Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - maziek

Strony: [1] 2 3 ... 660
1
Forum po polsku / Odp: CHŁOPSTW
« dnia: Sierpień 16, 2018, 04:56:10 pm »
A, to. Raczej rzadko (czytam) ale już doszły mnie słuchy. A już myślałem, że pieniądze i bogaci będziemy...

2
Forum po polsku / Odp: CHŁOPSTW
« dnia: Sierpień 16, 2018, 03:35:48 pm »
To mnie zainteresowało - a co fałszujemy?

3
Forum po polsku / Odp: CHŁOPSTW
« dnia: Sierpień 16, 2018, 03:10:32 pm »
Ja i tak nie powiem "chłopstw" bo bym język złamał - ale kudy mi do profa Bralczyka... To mniej więcej napisałem na początku, że są takie słowa jak woda, masło itp, które liczbę mnogą ewentualnie mają jako potoczne określenie >1 sztuki opakowania (no i jeszcze można pojechać do wód - zdrojowych). I mój słownik też pokazuje to blm. No ale stary on... Nie dalej jak wczoraj posłyszałem w tv, że po zawaleniu się wiaduktu we Włoszech zostały tylko zgliszcza. Dla mnie zgliszcza to efekt działania ognia. I tak też, wyłącznie mówi Słownik Języka Polskiego z 1983 r. Ale tu jest już inaczej: https://sjp.pwn.pl/sjp/zgliszcza;2545777.html . Innym razem zauważyłem, że coraz częściej słowo "kocher" oznacza jakąkolwiek kuchenkę - a dla mego pokolenia tylko spirytusową. A użycie w stosunku do benzynowej spotkałoby się z zabiciem śmiechem. I co z tego ;) ?

4
Forum po polsku / Odp: CHŁOPSTW
« dnia: Sierpień 16, 2018, 12:57:20 pm »
No OK, ponieważ ten od Muzy mi nie odpisał to idę zjeść swój krawat ;) .

5
Hyde Park / Odp: Ja, Remuszko :-)
« dnia: Sierpień 14, 2018, 07:25:30 pm »
Zrzekam się, ale dziękuję.

7
Hyde Park / Odp: Ja, Remuszko :-)
« dnia: Sierpień 12, 2018, 04:24:30 pm »
Lepiej przeczytaj dzisiejszy tekst Snydera. Też o Twoim oblubieńcu. Nawet o dwóch.

8
Hyde Park / Odp: no nie mogę...
« dnia: Sierpień 12, 2018, 08:06:13 am »
Tak jakoś przypuszczałem, komu się spodobo ;) .

9
Hyde Park / Odp: no nie mogę...
« dnia: Sierpień 11, 2018, 10:52:16 pm »

10
Ta, Ty zostaniesz męczennikiem a ja katem... Nic z tego koleżko ;) .

11
W zasadzie xpil powinienem Cię tu zmoderować za zachowanie typowe dla trolla ;) .

12
Q, jak już napisałem, nie zamierzam dyskutować. Napisałem Ci wszystko szczerze jak uważam, także na priva. Zakończmy to, to nie ma sensu. I tak pozostaniemy przy swoim.

13
Q, nie zamierzam się wdawać z Tobą w dyskusję. Piszę tylko, żebyś wiedział, że ja wiem, a jeśli mam to skomentować, czyli wyrazić opinię, to to co piszesz napełniałoby mnie śmiechem, gdyby nie było żałosne. Jeśli nie rozumiesz, co to znaczy, że nie uważam, że powinieneś być moderatorem ale nic do Ciebie nie mam jako użytkownika - to znaczy, że wbrew Twemu gadaniu nie zamierzam Cię tępić bezzasadnie tak jak Ty tępiłeś Remuszkę po tym, jak zamknął się w swoim wątku, oraz mnie osobiście i innych po tym, jak Ci odebrałem moderatora. Mimo, że odnośnie do Remuszki złożyłeś solenną obietnicę, że nie będziesz go zaczepiał w jego wątku, którą wielokrotnie złamałeś. O ile sobie przypominam, potrafiłeś nawet moderować kropkę (znak interpunkcyjny). Mimo, że ostatnio napisałeś post w tym wątku, w którym obiecałeś, że nie będziesz pisał, cytuję: "wolno Remuszcze śmiecic gdzie chce. Wolno i mnie - tu." - czyli dokonałeś wandalizmu. I mimo, że nie uważasz mnie za człowieka i tak dalej czy jak to tam szło także - Twoja opinia o mnie mnie nie obchodzi. Ponosisz obecnie konsekwencje swoich działań i jeśli o mnie idzie, w ww. zakresie, to jest kwestii mojej opinii na temat Ciebie jako moderatora, będziesz je ponosił raczej trwale.

14
Żarty żartami, ale gdybym chciał grać po Waszemu (jak rodzimy polityk(ier), znaczy)
To nie są żarty. Przecież Gnuff i Pirx byli bardzo aktywni w pewnych sferach i całkowicie, oczywiście przypadkowo, zgodni w działaniach z Tobą. I jakoś tak nagle zanikli, kiedy zwróciło to uwagę. To są fakty łatwe do obiektywnego sprawdzenia i podania na tacy, wzorzec charakterystyczny. My a w każdym razie ja w nic nie gramy, poza tym, że w otwarte karty - tu właśnie insynuujesz, że gramy. Odebrałem Ci moderatora z powodu nadużywania go przez Ciebie z motywów osobistych i poprosiłem, żebyś się zajął tym, po co teoretycznie tu jesteś - pisaniem o Lemie, niech będzie nawet, że o Startreku i czymkolwiek innym, co Ci się z Lemem kojarzy. Możesz nawet założyć sobie wątek "ja, Q" i pisać w nim co chcesz - byle zgodnie z regulaminem. Jestem natomiast przeciw temu, żebyś był moderatorem i swoich poglądów nie będę ukrywał. Kiedy uczyniłem Cię moderatorem nie robiłeś wielu rzeczy, które zrobiłeś w ostatnich miesiącach. Obecnie wg mego przekonania na moderatora się nie nadajesz. Nie mam do Ciebie nic jako do użytkownika.

15
Większość zainteresowanych uważa inaczej - przypominam ci wynik ankiety którą założyłeś. Z niej dobitnie wynika , że to twoje pomysły nie są tu mile widziane.
Gnuff i Pirx jeszcze nie głosowali...

Strony: [1] 2 3 ... 660