Autor Wątek: Polityka smoleńska  (Przeczytany 278706 razy)

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2205
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #525 dnia: Kwietnia 16, 2014, 11:52:30 am »
http://wyborcza.pl/1,75478,15725524,I_po_smolenskim_wybuchu__Ostateczna_ekspertyza_wykluczyla.html
Kto słuchał, ten wie, że prokuratura mówiła o wybuchu przestrzennym. Czyli nieprzestrzenny mógł być.

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2205
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #526 dnia: Kwietnia 16, 2014, 12:58:17 pm »

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #527 dnia: Kwietnia 16, 2014, 01:10:21 pm »
...bierz go, bierz go!
vosbm
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #528 dnia: Kwietnia 16, 2014, 07:02:46 pm »
Sam se bierz.

Do Smoka Eustachego: zasady pisania w "przyczynach katastrofy" są proste - najpierw Twoja racjonalna odpowiedź na moich kilka prostych pytań, a potem ewentualnie posty, o ile będą zawierały co najmniej 51% konkretów DOTYCZĄCYCH PRZYCZYNY. Ponieważ jestem leniwy, od dnia dzisiejszego, póki nie spełnisz wyżej postawionych wymagań - Twoje posty tam będę kasował (a nie przenosił tutaj, jak dotąd). Jeśli więc nie zamierzasz spełnić tych wymagań - to pisz proszę od razu tutaj.

P.S. - ob. Remuszko, dlaczego kasujecie swoje judzące posty, czyżby przestraszyliście się, że zebrane w kupie wykażą każdemu Wasza perfidną naturę? Projekt Remórzko przeniosłem do "właśnie przyszło mi do głowy".
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2014, 07:06:21 pm wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2205
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #529 dnia: Kwietnia 16, 2014, 08:33:42 pm »
Napieraj.

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16098
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2205
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #531 dnia: Kwietnia 16, 2014, 11:28:41 pm »
ZAWIADOMIENIE
 
o podejrzeniu popełnienia przestępstw
 
Na mocy art. 304 k.p.k. zawiadamiam o możliwości popełnienia przestępstw polegających na:
 
Czynieniu przygotowań do zamachu stanu przez nieustaloną osobę, która wysyłała wiadomości (sms) na nr telefonu córki Premiera Rzeczypospolitej Polskiej, Pani Katarzyny Tusk. Wiadomości te w treści zawierały zamiar pozbawiania życia, między innymi Premiera Rzeczypospolitej Donalda Tuska, co wyczerpuje znamiona popełnienia czynu z art. 128 k.k.
Nie dopełnieniu obowiązków przez Premiera Rzeczypospolitej Donalda Tuska, w taki sposób, że Premier Donald Tusk zgodnie z posiadaną przeze mnie wiedzą nie powiadomił prokuratury o zamiarze popełnienia przestępstwa, w związku z czynionymi przygotowaniami do zamachu stanu oraz realnym zagrożeniem życia lub zdrowia bliskich Premiera Donalda Tuska, w tym córki Małgorzaty Tusk, co wyczerpuje znamiona popełnienia czynu z art. 304 k.p.k.
Sprowadzenie przez Premiera Donalda Tuska realnego zagrożenia dla życia wielu osób i funkcjonowania konstytucyjnych organów państwa, poprzez okazywanie słabości państwa wobec działań przestępczych oraz upublicznienie danych osobowych osób, które w związku groźbami karalnymi gromadziły informacje i przekazywały Premierowi Donaldowi Tuskowi, co wyczerpuje znamiona popełnienia czynu z art. 165 k.k.
kontrowersje.net/zawiadomienie_do_prokuratury_generalnej_w_zwi_zku_z_sms_ami_wysy_anymi_do_kasi_tusk

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16098
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #532 dnia: Czerwca 29, 2014, 07:18:47 pm »
Jak temat smoleński ruszył... liv, masz kamyczek do spiskowego ogródka ;):
http://niezalezna.pl/56088-przywodca-krymskich-tatarow-o-smolensku-wasza-tragedia-dzielo-rosjan-i-putina

Ciekawa jest zresztą odmienność perspektyw naukowca (który szuka przyczyn fizykalnych, a materiał dowodowy traktuje z szacunkiem) i polityka (który zaczyna od postawienia pytania "cui bono?", materiał dowodowy a'priori traktuje jako potencjalną fałszywkę, a na fizyce niekoniecznie się zna...).

ps. O Dżemilewie:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mustafa_Dżemilew
http://www.warsawdialogue.pl/pl/p/wdd_pl/aktualnosci/mustafa_dzemilew_pierwszym_laureatem_nagrody_solidarnosci
Osoba - przyznać trzeba - zasłużona.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2014, 07:25:58 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #533 dnia: Czerwca 29, 2014, 07:19:25 pm »
Ani pod zamieszczonym linkiem ani pod PL nic nowego nie ma. Może byś podał prawdziwy link, nie brzozę Biniendy?
s.
Link jest prawdziwy ex definitione, gdyż jest poprawny (dokądś prowadzi). Primo. Wtóro - prowadzi do 44 odcinka Artymowicza, który jest nowy a nie stary, bo wcześniej go nie było. Tertio w tymże 44 odcinku jest link do abstraktów jego nowych referatów, które są nowe, bo jeszcze ich nie wygłosił. Quatro - PL to se trza nabyć drogą kupna - ale jeśli jesteś faktycznie zainteresowany to jutro Ci wyślę (powiedz tylko słowo).

Q - pewnie, że tak!
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #534 dnia: Czerwca 29, 2014, 08:25:06 pm »
Ty, a wiele ten PL kosztuje?
s
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #535 dnia: Czerwca 29, 2014, 08:26:48 pm »
Kwietniowy kosztował 14,90.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #536 dnia: Czerwca 29, 2014, 09:34:47 pm »
Chcesz dwie wedlowskie czy kase?
s.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16098
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #537 dnia: Czerwca 29, 2014, 09:49:22 pm »
A co z wedlowską, co ostatnio wygrałem, ja się pytam? ;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #538 dnia: Czerwca 29, 2014, 09:55:27 pm »
A do skrzynki Pan zaglądaleś?
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #539 dnia: Czerwca 29, 2014, 09:56:20 pm »
Remuszko, nakopał Wam kiedyś ktoś do majtek?
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).