Polski > Hyde Park

Ja, Q:)

(1/4) > >>

olkapolka:
Tutaj będą lądowały wszystkie odpowiedzi Q umieszczane w wątku: Ja, Remuszko.
Wielokrotnie byłeś proszony by nie zabierać tam głosu. Wielokrotnie obiecywałeś, że temat porzucasz i szczególnie w tym jednym wątku nie będziesz niczego komentować.
Pomimo ostatnich zapewnień:
 - Przy czym jednak powiedzmy, że temat S.R. odpuszczę (może nawet definitywnie, jeśli facet niczego spektakularnego znów nie odwali). Przy jego obecnej quantity faktycznie zdaje się mało uciążliwy (czyli jakby coś zrozumiał),
- To może i ja uczynię deklarację by ów cyrk zakończyć.(...) Zamierzam też - jako rzekłem post wcześniej - odpuścić wiadomy temat. (Nie wycofuję się ze swoich racji, ale faktycznie dość komedii.)
...dalej jątrzysz.
Możesz pisać od razu tutaj:)

Q:
Ktoś tu - zamiast z sensem odnieść się do ściśle technicznej wypowiedzi Przedmówcy - woli w kiepskie żarty uciekać. Oznaka merytorycznej niemocy?

ps. Model? To może być obelga:
https://en.wikipedia.org/wiki/Walter_Model

Q:

--- Cytat: Stanisław Remuszko ---Skoro roczne wytrwałe ignorowanie nie wystarcza, to przypomnę, że uważam pana Q za złego człowieka (post # 194 z 1 listopada 2017). Skoro roczne wytrwałe ignorowanie nie wystarcza, to powiem wprost: pan Q - jako jedyny z forumowiczów - jest niemile widziany na moim kawałku podłogi. Jest tu natrętnym, namolnym, natarczywym i nachalnym nieproszonym gościem, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę jego wpisy na mój temat po 22 czerwca 2017.

R.
--- Koniec cytatu ---

Ciekawe, że S.R. nie zauważa, iż pozwalam sobie na komentowanie tylko tych z jego wypowiedzi, które są bezsensowne/odstające od tutejszych standardów dyskusji, nie na złość zresztą, a dlatego, że sądzę, iż fałsz należy prostować, a absurdy wytykać.

Kiedy S.R. pisze z sensem - jak choćby tu, ma ode mnie upragniony święty spokój.

(Uwagi S.R. na mój temat wystawiają natomiast świadectwo wyłącznie S.R. - nie mnie. Nie traktuję ich zaś jako obraźliwych tylko dlatego, że trudno mi w ogóle traktować S.R. poważnie. Zapracował na to.)

ps. olka, nie życzę sobie cenzurowania moich wypowiedzi. Skoro zostawiłaś S.R. swobodę wypisywania czego chce - oczekuję tego samego. (Nie uważam też by moja rzeczona wypowiedź była obraźliwa czy kompromitujące Forum. Wskazanie, że ktoś mówi od rzeczy, albo głupio żartuje, nie jest obrażaniem go.)

Q:
@olka

Przyznaj, że to trochę absurdalne bym zakładał topic "Błędy Remuszki" czy "Fałsze Remuszki". Wbrew pozorom autor niniejszego wątku nie interesuje mnie na tyle, bym miał mu tematy dedykować. Jak Ci tak na tym zależy mogę mu kompletnie odpuścić, w imię pokojowej koegzystancji na Forum. Ale uważam, że zakładanie dla kogoś - kogokolwiek - rezerwatów, w których ma być wyjęty spod krytyki cokolwiek wypisuje, to kompletny nonsens.

olkapolka:
Dodam tylko, że na skutek Twojego wtrącania do scalania przez mnie wątków - zniknęły dwa posty: Twój o modelu i odp Remuszki w Twoim temacie.
Myślę, że forum na tym nie ucierpi.
Niemniej: przepraszam. To nie wynik wycinania postów.

O, widzę, że jednak je zachowałeś. Konkretnie: swój. I oki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej