Autor Wątek: Akademia Lemologiczna [Organizacja]  (Przeczytany 461257 razy)

WhizzKid

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #495 dnia: Września 26, 2008, 05:03:34 pm »
Przecież wtedy prezerwatywy się jeszcze robiło ze skóry, a z komputerów korzystało się po ciemku :P
No tak, jak tu nawiazac kontakt mentalny z kims, kto bawil sie w dziecinstwie drewnianym konikiem i kolkiem na patyku?  :D
Kołek na patyku? To to zastępowało Power Rangers 100 lat temu? :P
Juhu! Ostatni brakujący element - "Jacht Paradise" - zdobyty! :D

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #496 dnia: Września 26, 2008, 05:29:16 pm »
Kołek na patyku? To to zastępowało Power Rangers 100 lat temu? :P

I wzrok się od tego nie psuł przynajmniej, ani gust nie wypaczał :D.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

WhizzKid

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #497 dnia: Września 26, 2008, 05:31:55 pm »
Barbarzyńcy!

A Power Rangers się nie oglądało dla gustu, tylko dla przypału! Ludzie lubią trochę kiczu (Mandaryna, Lepper, Xero Brothers, Pół-Tusk, Ich Troje, Du Czworo i takie tam).

I nie zgadzam się z Tobą - kołkiem łatwiej sobie wydłubać oko. Najgorsza rzecz, jaką mi zrobił ekran, to spadł na nogę, ale już nie boli!
Juhu! Ostatni brakujący element - "Jacht Paradise" - zdobyty! :D

Evangelos

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Mistyk! Wierzy, ze istnieje.
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #498 dnia: Września 26, 2008, 05:33:20 pm »
Juz mialem nie offtopicowac, ale nie wytrzymam z tym kolkiem - mnie o kolko chodzi, tylko polskich czcionek nie mam. Kolo, okragle, do toczenia patykiem. Ech :)

WhizzKid

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #499 dnia: Września 26, 2008, 05:34:37 pm »
Cicho, nie psuj zabawy ;p Tak było śmieszniej ;P Zresztą kółkiem się nic nie zrobi, a na kołek można chociaż kogoś nadziać :D
Juhu! Ostatni brakujący element - "Jacht Paradise" - zdobyty! :D

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #500 dnia: Września 26, 2008, 05:48:20 pm »
A Power Rangers się nie oglądało dla gustu, tylko dla przypału! Ludzie lubią trochę kiczu (Mandaryna, Lepper, Xero Brothers, Pół-Tusk, Ich Troje, Du Czworo i takie tam).

Tak, a potem się dziwią, że z obcych gwiazd nikt rozsądny nie przylatuje, że cały Wszechświat nas zbojkotował ;D.

ps. Mandaryna, Lepper, Xero Brothers...
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2008, 05:50:41 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

WhizzKid

  • Juror
  • YaBB Newbies
  • *****
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #501 dnia: Września 26, 2008, 05:51:22 pm »
Tak, a potem się dziwią, że z obcych gwiazd nikt rozsądny nie przylatuje, że cały Wszechświat nas zbojkotował ;D.
Była taka kreskówka, gdzie dzieciak z supermocą i pomocą kosmity miał uratować jakąś planetę. Po drodze zawitali do jakiejś speluny międzyplanetarnej, gdzie był setki ras. Wszyscy mierzyli chłopaka dość hmm... interesownym wzrokiem (żeby nie rzecz: wrogim). W końcu chłopak nie wytrzymał i zapytał swego towarzysza:
- Chyba tutaj nie lubią Ziemian, co?
- Wręcz przeciwnie - prawdę mówiąc, uchodzicie za przysmak.
Juhu! Ostatni brakujący element - "Jacht Paradise" - zdobyty! :D

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #502 dnia: Września 26, 2008, 05:55:45 pm »
Wolę "Podróż ósmą"...
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #503 dnia: Września 30, 2008, 12:58:14 am »
Witajcie

Czy ktoś zechce mi łaskawie wyjaśnić, czemu wszystkie oprócz Fiaska wątki w Akademii są pozamykane na tęgie kłódki?

Bo tak zdecydował Terminus, autor większości z nich.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #504 dnia: Września 30, 2008, 03:09:29 am »
Powodem byłem konkretnie ja. I - jak to Term określił - moje "odgrzewanie pięknie zakończonych dyskusji" czyli to co Ty teraz usiłujesz zrobić ;).
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

lilijna

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #505 dnia: Września 30, 2008, 10:11:48 am »
Cetarianie, z mojego punktu widzenia zamykanie wątków w "Akademii..." jest słuszne. Książki omawiamy kolejno, rozdziałami i w tej akurat kategorii toczy się zazwyczaj jedna dyskusja. Ich otwarcie spowodowałoby straszny bałagan i nieustanne wracanie przez nowych forumowiczów do kwestii już wcześniej omówionych, do niepotrzebnego wtórnictwa. Szkoda więc tylko, że tak późno się pojawiłeś. Wydaje mi się, że jeśli masz coś nowego do napisania, nikt nie powinien mieć niczego przeciwko założeniu nowego wątku, uzupełniającego poniższe dyskusje. Jeśli nowo rozpoczęta dyskusja spotka się z odzewem będzie można (na wniosek ;)) przenieść ją do właściwej.

Również pozdrawiam
Lil.

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #506 dnia: Września 30, 2008, 12:54:01 pm »
Powiem tak. Początkowo siłą rzeczy byłem przeciwny decyzji Terminusa, teraz mam (czytając i analizując argumenty za i przeciw) bardziej mieszane uczucia, czyli sam już nie wiem.

A "awaryjny" sposób kontynuacji dyskusji istnieje, sam ("tymy ręcamy") go znalazłem: wygląda tak.
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

dzi

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 3114
  • Profesja: Negat Charakter: Neutralny neutralny
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #507 dnia: Października 01, 2008, 01:30:05 pm »
Ja byłem za tym by były osobne wątki w dziale "akademia..." i osobne w dziale "forum" dla każdej z książek. Wątki w akademii byłyby tworzone na czas trwania dyskusji uczestników "sesji" przy równoczesnym czytaniu książki i potem zamykane a wątki w dziale forum służyłyby "normalnym" dyskusjom na temat danej pozycji.

Ale ja mam tendencję do przesady w porządkowaniu.

Proponuję przy okazji założyć temat Caterianie z tytułem książki w temacie, zacytowanie wypowiedzi do której się chcesz odnieść i skomentowanie. Jeśli będą chętni to pociągną, jeśli nie to temat umrze. Ruchu przeraźliwego nie ma więc forum się nic nie stanie.

This user possesses the following skills:

lilijna

  • Juror
  • Senior Member
  • *****
  • Wiadomości: 312
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #508 dnia: Października 01, 2008, 01:50:11 pm »
"normalnym" dyskusjom
;D ;D ;D
Dziękuję i przepraszam ;)

Q

  • YaBB Moderator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Odp: Akademia Lemologiczna [Organizacja]
« Odpowiedź #509 dnia: Października 01, 2008, 03:32:12 pm »
Ja byłem za tym by były osobne wątki w dziale "akademia..." i osobne w dziale "forum" dla każdej z książek. Wątki w akademii byłyby tworzone na czas trwania dyskusji uczestników "sesji" przy równoczesnym czytaniu książki i potem zamykane a wątki w dziale forum służyłyby "normalnym" dyskusjom na temat danej pozycji.

Ale ja mam tendencję do przesady w porządkowaniu.

A tym razem mówisz coś, co (ku swojemu wielkiemu zdumieniu ;)) jestem skłonny poprzeć. Sądzę, że to dobry pomysł. W tym wypadku oprócz (ograniczonych czasowo) sesji "Akademii", mielibyśmy pole do stałej dyskusji o twórczości Patrona tego Forum. (I może nawet ruch by to z czasem zwiększyło?)
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki