Autor Wątek: Konkurs 2012  (Przeczytany 35274 razy)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 30, 2012, 10:39:10 pm »
Kochani :-)
Teraz rozmawiam z Kasią (mała przerwa) i muszę (chcę!) wrócić do Niej.
Ale - jestem pod wrażeniem. Jako TerminATOR zapowiem tylko: I'll be back. Today.
VOSM
Jezdem.
Zaraz mi karma zleci na pysk, lecz cóż robić, Amikusy Platońskie, veritas magna...:
liv: 5/10 oraz 7/10
olkapolka: 8/10 oraz 5/10
maziek: 5/10 oraz 5/10
Jestem pod wpływem potrójnym: Kasi, pływaków olimpijskich oraz wieczornego drinka, i ten triplet może być podstawą do apelancji antydopingowej...
sługa pokorny
VOSM
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2012, 04:33:17 am wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 30, 2012, 11:56:55 pm »
Hehe, wiedziałem, że się podkładam :) ... Gratuluję lepszym :) .
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2012, 11:58:30 pm wysłana przez maziek »
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 31, 2012, 12:30:12 am »
Wszyscy zdali, a wygrała jak zawsze - Ola.
Totesz gratulancje.
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 31, 2012, 12:36:45 am »
No, no, ja uważam, że to całkiem niezłe wyniki z marszu!
Teraz wprawdzie znam to na wylot, lecz wyobraźni starcza mi na tyle, bym mógł sobie przed chwilą wystawić własne odpowiedzi z marszu (najuczciwiej jak potrafiłem), i wyszło mi w pierwszym 7/10, a w drugim 4-6/10. Naprawdę!
Bardzom ciekaw, co jutro do 23:59 pojawi się na stronie Ogrodu Doświadczeń...
VOSM
pjes: szkoda, że Kju oraz Terminus wakacjują. Po cichu (teraz juz po głośnu) trochę liczę jeszcze na tzoka, bo chyba jeszcze jest w Polsce.
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2012, 12:39:03 am wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 31, 2012, 01:23:04 am »
Wszyscy zdali, a wygrała jak zawsze - Ola.

Nuda. Następnym razem ją wyeliminuję. ::)
Gratulacje dla współodpowiadaczy (1-3 pkt - czysty przypadek) - szczególnie dla  Mębera;)
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16038
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 31, 2012, 03:10:19 am »
Z tym 11 września to se uważajcie, szataniści:

"Wedlug najnowszych badan biblistów i astronomów, Gwiazda Betlejemska zwiastujaca narodziny Chrystusa, pojawila sie na niebie trzy lata przed Jego nadejsciem. Okreslono nawet dokladny czas, w jakim nastapilo to zjawisko. Mialo to miejsce miedzy godzina 18.15 a 19.45. A wszystko to dzialo sie podobno 11 wrzesnia, wedlug obowiazujacego ówczesnie kalendarza.
Jest to pierwsza w historii wzmianka mówiaca o dniu i miesiacu, który z zadziwiajaca czestotliwoscia odciskal pietno na losach narodów. Jakkolwiek mozemy miec watpliwosci do wspomnianej wyzej daty, to juz kazdy nastepny jedenasty dzien wrzesnia, jaki tu wymienia S. Kozak, ma solidne oparcie w zapisach historyków.
To 9/11 zostalo wybrane jako dzien (9) i miesiac (11) na dzien i miesiac zbrodniczego ataku satanistycznych okupantów USA na wieze nowojorskie.
Liczba 11 i cyfra 9 sa w kabalistycznej numerologii kultowe."

http://www.jezierski.pl/strona.htm?id=783
 8)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 31, 2012, 10:59:40 am »
Q, Ty nie możesz wytrzymieć, jak nie wepchniesz jakiegoś cytata śmieciowego ;) ...
http://fizyka-smolenska.salon24.pl/375846,czym-byla-gwiazda-betlejemska
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 31, 2012, 11:13:34 am »
BTW: Szanowni P.T. Globaliści, czy, faktycznie, nie dałoby się tych dwóch wątków rozdzielić, kończąc pierwszy na wrześniu 2011, a zaczynając drugi od marca 2012? Wtedy ten drugi nazywałby się Konkurs 9 września 2012
Ja bym tak wolał.
sługa
VOSM
pjes: dla Terminusa, Q, tzoka, Hokopoko,  i innych Forumowiczów dziś do północy jest OSTATNIA SZANSA, by wziąć udział w tej szlachetnej zabawie!!!  Przypominam z naciskiem, że w tej fazie można, z założenia, korzystać z zupełnie dowolnych źródeł i podpowiedzi, rzecz jasna z "Wizją lokalną" i "Podróżą..." na czele.

[Last edit] Pytania i warianty odpowiedzi dla obu tegorocznych etapów znajdują się na 5. i 6. stronie tego wątku.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2012, 12:34:03 am wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 31, 2012, 11:48:01 am »
@olkapolka
http://forum.lem.pl/index.php?topic=904.msg45927#msg45927

nos w zołza, bajny w pierogi ?
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

olkapolka

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6889
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 31, 2012, 12:43:10 pm »
Bajny?!...tak, to godo cysty gorol;)
(Chociaż to trochę do REMu, bo iść na baja - to wagarować. To może bajny to nogi do wagarowania? Hm...)
Te pierogi...
Kichol w zołza, szwaje* w zista;)

Abo w szałot, kreple, ajnlauf, żymloka...ino nie w pierogi;)

* szwaje abo giry...
Mężczyźni godzą się z faktami. Kobiety z niektórymi faktami nie chcą się pogodzić. Mówią dalej „nie”, nawet jeśli już nic oprócz „tak” powiedzieć nie można.
S.Lem, "Rozprawa"
Bywa odwrotnie;)

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 31, 2012, 11:54:54 pm »
Kichol w zołza, szwaje w zista, okej, ale tak czy inaczej zostały Państwu (Terminus, tzok, Kju, Hokuspokus etc.) niespełna cztery kilosekundy.
VOSM

Minęła północ. Oto - specjalnie dla Forum Pana Lema - poprawne odpowiedzi w obu etapach Lemoniady '2012:
I etap:
1 -B, 2 - C, 3 - D, 4 - B, 5 - A, 6 - B, 7 - C, 8 - B, 9 - A, 10 - C.
II etap:
1 - C, 2 - D, 3 - B, 4 - A, 5 - B, 6 - D, 7 - C, 8 - D, 9 - C, 10 - D.
Ewentualnie powykłócać się można z Bardzo Starym Seniorem Członkiem pod numerem komórki 504 830-131 lub stacjonarnym +22 641-7190, lecz tylko (pod groźbą dekapitacji!) o chrześcijańskiej porze, id est 9:00-21:00.
BSSC


Uprzejmie informuję (na podstawie strony Ogrodu Doświadczeń im. Mistrza), iż do drugiego etapu Lemoniady 2012 zakwalifikowały się 24 osoby, z których 16 przeszło do etapu trzeciego. Prowadzi student z Jaworzna, pan Marek Ples, który jako jedyny w obydwu etapach zdobył maksymalną liczbę punktów 20/20, następni trzej zawodnicy mają po punktów 19/20, a trzecie miejsce ex aequo dzierży pięcioro dalszych uczestników z 18 punktami.
Dominuje Kraków i pobliski Górny Śląsk, lecz mnie akurat dodatkowo cieszy obecność Mińska Mazowieckiego, Torunia, Gdańska, Łomży i Poznania. Warszawa dała plamę...
VOSM
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2012, 03:27:26 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

liv

  • Global Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 6612
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 01, 2012, 02:59:00 pm »
Cytuj
24 osoby, z których 16 przeszło do etapu trzeciego. Prowadzi student z Jaworzna, pan Marek Ples, który jako jedyny w obydwu etapach zdobył maksymalną liczbę punktów 20/20, następni czterej zawodnicy mają po punktów 19/20, a trzecie miejsce ex aequo dzierży pięcioro dalszych uczestników z 18 punktami.
Oni dopiero mają lemofilię. ;)
My, zsepólkowo wyłożyli się: na chrapaniu, Wy psie, Razgłazie. No i na końcu dostali z byka.
Czyli wmiestie 16/20.
A mnie Pan przeszacował :)
Gdzieżbym ja, od Maźka...góra remis. :)
Gra tu lacje
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2012, 10:53:51 am wysłana przez liv »
Obecnie demokracja ma się dobrze – mniej więcej tak, jak republika rzymska w czasach Oktawiana

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 01, 2012, 04:46:54 pm »
Panie livie, Panie livie
Z jakim kodem Pan se żywie?
VOSM

[Last edit]
To dopisek ratunkowy:
Mnię biega o kot pocztowy...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2012, 06:42:03 pm wysłana przez Stanisław Remuszko »
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 01, 2012, 05:58:09 pm »
Ja tylko stwierdziłem, że mam głębszą amnezję niż myślałem, bo prawidłowo przypomniałem sobie w pociągu jakiej relacji WL czytałem, jaką koszulkę miałem na sobie, w którą stronę siedziałem do kierunku jazdy, że przy oknie tyłem (bo przodem było zajęte), ergo, na którym roku studiów byłem tylko mi się czemuś porypało, że jestem 10 lat młodszy (znaczy, że pociąg ten jechał 10 lat później)... A pamiętam, bo byłem bezbrzeżnie zdziwiony, że Stanisław Lem żyje, wychowany bowiem byłem na nim i jawił mi się wieszczem narodowym, a jak wiadomo, wieszcze narodowi nie mogą być żywi... Tak więc straciłem punkt na dacie ukończenia WL...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Stanisław Remuszko

  • 1948-2020
  • In Memoriam
  • God Member
  • *
  • Wiadomości: 8769
    • Zobacz profil
Re: Konkurs 2012
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 01, 2012, 06:48:42 pm »
No, to masz wcześniej to, co ja dopiero będę miał później :-)
A może przesunąłeś niechcęcy wajche czasową? Nie przelatywał koło Ciebie milicjant?
Czy, z taką pamięcią, pamiętasz o ...2012?
VOSM. BSSM. Staszek. Mureszko. Ursynów. 44.
Ludzi rozumnych i dobrych pozdrawiam serdecznie i z respektem : - )