Autor Wątek: Polityka smoleńska  (Przeczytany 279742 razy)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 15, 2012, 09:07:34 am »
Bardzo dziękuję za wszelkie wyrazy, po to przecież napisałem taki post, żeby je otrzymywać ;) ...

O czym to ja? A , serio - to serio dziękuję i już przestańcie bo się zaczynam czerwienić... Od czasu do czasu drobne wstrząsy wewnętrzne jaźni są potrzebne. Wiesioł - masz rację, jesteśmy kółkiem różańcowym, nie ma co do tego wątpliwości. Jak sięgam pamięcią to było kilka przypadków, kiedy nowa osoba potrzebowała "nieco czasu" żeby nastąpił proces wzajemnego dostosowania - jej do forum i forum do niej. Także wszystko - złe lub dobre - przed Tobą (i przed nami). Trzeba rozmawiać - z tym się zawsze zgadzam, o ile tylko mam do czynienia z rozmówcą i rozmową - a nie propagandą lub socjotechniką.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

wiesiol

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 16, 2012, 11:18:10 am »
link:
  Dlugie, jak seans w kinie.Myślę,ze nie zmyslił tego wszystkiego, bo go by sądy w niwecz obróciły.
jak się mać skoro tego nikt nie pamięta

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16099
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 26, 2012, 11:22:37 pm »
Świadomie odpowiadam tu:
http://fizyka-smolenska.salon24.pl/388667,18-czy-prace-zespolu-macierewicza-cokolwiek-daly

Nieno, nie macie z Artymowiczem racji. Prace w/w zespołu dały dokładnie to co miały dać, np. taki wywiadzik:
http://wiadomosci.wp.pl/title,I-nagle-slychac-krzyki-przerazenia,wid,14114731,wiadomosc.html
(Nawiasem: znajdziemy w nim tezy skontrowane przez przywołanych przez Ciebie - za Artymowiczem - blogerów.)

Miało być głośno i było. Nadal jest.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16099
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 16, 2012, 11:45:26 pm »
Ponownie: świadomie TU.

Cytuj
w tej chwili jedyną teorią, która to wszystko tłumaczy to jest teoria wybuchu i zamachu, niezależnie od tego kto jest za to odpowiedzialny. Tylko i wyłącznie zamach. Jeśli ktoś ma inne, logiczne wytłumaczenie to chętnie posłucham - mówił Kaczyński. - Przykro mi to mówić, ale nie wierzę w śledztwo polskiej prokuratury - zaznaczył lider PiS w TVP Info.
http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5105543,temat.html
...nie wierzę w śledztwo polskiej prokuratury
Nareszcie koniec tego ($#_+%+!) państwa, zwanego RP...
VOSM

Mębrze, naści na pociechę... Nie ma co się panikarzami przejmować, zwł. gdy o emeryturę im chodzi... ;)
http://tomaszmachala.natemat.pl/10051,co-kieruje-kaczynskim-nie-gniew-nie-radykalizm-ale-panika-wywiad-rzeka-z-michalem-kaminskim
http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5101344,temat.html
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2012, 11:52:49 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 17, 2012, 12:04:38 pm »
Zdrajca!
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16099
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 17, 2012, 03:07:04 pm »
Zdrajca. Ale jaki szczery... ::)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 17, 2012, 09:40:41 pm »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16099
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #97 dnia: Kwietnia 17, 2012, 11:24:53 pm »
Nie ma to jak przykopać z wdziękiem ;) ...

Ano  8), ale z optymizmem przesadził...

Napisał:
Cytat: Krzysztof Łoziński
W oczach ludzi wykształ­co­nych kom­pro­mi­tuje się i ośmie­sza, ale ma swoje 5 minut w mediach i podziw gro­mady nie­uków i ćwierć­in­te­li­gen­tów z PiS-u. Ci igno­ranci, ale jakże wszech­stronni, z Kaczyń­skim i Giżyń­skim na czele, patrzą w niego, jak w obraz. Ci pano­wie, z powodu swego nie­uc­twa, nie wie­dzą, że w każ­dej nauce ist­nieją ludzie gło­szący tak zwane poglądy odosob­nione. Śro­do­wi­ska naukowe nie trak­tują ich poważ­nie.
A tu takie kwiatki:
http://ako.poznan.pl/?p=1011#more-1011
http://ako.poznan.pl/?page_id=101
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 17, 2012, 11:36:48 pm »
Ludzie są łaciaci.
Oto moje ciekawostki przyrodnicze: http://www.remuszko.pl/szukam/
oraz
http://www.remuszko.pl/loza/
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 17, 2012, 11:54:33 pm »
Ale - przykopał z wdziękiem. Nie bardzo mi się chce sprawdzać, ale jak sprawa z Biniendą się zaczęła, to dość intensywnie goglowałem i faktycznie znaleźć cokolwiek o nim było niemożliwością.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 17, 2012, 11:56:39 pm »
Taż dlatego napisałem o łaciatości.
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2205
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 18, 2012, 12:44:27 am »
2. Fakty są takie, że nie zależało ani MAK ani Millerowi na ustaleniu czegokolwiek sensownego więc nic sensownego nie ustalili.
Mocne słowa, choć być może chodzi tylko o nieporozumienie wynikające z tego, co dla mnie i dla Ciebie oznacza słowo "fakt". Jakie są Twoim zdaniem jakiekolwiek, przez kogokolwiek poczynione "sensowne ustalenia"?
Klich dalej szaleje:
http://martynka78.salon24.pl/409657,dziwne-manewry-edmunda-klicha-czyzby-ucieczka-do-przodu
I to jest fakt.
Faktem jest, że śledczym wyznaczyli zadania obciążenia winą pilotów, gen Błasika, Prezydenta.
Faktem jest zatem że całe śledztwo oficjalne jest guzik warte.
Faktem jest, że liczba ludzi których mogli być pewni nie była zbyt wielka. Krótka ławka. Stąd kariera medialna Klicha, Hypkiego, Osieckiego. Inni już by mogli kłapać coś nie po linii.

Faktem jest że terror reżimu słabnie i PAN się rusza, ergo będziecie se mogli siedzieć z wybitnym autorytetem Łozińskim i ujadać a badania pójdą pełną parą.

Faktem jest, że nie jesteście w stanie odnieść się do moich podstawowych zastrzeżeń bo one są dla was niedosiężne.

A tu kolejne marzenie o "obnażaniu kłamstw Macierewicza"
J. Osiecki i E. Klich vs. A. Macierewicz i T. Sakiewicz

He he Flanelka sfrustrowany. Od 18 minuty
2:
Okazało się, że zawsze może być gorzej. Dzisiaj, po pwrocie ze szpitala drobię pierwsze kroczki i jeszcze nie bardzo wiem czy idę do góry, czy schodzę...
Serdecznie dziekuję za wszelkie zyczenia i słowa wsparcia, przez kilka najblizszych tygodni będą berdzo potrzebne.
KANO 1364392 | 15.04.2012 21:35
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2012, 01:02:47 am wysłana przez Smok Eustachy »

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 18, 2012, 12:10:39 pm »
Zupełnie szczerze myślę, że "zdrajca" i w związku z tym patrzę na tą szczerość z dużym dystansem. "Zdrajca", bo związał się politycznie z osobą czy osobami, które miały taki a nie inny pogląd na świat i taką a nie inną "zakonną" technikę uprawiania stosunków międzyludzkich (wódz - poddany) - a jest dorosły, to wiedział, co robi. W ramach tej socjotechniki krytyka wodza nie była możliwa, a wszystko musiało być wytłumaczone w schemacie dobry Kaczyński - inni źli, od czego był tubą jak obecnie Hoffman (koniec i "szczerość" zaraz po nim przewiduję podobne). Albo więc Kamiński szczerze w to wierzył, albo się wynajął (pospołu z Bielanem). Obie możliwości nie dyskredytują w moich oczach osoby, natomiast późniejsze zachowanie tak. Jakoś tak się składa, że obaj wymienieni panowie są obecnie na lodzie, głównie ponieważ sami nigdy nie reprezentowali siebie ani nie mieli swoich poglądów - tylko byli przekaźnikami. I jakoś tak się składa, że obu zebrało się teraz na szczerość. Otóż sądzę, że przy elementarnej uczciwości, gdyby zachodziła przesłanka pierwsza (szczera wiara w to co się robi) - to by się po dojściu do własnych wniosków siedziało cicho - a nie uprawiało neofickie gierki. Raczej więc mamy przesłankę drugą - wynajęcie się wówczas do brudnej roboty, a skoro tak, to z tą szczerością różnie może być.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16099
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 18, 2012, 12:23:15 pm »
Nieno, nie traktuj tego tak serio, wrzuciłem te linki, owszem, dedykując VOSMowi, ale trochę i ze względu na Smoka, jako swoistą przeciwwagę dla - traktowanego przezeń tak bezkrytycznie - neofityzmu Klicha.

(Nie myślisz chyba, że politykom na słowo wierzę ;).)

Co zresztą prywatnie sądzę o Kamińskim, nie napiszę, bo gdyby przeczytał, mógłby pozwać... ::)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2012, 12:33:59 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Smok Eustachy

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2205
    • Zobacz profil
Odp: Polityka smoleńska
« Odpowiedź #104 dnia: Kwietnia 18, 2012, 03:24:50 pm »
Nieno, nie traktuj tego tak serio, wrzuciłem te linki, owszem, dedykując VOSMowi, ale trochę i ze względu na Smoka, jako swoistą przeciwwagę dla - traktowanego przezeń tak bezkrytycznie - neofityzmu Klicha.

(Nie myślisz chyba, że politykom na słowo wierzę ;).)

Co zresztą prywatnie sądzę o Kamińskim, nie napiszę, bo gdyby przeczytał, mógłby pozwać... ::)
A gdzie ja pisałem o bezkrytycznym neofityzmie Klicha? Bez znaczenia bo taśmy jego są prawdziwe. Nie moim problemem jest że był on jedynym akredytowanym przy MAK stąd jego znaczenie. Napiszcie jeszcze że naukowcy się organizują w Polsce żeby bronić raportu MAK przed niedobrym Macierewiczem. Ten mem jest niezły - coś jak brak zgody Kurtyki na sekcję męża.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2012, 03:27:29 pm wysłana przez Smok Eustachy »