amerykaninem i prawdobodobnie KUZYNEM EMINEMA!
Podobne informacje można znależć na stronach amerykańskich dotyczących eminema.


Taak... to mi przypomina, iż zapomniałem się pochwalić, że kuzyn szwagra ciotki mojej prababki był znajomym lekarza szewca najważniejszego generała na dworze Franciszka Józefa (to nie jest potwierdzone, ale prawdopodobne),  w związku z czym prosiłbym o okazywanie mi należnego szacunku.

No rewelacja.  

W następnym odcinku użyjemy podobnego algorytmu do udowodnienia z prawdopodobieństwem 0.9934734 że Andrzej Lepper jest spokrewniony z Dżingis-Chanem.

----

ps. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem, sensacyjność tego wątku wydała mi się jednak wysoce humorystyczna. W razie potrzeby z góry przepraszam. Zawsze przecież warto się pośmiać.  

Socrates

  • Gość
Re: Eminem spokrewniony  z Lemem
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 07, 2004, 01:16:53 am »
Szacunek, eh?

O Najwyzszy Terminusie,
kiedy raczyles powzasc skore nasza biedna czlowiecza, niebo rozblyslo sie purpurowym swiatlem, a ziemia zatrzesla sie po trzykroc.  Twe oblicze, rodem z nieba, jasniejsze jest od slonca naszego...itp, itp.
Najnizszy twoj sluga,
Robak Socrates.

Terminus

  • Gość
Re: Eminem spokrewniony  z Lemem
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 07, 2004, 02:39:04 am »
Dobra, utnijmy ten wątek od razu. Wyznam szczerze, żem skłamał wrednie.