Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Hyde Park / Odp: wiesiole wojny religijne ;)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez liv dnia Kwiecień 15, 2018, 10:21:12 pm »
ps. No i macie - wszyscy jej zwolennicy - tolerancję w praktyce... Remuszko, wiesiol, jeszcze ze dwóch się takich - napędzanych wewnętrznym poczuciem słuszności (i chęcią pisania, pisania, pisania), nie - weryfikowalnymi danymi oraz rozsądkiem - zjawi i będzie można Forum zwijać, bo treści nikt z tych pogaduch nie wyłowi ;).
A mi się takie forum podoba. Jest życie, jest gwar, jest werwa i emocje - jak, że prowokacyjne to ujmę, w wielodzietnej katolickiej rodzinie.
A jak komuś zaczyna przeszkadzać, wystarczy nie kontynuować wymiany.
Proste? Proste.
Jeno trzeba więcej luzu a mniej protestanckiego zadęcia  :)
https://www.youtube.com/watch?v=QSq86HM1oec
92
Hyde Park / Odp: Przyczyny katastrofy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiesiol dnia Kwiecień 15, 2018, 10:07:08 pm »
Jak wrak będzie w naszych rękach, to się okaże spreparowany przez Rosjan.
A to oznacza , że nikomu nie można wierzyć. Wszystko idzie w łeb. Liczą się tylko interesy ?
93
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiesiol dnia Kwiecień 15, 2018, 09:49:36 pm »

ps. No i macie - wszyscy jej zwolennicy - tolerancję w praktyce... Remuszko, wiesiol, jeszcze ze dwóch się takich - napędzanych wewnętrznym poczuciem słuszności, nie - faktami - zjawi i będzie można Forum zwijać, bo treści nikt z tych pogaduch nie wyłowi ;).
  A to sami swoi mają zostać. Nie potrafisz erystycznie (jak lubisz) udowodnić swoich racji a już NKWD ci się marzy ? Fakty ci podałem, przyrost naturalny w Polsce rośnie.
94
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Kwiecień 15, 2018, 09:44:17 pm »
Hoko z Hornetem mają rację - idź spać (albo dzień święty święcić), bo ten dialog od jakichś dwóch stron śladowego sensu nie ma (a wiodłem go dotąd na poły w nadziei wyduszenia z Ciebie konkretu*, na poły zaś, by pokazać maźkowi jak +/- wyglądają z zewnątrz rozmówki, w które z lubością się wdaje ;)).

* Który jednak sprowadził się do tego, żeś intuicjonista (i tym gorzej dla faktów).

ps. No i macie - wszyscy jej zwolennicy - tolerancję w praktyce... Remuszko, wiesiol, jeszcze ze dwóch się takich - napędzanych wewnętrznym poczuciem słuszności (i chęcią pisania, pisania, pisania), nie - weryfikowalnymi danymi oraz rozsądkiem - zjawi i będzie można Forum zwijać, bo treści nikt z tych pogaduch nie wyłowi ;).
95
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiesiol dnia Kwiecień 15, 2018, 09:38:07 pm »

Nie wykręcisz się, cfaniaczku. Stawiasz tezy - spoczywa na Tobie obowiązek ich udowodnienia, takie są odwieczne prawa erystyki. (Poza tym: skoro masz konkretne poglądy, chyba wiesz na jakich podstawach je zbudowałeś, więc linkami powinieneś z pamięci, bez ponagleń, sypać.)
A coś dodałeś w między czasie. To odpowiem. Wszelkie linki nie są miarodajne, tylko strony rządowe, ale trza mieć ten, jak tam, profil zaufany. Oczywiście w większości jest jak twierdzisz, ja uważam jednak to co z głowy, bardziej miarodajne, nawet jak brak w tym precyzji.
96
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiesiol dnia Kwiecień 15, 2018, 09:25:04 pm »
Czemu wyciągłeś dane z 2016 roku a nie z 2017 ?

Chopie, jak mam Cię traktować serio, jak daję dwa linki, a Ty jeden zauważasz? Sensorium też z wszechświata alternatywnego rodem?

ps. Wyciągłeś.
Przystojny ortograf z ciebie. Ten łysy to captain a drugi pierwszy oficer, zdaje się Data, tak trzymac, dziekuje. W sumie jednak rośnie, tak trzymać  ;)
97
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Kwiecień 15, 2018, 09:19:55 pm »
Czemu wyciągłeś dane z 2016 roku a nie z 2017 ?

Chopie, jak mam Cię traktować serio, jak daję dwa linki, a Ty jeden zauważasz? Sensorium też z wszechświata alternatywnego rodem?

ps. Wyciągłeś.

W sumie ja też, jeśli chodzi o guglanie  ;)

Nie wykręcisz się, cfaniaczku. Stawiasz tezy - spoczywa na Tobie obowiązek ich udowodnienia, takie są odwieczne prawa erystyki. (Poza tym: skoro masz konkretne poglądy, chyba wiesz na jakich podstawach je zbudowałeś, więc linkami powinieneś z pamięci, bez ponagleń, sypać.)
98
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiesiol dnia Kwiecień 15, 2018, 09:17:53 pm »

Cieszę się, że zmieniłeś narracje, wiesiol, bo przypominam, że to Ty nas chciałeś wszystkich gromadnie wyspowiadać za grzechy i prawiłeś o konieczności przestrzegania dekalogu, bo jak nie, to do kryminału nas. Co samo w sobie jest zabawne, że takie rzeczy głosi rzekomo agnostyk.
Ja Ci niczego nie każe, ani nie karzę za cokolwiek.
A ja sie jednak uprzę, że przestrzegasz deklog tylko może o tym nie wiesz  ;)
99
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiesiol dnia Kwiecień 15, 2018, 09:15:35 pm »
:
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/ujemny-przyrost-naturalny-w-polsce/cnm106x

Czemu wyciągłeś dane z 2016 roku a nie z 2017 ? Zdaje się przyrost to 8% , a pewnie chcialbyś żeby to bylo z 20, no to bierz się do roboty  ;) Wolisz statystyki przed 2015 ? Leniuszek  ??? W sumie ja też, jeśli chodzi o guglanie  ;)
100
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Hornet dnia Kwiecień 15, 2018, 09:05:12 pm »
A se nie przestrzegaj. W sumie co mi do tego. Nie chodzę do Kościola, bo nie czuje potrzeby. Jestem agnostykiem, co już tu deklarowalem. Deklaruje również pozytywną rolę kościoła. I nie rozpatruję tego w kategorii "mniejszego zła". Jak nie mam do tego prawa to mnie wykreśl z "lemowców"

Cieszę się, że zmieniłeś narracje, wiesiol, bo przypominam, że to Ty nas chciałeś wszystkich gromadnie wyspowiadać za grzechy i prawiłeś o konieczności przestrzegania dekalogu, bo jak nie, to do kryminału nas. Co samo w sobie jest zabawne, że takie rzeczy głosi rzekomo agnostyk.
Ja Ci niczego nie każe, ani nie karzę za cokolwiek.
Strony: 1 ... 8 9 [10]