Autor Wątek: Ogóry  (Przeczytany 211763 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 10, 2013, 05:16:52 am »
Czy ta filmowa pani jest filmowo sztuczna? Pytam serio, bo jak można składać się z samego BBU (biustu, bioder i ud)?
VOSM  
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 10, 2013, 09:18:05 am »
Ta pani nie ma nic wspólnego z Helką, Tasiemka nawet by na nią nie spojrzał... Helka była gruba jak ta belka, mocna jak ta szklanka, i miała suknię pod kolanka... a nie była jakimś wypłoszem w pół podziału komórkowego.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 10, 2013, 05:43:50 pm »
Mi chodzilo o np. elektrony, ktorych zachowanie podwaza "nasza logike", a wiec i proby objecia nia boga sa niewlasciwe, a Wy sie zaraz stoczyliscie w piekielna odchlan pijanstwa i rozpusty, tfu! ???  Cieplej sie w Polsce zrobilo, czy co?

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 10, 2013, 06:32:02 pm »
Nie podważa naszej logiki tylko zdrowy rozsądek, zwany inaczej chłopskim rozumem. Nie sądzisz chyba, że są jakieś błędy logiczne w teoriach naukowych? Wykrycie takowych natychmiast by teorię dezawuowało (co się zdarza) ale te, które zostają na placu boju błędów takowych nie zawierają.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 10, 2013, 07:28:30 pm »
Kwestia nazewnictwa. To co napisalem, bylo w kontekscie tego co napisal Member. Zanim ludzie nie zaczeli sie na dobre zajmowac fizyka kwantowa, pomysl ze cos (np. ten elektron) moze byc w tym samym czasie w roznych miejscach byl nie tylko w sprzecznosci ze "zdrowym rozsadkiem", ale i z pewnoscia z logika. Nauka zas to obecnie bardzo rozciagnieta definicja, nie ograniczaj sie tylko do nauk bardzo scislych, znam wiele nielogicznych teorii np. z zakresu ekonomii.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13408
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 10, 2013, 07:54:09 pm »
Logika nie zajmuje się elektronami.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 15, 2013, 11:26:05 pm »
PM na digarcie:

Re[4]: brak tematu
~algo   | 15.04.2013 @22:03:05

moja teoria jest taka, jesteś golemem pustym bez duszy, Twoje wrażenia które się w Tobie brały pochodziły od szatana, jesteś podobny do człowieka ale nim nie jesteś.

lol.
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 15, 2013, 11:55:22 pm »
Smoku Swobodny, teraz Pan jara, niucha, łyka czy żuje?
VOSM
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 16, 2013, 12:31:42 am »
akurat jaram i łykam w tym momencie, ale to nie ma znaczenia, bo wiadomość wysuau mi inny użytkownik digartu.
a w ogóle to kiedyś bardzo podobnej treści posty zamieszczałem tu na forum zanim spędziłem miesiąc w psychiatryku
o ile sobie dobrze przypominam x)
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 16, 2013, 08:54:50 am »
:-)
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16098
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 29, 2013, 10:18:05 am »
Typowy ogór* onetowo-dailymailowy (Obcy z planety Kashyyyk jak nic):
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/odnaleziono-wielka-stope,1,5474197,wiadomosc.html
Dziwne zresztą, że tego typu doniesienia nie wyszły jeszcze z mody... Po tylu latach...

ps. Jak już my są przy sensacjach i kręceniu się w kółko... Niektórzy się nie poddają w sprawie 2012 :
http://strefatajemnic.onet.pl/wideo/jackowski-o-koncu-swiata,1,5468777,artykul.html
(Co ciekawe: mówi całkiem rozsądnie... Zwł. jak na siebie.)


* nawiasem mówiąc słówko ogór będzie mi się kojarzyć, chyba już dożywotnio, z tym panem z eSeFa jednego rodem, bo fonetycznie niemal to samo... ;D
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 29, 2013, 09:27:12 pm »
Cytuj
Typowy ogór* onetowo-dailymailowy (Obcy z planety Kashyyyk jak nic):
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/odnaleziono-wielka-stope,1,5474197,wiadomosc.html
Dziwne zresztą, że tego typu doniesienia nie wyszły jeszcze z mody... Po tylu latach...
Q, Ty zdaje sie wierzysz w istnienie ET, a odrzucasz mozliwosc istnienia nieznanego jeszcze nauce gatunku zwierzecia?

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16098
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 29, 2013, 09:31:39 pm »
Tam zaraz odrzucam... Czekam na twarde dowody. Jak "Nature" zamieści analizy DNA tej znalezionej stopy wielkostopowej, to przeca kpił nie będę.

A w Obcych nie wierzę, Obcy mi wynikają z Zasady Kopernikańskiej... ::)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

NEXUS6

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2878
  • MISTYK WYSTYGŁ, WYNIK: CYNIK
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 29, 2013, 10:07:17 pm »
A masz twarde dowody? Jesli nie, to wierzysz... ;)

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16098
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Ogóry
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 29, 2013, 10:20:16 pm »
Chcesz wrócić do ogranego sporu czy hipotezy robocze = wiara?

Mnie się aż tak nie nudzi ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki