Autor Wątek: Załóżmy się!  (Przeczytany 12243 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Załóżmy się!
« dnia: Września 29, 2015, 01:51:24 am »
Uważam, że w najbliższych wyborach parlamentarnych PiS zdobędzie najwyżej dwadzieścia kilka procent głosów. Jeśli zdobędzie 30% (lub więcej) - przerżnąłem i stawiam każdemu spośród dziesięciu pierwszych odważnych zakładowiczów wedłowską czekoladę z orzechami. Znajdzie się ktoś odważny, kto dla Ukochanej Partii i Umiłowanego Wodza zaryzykuje przy świadkach marne kilka złotych?
Stanisław Remuszko
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #1 dnia: Września 29, 2015, 08:08:45 pm »
No, niech będzie, że NIE dla Ukochanej Partii ani NIE dla Umiłowanego Wodza, lecz dla konkretniejszego wyrażenia własnych prognoz. Nadal nikt nie lubi wedlowskiej za friko?
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Hoko

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 2959
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #2 dnia: Września 30, 2015, 04:21:09 pm »

Pan chyba kupił kiedyś większą ilość tej czekolady w hurcie, teraz termin przydatności do spożycia się zbliża, więc na wszelkie sposoby chce się jej Pan pozbyć, co?  ::)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #3 dnia: Września 30, 2015, 11:24:01 pm »
A w życiu! Za każdym razem chodzę do Leklerka i kupuję świeżą. Maziek i Kju zaświadczą :-)
Tylko ambitny patryjota jestem!!!
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 11, 2016, 05:41:08 pm »
Jako amator sportu, proponuję OZW-220 (wiadomy Olimpijski Zakład Wedlowski): ile medali zdobędzie Polska?
Ja uważam, że nie więcej niż 10 (w tej chwili mamy 3). Podniesie ktoś rękawicę?
R. 
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 18, 2016, 02:45:30 pm »
zakład z pisem przyjmuję, ale coś tam afer ani widu ani słychu więc nie wiem na jakiej zasadzie chce Pan wygrać..
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 18, 2016, 05:18:33 pm »
ale czemu Pan piszczy?
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 18, 2016, 07:40:44 pm »
Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie...

edit maziek: obciąłem po pierwszym obelżywym słowie, których następnie wystąpiło na k, ch, j, p itd. coś koło 50 w tekście z 500 słów wliczając spójniki - zepsułeś się chyba Ty.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2016, 08:21:11 pm wysłana przez maziek »
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 18, 2016, 09:04:17 pm »
Panie Smoku Latający,
Piskać? Piszczeć? Piskolić? Co ma pis* do zakładu o medale olimpijskie?
No, chyba że to wina Tuska/Putina. EU i KGB faktycznie mają długie ręce...
R.
pjes: a skoro Pan rzucał mięsem (w tej kwestii wierzę Maźkowi bezgranicznie). to niech Pan raczej się miarkuje, proszę, bo nawet nie będe Panu odpowiadał.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 18, 2016, 10:40:37 pm »
nie żartuj maźku że nie znałeś stonogi :D czyli jednak są jeszcze na tym świecie szczęśliwi, inteligentni ludzie którzy nie znają Pierwszej K.. Atencyjnej Rzeczpospolitej Polskiej.
Poważnej odpowiedzi na ten temat udzielę jeszcze dzisiaj wieczorem albo jutro, ale w skrócie telegraficznym to lubię Jarosława Kaczyńskiego za to że jak miałem psychozę że mam komórkę na podsłuchu to kiedy byłem w barze na pizzy między psychiatrykami to opowiadał na żywo w telewizji że współczesna technologia stwarza zagrożenia i często zamiast służyć utrudnia ludziom normalne funkcjonowanie i za to wystąpienie będę miał do niego do końca życia szacunek i respekt, howgh.
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 19, 2016, 10:31:02 am »
Kwestia mojej znajomości osób nie ma związku ze słownictwem Twojej wypowiedzi. Niezależnie czy to była szczerość, czy środek artystyczny. Co prawda gówno nas zalewa, ale wciąż jeszcze możemy trzymać głowę wyżej.
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

draco_volantus

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 1602
  • quid?
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 19, 2016, 01:30:50 pm »
no nie no, sęk w tym że to nie była moja wypowiedź tylko cytat, sorry za wklejenie :X
I want my coffee hot and best social media I was a part of brought back in my lifetime.

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13384
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 19, 2016, 01:45:50 pm »
Nie ma o co kruszyć kopii ;) . Zachowajmy czystość moralną ;) .
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16081
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 20, 2016, 11:26:19 am »
nie żartuj maźku że nie znałeś stonogi :D czyli jednak są jeszcze na tym świecie szczęśliwi, inteligentni ludzie którzy nie znają Pierwszej K.. Atencyjnej Rzeczpospolitej Polskiej.
Poważnej odpowiedzi na ten temat udzielę jeszcze dzisiaj wieczorem albo jutro, ale w skrócie telegraficznym to lubię Jarosława Kaczyńskiego za to że jak miałem psychozę że mam komórkę na podsłuchu to kiedy byłem w barze na pizzy między psychiatrykami to opowiadał na żywo w telewizji że współczesna technologia stwarza zagrożenia i często zamiast służyć utrudnia ludziom normalne funkcjonowanie i za to wystąpienie będę miał do niego do końca życia szacunek i respekt, howgh.

A ja znów na podobnej zasadzie mam słabość do Z.S. Za nazwę partii. Stonoga Partia Polska - toż to przecie czysty surrealizm. Człowiek by 10 lat siedział, BIM-BAM-BOM-ami się wspomagał i wróżeniem z fusów, i w życiu by nie wpadł, że partia o takiej nazwie powstanie (i będzie traktować się b. serio).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Odp: Załóżmy się!
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 20, 2016, 11:57:25 am »
Ludzie wprawdzie są łaciaci, ale dla mnie ten osobnik to przede wszystkim zupełnie wyjątkowy cham.
R.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )