Autor Wątek: Jestem lekko wstrząśnięty  (Przeczytany 6823 razy)

maziek

  • YaBB Administrator
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 13369
  • zamiast bajek ojciec mi Lema opowiadał...
    • Zobacz profil
Jestem lekko wstrząśnięty
« dnia: Października 06, 2011, 07:27:34 pm »
tym co robi pan Romaszewski w sprawie pseudokibiców... Podobno ci biedni pseudokibice są tak zaszczuci przez służby, że ostatnio lżyli 9-cio latków, bo już nie mogli wytrzymać...
Człowiek całe życie próbuje nie wychodzić na większego idiotę niż nim faktycznie jest - i przeważnie to mu się nie udaje (moje, z życia).

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Jestem lekko wstrząśnięty
« Odpowiedź #1 dnia: Października 06, 2011, 09:20:36 pm »
A'propos: nie wiem czy byli to kibice, czy pseudo... ale goszcząc w miniony weekend w okolicach stadionu Legii w czasie meczu widziałem - w okolicy stadionu, ale i pare przecznic dalej, tłumy śpiewające stadionowe przyśpiewki i noszące wiadome szaliki. Na zaszczutych nie wyglądali.

(Takiej ilości kibicow i takiej ostentacyjnej śmiałości ich zachowań dotąd nie miałem okazji widzieć. Z tym, że czyniło to raczej zabawne niż groźne wrażenie, choć wyglądało jak bojówki...)

ps. ponoć w autobusach i pociągach podmiejskich też śpiewali, a nawet tańczyli w formacji węża, ale to już tylko zasłyszane...


Edit: wywiad z biednym p. "Staruchem":
http://www.polityka.pl/kraj/wywiady/1515980,1,mowi-piotr-staruchowicz-staruch.read
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2011, 11:26:19 pm wysłana przez Q »
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki

Q

  • Juror
  • God Member
  • *****
  • Wiadomości: 16039
  • Jego Induktywność
    • Zobacz profil
Re: Jestem lekko wstrząśnięty
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 28, 2013, 04:52:23 pm »
Archeologicznie... ;)

Pierwszy raz bodaj popieram w czymś bezkrytycznie Urbana Jerzego:
Kibole, ja was chromolę
"Wśród wydarzeń wszechświata nie ma ważnych i nieważnych, tylko my różnie je postrzegamy. Podział na ważne i nieważne odbywa się w naszych umysłach" - Marek Baraniecki