Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Hyde Park / Odp: O muzyce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Lipiec 19, 2018, 03:14:26 pm »
Hornet, nie zrozumiałeś... Skoro skrzat - i dwie inne osoby, z którymi podzielił się uprawnieniami - podjęli decyzję, którą uważam - jak napisałem (i tak b. eufemistycznie) - za głupią i krzywdzącą (a którą przyjąłem spokojnie do wiadomości, tylko dlatego, że nie chcę jednak zamknięcia Forum), to nie zamierzam jej firmować swoją obecnością tu.
Tutejsza administracja musi widzieć, że jej decyzje mają swoje konsekwencje - choćby taką, że traci się ochotę tu zaglądać i "admini" muszą się bawić we własnym gronie, co jakoś słabo im idzie (bo po krótkim ożywieniu w sumie dwie osoby tu jakiś - godny tego miana - dialog prowadziły).
Ty zaś zamiast zajmować się mną i wciągać mnie w niepotrzebne bicie piany, spróbuj rozkręcić jakieś sensowne dyskusje skoroś taki o innych zatroskany. Choć nie wiem czy Ci to wyjdzie, bo liczba regularnie się tu logujących ciągle spada, liczba regularnie postujących - jeszcze bardziej, a ci co lurkują traktują chyba patrzenie na dziejące się tu rzeczy w kategorii podziwiania walk w kisielu czy małp w zoo (te to dopiero mają obejrzeń).
I nie strasz mnie rozmyśleniem się skrzata, bo - obecne forumowe pustki dowodem - na moim odejściu stąd Forum straciłoby więcej niż ja. A wracać tu - nawet odzyskawszy uprawnienia - nie mam obowiązku.
22
Hyde Park / Odp: Ja, Remuszko :-)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stanisław Remuszko dnia Lipiec 19, 2018, 02:23:10 pm »
Minione 24 wakacyjno-urlopowo-lipcowe godziny - 335 wyświetleń. Dziękuję za zainteresowanie :-)

R.

pjes: stan licznika z teraz - 46 338.
23
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Hornet dnia Lipiec 19, 2018, 01:30:40 pm »
Ależ Q, nie jesteś zawieszony w prawach członka forum, dalej możesz pisać, dyskutować, wymieniać myśli, odebrana została Ci tylko moderatorka na trzy miesiące. Obawiam się jednak, że jeśli Twoja zadra w sercu do niektórych użytkowników (nie będę nawet wymieniał nicków) jest toksycznie zatruta, to skrzat może się rozmyślić. Nie piszę tego, żeby Ci dopiec, chcę tylko pomóc.
Zdaję sobie sprawę, że mój post to zbaczanie z tematu, nie będę miał urazy jeśli zostanie skasowany.
24
Hyde Park / Odp: Iluzje-deluzje czyli jak mózg nas oszukuje:)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maziek dnia Lipiec 19, 2018, 07:53:04 am »
Nie byłem pewien, czy mogę oficjalnie podziękować w Twoim imieniu (a także swoim), ze względu na brak pierwiastka żeńskiego w duszy, a nawet brak duszy w ogóle. Pokątnie nawet próbowałem na boku, ale nie byłam, ten, byłem pewien, co wyjdzie... No ale jak tak, to chciałam również podziękować w Twoim imieniu!
25
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Q dnia Lipiec 19, 2018, 01:29:53 am »
Q, szkoda że od jakiegoś czasu odzywasz się wyłącznie w związku z Remuszką. Na waszym przykładzie można by tłumaczyć stan kwantowego splątania. Jeżeli one mają znaki czy tam spiny to ten jest niewątpliwie ujemny.

Jakby Ci to... Pókim na Forum zawieszony, to i Forum mi wisi. Ot, takie splątanie ;). Ale mam nawet przygotowane jakieś posty na sierpień, stanowczo, dotyczące ciekawszych tematów ;). Także do zobaczenia za niecały miesiąc. Mówiąc inaczej:

ps. Aha, bo nie ma co owijać w bawełnę: nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego kiedy ja nawet nie krytykuję S.R., a pół-żartobliwie odnoszę się do Twojej poczynań w/w krytyki, to z miejsca widzisz w tym jakiś szczególny interpersonalny związek z wiadomym, a kiedy Ty go trollujesz (biorąc poniekąd przykład ze mnie), to jakoś nikt Cię nie napada, ani nie sugeruje - niby żartem - zażywania lekarstw, nie zawiesza w uprawnieniach moderatorskich, ani tym nie grozi.
I tak naprawdę to chciałem wyrazić swoim postem. Radość, że zaczynacie mówić ludzkim głosem (czyli zauważać czyje zachowania były tu od początku problemem). Ale i pewne rozgoryczenie, że standardy stosujecie tak bardzo podwójne.
26
Forum po polsku / Odp: Nieskończoność i jej różne wymiary
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olkapolka dnia Lipiec 19, 2018, 12:55:10 am »
No masz...tutaj też dziękują;))) :-X

Tak na marginesie...przeglądałam stare numery Świata Nauki...trafiłam na zagadkę o ciągach...tym tropem mnie poniosło na blog pana Marka Penszko (któren te zagadki wświatowe zadaje) i znalazłam taką notkę:
https://penszko.blog.polityka.pl/2010/01/03/szczypta-nieskonczonosci/

Poza tym ciągi doczekały się swojej encyklopedii:
https://oeis.org/?language=polish
27
« Ostatnia wiadomość wysłana przez liv dnia Lipiec 19, 2018, 12:26:34 am »
No, w końcu zaczynasz rozumieć powagę znanej z Sienkiewicza sytuacji zawierającej się w słowach "Ярема идёт!" ;).
Q, szkoda że od jakiegoś czasu odzywasz się wyłącznie w związku z Remuszką. Na waszym przykładzie można by tłumaczyć stan kwantowego splątania. Jeżeli one mają znaki czy tam spiny to ten jest niewątpliwie ujemny.
Jesteś niesłowny  ::)
Czy mam się szczegółowo wytłumaczyć z tych kilku godzin spóźnienia?
Otóż 18:21, założyłem buty marki Reebok i wesołymi podskokami pokonałem pierwsze z czterech pięter. Ostry krzyk i ciemna ciecz o konsystencji mazi sącząca się spod drzwi sąsiada zgumkowała mi wesołość z twarzy ruchem w dół, bo nagle nogi zrobiły się jak z tej gumy, ale uprzedzam wypadki - to stało się na pierwszym piętrze a po drodze były jeszcze dwa...cdn.
Do tureckiej scenki rodzajowej trudno mi się odnieść, na pierwsze oko dość dziwna, ucho nie zgłasza vs. Muszę przetrawić tego kebaba, tymczasem zaległe...miało być inne, ale wyszło wspomnieniem. I to podwójnym
28
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olkapolka dnia Lipiec 18, 2018, 10:58:21 pm »
za 15 minut wracam.
Jesteś niesłowny  ::)

Do tego francuskiego muszę podejść łans egein...na razie wizualnym roztrzęsieniem przypomniał mi:
https://www.youtube.com/watch?v=RGpkNPbSa2Q

Ale chciałam dać trochę tureckiego kazania:
https://www.youtube.com/watch?v=mWev9kmOieY
29
Hyde Park / Odp: Iluzje-deluzje czyli jak mózg nas oszukuje:)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olkapolka dnia Lipiec 18, 2018, 10:49:19 pm »
Czuję się wykluczona...więc też dziękuję w imieniu a nawet nazwisku...swoim, Twoim, Waszym...[łzy wzruszenia/].
Mam listę komu bym chciała...ale to na inną okazję...

Tymczasem kilka iluzji - na sprawdzenie czy szare działają, bo jak to - wiadomo;)
http://polubione.com/lol/39606/15-niesamowitych-iluzji-optycznych-na-widok-ktorych-twoj-mozg-doslownie-oszaleje.html
30
Forum po polsku / Odp: Właśnie zobaczyłem...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Stanisław Remuszko dnia Lipiec 18, 2018, 10:01:49 pm »
TVN HD.
"Apollo 13"
Teraz.

R.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10