Autor Wątek: no nie mogę...  (Przeczytany 203660 razy)

maziek

• Juror
  • God Member
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
no nie mogę...
« dnia: Wrzesień 13, 2007, 03:59:12 pm »
Sorki. To jest całkowicie OFF-TOPIC. Ale muszę się z Wami tym podzielić. Wy mnie zrozumiecie. Przyszła dziś do firmy reklamówka. Matko Boska ile nas to kosztowało, żeby już więcej nie rechotać...

Nie mam racji a i tak maździory witosieją w terpentynie!
Z Globalnym uważaj Pan, on tylko udaje tępotę! Potem wciąga do jamy i zagryza!© Remuszko.
Ukłony, maziek

Q

• Global Moderator
  • God Member
  • Neokantysta - Prawo moralne ma w sobie. Gdzieś.
    • Star Trek - USS Phoenix
    • Email
Odp: no nie mogę...
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2007, 04:28:31 pm »
 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

No w rzeczy samej - czarny humor, godzien grotesek o Tichym...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2007, 04:28:55 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Rachel

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2007, 12:07:25 pm »
Boskie, aż mnie ta reklama skoniła do napisania posta po bardzo długiej nieobecności ;D

maziek

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2007, 01:16:31 pm »
Boskie, aż mnie ta reklama skoniła do napisania posta po bardzo długiej nieobecności ;D
I ja żem tego dokonał? Matko! Rachel, jakże się cieszę, że znów jesteś z nami! Nie ma tekiego emotikona, żeby to pokazać. Gdyby nie uszy usmiech miałbym 360 stopni.
Z Globalnym uważaj Pan, on tylko udaje tępotę! Potem wciąga do jamy i zagryza!© Remuszko.
Ukłony, maziek

draco_volantus

• Juror
  • God Member
  • quid?
    • Komunikator ICQ - 6008932
    • Email
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2007, 03:31:03 pm »
brutto  :D
Nie mam schizofrenii. Internet rządzi światem. Ja rządzę internetem.

Q

• Global Moderator
  • God Member
    • Email
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2007, 03:43:14 pm »
napisania posta po bardzo długiej nieobecności ;D

To jako nowy TU pozwolę sobie przywitać Forumowiczkę, którą dotąd znałem tylko ze wspomnień;)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

• Global Moderator
  • God Member
    • Email
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2007, 03:44:55 pm »
brutto  :D

Ciekaw jestem jak wyglądałby uśmiech mający 360 stopni netto :D

Rachel

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 17, 2007, 04:21:14 pm »
. Gdyby nie uszy usmiech miałbym 360 stopni.

Maziek uważaj z tym uśmiechem ,bo jak się zbytnio rozpędzisz to potem tylko chirurg plastyk :D

maziek

• Juror
  • God Member
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2007, 04:30:23 pm »
Na rdzeniu by się to-to trzymało. Kręgowym ;).
Ukłony, maziek

Q

• Global Moderator
  • God Member
    • Email
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 17, 2007, 05:03:07 pm »
Na rdzeniu by się to-to trzymało. Kręgowym ;).

Ech.. To się horror gore robi. Aż się "Powrót żywych trupów 3" przypomina... (Co zresztą doskonale pasuje do tych nagrobków...)

Rachel

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 17, 2007, 06:54:25 pm »
Właśnie się dopatrzyłam, że jeden z zaprezentowanych w ulotce modeli nosi nazwę Paradiso.
Domniemywam, że ten się najlepiej sprzedaje ::)

Q

• Global Moderator
  • God Member
    • Email
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 17, 2007, 07:18:15 pm »
Właśnie się dopatrzyłam, że jeden z zaprezentowanych w ulotce modeli nosi nazwę Paradiso.
Domniemywam, że ten się najlepiej sprzedaje ::)

Powinien być sprzedawany w pakiecie z odpustem zupełnym. Kupisz nagrobek - trafisz wprost do raju... Wtedy sprzedawalność jeszcze by skoczyła ;).

Q

• Global Moderator
  • God Member
    • Email
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 29, 2007, 09:31:14 pm »
Raport specjalny
Święto Wszystkich Świętych
Poniedziałek, 29 października 2007
Co piąty Amerykanin widział ducha
PAP - dodane 1 godzinę i 5 minut temu

Ponad jedna piąta Amerykanów (23%) twierdzi, że widziało ducha lub czuło kiedyś jego obecność - okazało się z badań przeprowadzonych przez ośrodek Ipsos z okazji zbliżającego się święta Halloween.

Niewiele mniej, bo 19% wierzy w moc czarów, a 48% przyjmuje jako fakt istnienie percepcji pozazmysłowej. Najbardziej rozpowszechnione są takie przekonania wśród ludzi samotnych, katolików, mniejszości rasowych, a także osób nie chodzących do kościoła.

Wiarę w istnienie UFO, czyli wizyty przybyszów z kosmosu, podziela 14% Amerykanów. Są to głównie osoby z uboższych warstw społecznych.

W związku z podobnymi wierzeniami dużą popularnością cieszą się w USA wycieczki w miejsca jakoby nawiedzane przez duchy, głównie do starych domów i zamków, najczęściej w Hollywood, Luizjanie i Nowej Anglii - najstarszej części Stanów Zjednoczonych.

Wycieczki takie są intratnym interesem - bilety kosztują od 10 do 30 dolarów. W czasie jednego wieczoru bardziej przedsiębiorczy organizatorzy mogą zarobić ponad 500 dolarów, obwożąc po starych budowlach amatorów mocnych wrażeń i opowiadając im "historie o duchach", które je nawiedzają. Co sprytniejsi proponują swym klientom robienie zdjęć albo filmów video, na których rzekomo widać potem "duchy" albo słychać ich głosy. (dl)

Tomasz Zalewski
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=9340654&rfbawp=1193684504.137

:-? :-? :-?

dzi

• Juror
  • God Member
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 30, 2007, 01:12:59 pm »
Ja jak tak od jakiegoś czasu obserwuję to wydaje mi się że kończy się nam teraźniejsza racjonalistyczna epoka a zaczyna irracjonalistyczna. Zgodnie z tą sinusoidą co na Polskim jej uczą. ANIEL-A?
Choć nie uważam że to dlatego że częstotliwość pojawiania się duchów wzrosła a raczej dlatego że latwiej przychodzi mówienie o tym. I filmy takie mniej realistyczne ostatnio...

This user possesses the following skills:

Q

• Global Moderator
  • God Member
    • Email
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 30, 2007, 03:52:06 pm »
Ja jak tak od jakiegoś czasu obserwuję to wydaje mi się że kończy się nam teraźniejsza racjonalistyczna epoka a zaczyna irracjonalistyczna. Zgodnie z tą sinusoidą co na Polskim jej uczą.

Heh... Wypisz wymaluj koncepcja rodem ze "Wskrzesiciela" i "Nocnej straży" Seana Stewarta... Fantasy godnej polecenia i dobrej, oryginalnej literacko.

Choć nie uważam że to dlatego że częstotliwość pojawiania się duchów wzrosła a raczej dlatego że latwiej przychodzi mówienie o tym. I filmy takie mniej realistyczne ostatnio...

A ja oczywiscie sądzę, że co do sinusoidy... To kto wie, może i poziom racjonalizmu chwilowo się cofa (bo, że nastroje społeczne tak se falują, to być moze...). Ale co do duchów to ich po prostu nie ma.

ps. profesor Corcoran z tej ankiety by się ucieszył... Jak wiadomo on takie doniesienia badał... ::)