Polski > Hyde Park

Od (i do) Remuszki

(1/4) > >>

Q:
Od teraz wątek nie figuruje jako "założony przez Remuszkę", poświęciłem na to swój stary post. Czego się nie robi dla użytkowników, nawet irytujących ;).

Stanisław Remuszko:
Przypomniało mi się jeszcze, że moje posty wyróżniają się na wiadomym tle brakiem agresji, pomówień, oskarżeń, insynuacji, potwarzy i w ogóle personalnych wycieczek. Jeśli zaś z kimś polemizuję, to zawsze przy pomocy argumentów ad rem, nigdy ad personam :-)

zmiana tytułu wątku - Q
 

Q:
Informuje się, że powyższy post został wydzielony do osobnego wątku, w którym będzie od teraz lądował wszelki ni-przypiął-ni-przyłatał offtop Remuszki, by obcowali (i dyskutowali) z nim tylko ci, których to jeszcze bawi.

Stanisław Remuszko:
Jako niezałożyciel, protestuję przeciwko założeniu wątku, który jest podpisany jako "założony przez Stanisław Remuszko". To jest czysta żywa i ordynarna (przykro rzec) twarda nieprawda. Zamieściłem  swoją wypowiedź w wątku "Pytam". Proszę Yabbę-Admina o interwencję.
R.


Jako niezałożyciel, protestuję przeciwko założeniu wątku, który jest podpisany jako "założony przez Stanisław Remuszko". To jest czysta żywa i ordynarna (przykro rzec) twarda nieprawda. Zamieściłem  swoją wypowiedź w wątku "Pytam". Proszę Yabbę-Admina o interwencję.
R.

co prawda jednobrzmiący post trafił do dwu wątków, co jest dublowania formą najordynarniejszą, ale niech i tu scaluszko będzie - Q

Q:
Gwoli wyjaśnienia: engine Forum każdy wydzielony wątek interpretuje jako "założony" przez autora pierwszego wydzielonego posta (stąd np. jeden z wątków politycznych "założony" jest przez Terminusa). Było tak od zawsze o czym Lepniak R. doskonale wie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej